هیدروکسی کلروکین نشان می دهد که هیچ سود در برابر coronavirus در نیویورک مطالعه

قدیمی دهه مالاریا پزشکی تبلیغ توسط رئیس جمهور به عنوان یک coronavirus درمان نشان داد هیچ سود برای هزاران نفر از بیماران بستری در نیویورک است.

نیز وجود دارد هیچ مزیت قابل توجهی برای بیماران است که مواد مخدر در زمان جفت شده با آنتی بیوتیک آزیترومایسین با توجه به شدت مورد پیش بینی تحقیقات دوشنبه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها دفاع و پشتیبانی هیدروکسی کلروکین از نشست خبری مرحله گفته های فوق العاده ای وعده” و امن بود زیرا “از آن استفاده شده است برای یک مدت زمان طولانی است.”

قبلی دادگاه پیشنهاد کرده بود این دارو می تواند باعث مشکلات جدی قلبی به ویژه هنگامی که زوج با آزیترومایسین و آخرین مطالعه حمایت این یافته ها. محققان گفتند که بیماران دریافت کننده هر دو دارو با هم بودند بیشتر احتمال دارد به تجربه ایست قلبی نسبت به کسانی که با دریافت یک یا هیچکدام از روش های درمانی.

FDA مجاز اضطراری استفاده از این دارو در برابر coronavirus در ماه مارس با وجود پراکنده شواهدی وجود دارد که این می تواند کار کند. آن را بعد از آن هشدار داد در برابر استفاده از درمان خارج از آزمایش های بالینی با استناد به پتانسیل مشکلات قلبی است.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل 1,438 Covid-19 بيمار در دولت بود اما یک کارآزمایی بالینی تصادفی در نظر گرفته شده استاندارد طلا در پژوهش است. دولت نیز در حال اجرا یک مطالعه تجربی تصادفی شده اما نتایج هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

رئیس جمهور است و به ندرت ذکر شده هیدروکسی کلروکین در چند هفته گذشته. بخشی از داده ها از مطالعه منتشر شده در دوشنبه شده بود به اشتراک گذاشته شده با مقامات دولت فدرال در حدود دو هفته قبل.

در آن زمان محققان با انجام مطالعه صحبت علنی در مورد دیدن نیست هیچ کدام از هیدروکسی کلروکین پس از بررسی فقط نیمی از موارد زیر تجزیه و تحلیل.

“این یک وضعیت غیر معمول همه ما خودمان را پیدا کنید در با توجه به طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر” دیوید Holtgrave رئیس دانشگاه در آلبانی دانشکده بهداشت و محقق در این مطالعه گفت: سیاسی پس از آن مورد تصمیم خود را برای عموم فاش یافته های اولیه. “مردم فکر می کنم منطقی پس درخواست خیلی فوری سوال مانند” لطفا فقط به ما بگویید اگر شما در حال مشاهده یک اثر در این زمان.'”

اما Holtgrave تاکید کرد که مطالعه تنها تجزیه و تحلیل بیمارستان بستری بیماران که در حال حاضر به شدت بیمار است. تحقیقات دیگر هنوز هم در آثار متمرکز شده است خفیف بيماران بد حال و یا اینکه هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از Covid-19 هر چند هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد نشان می دهد آن را می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر