‘من آمد در اینجا فقط به احساس انرژی’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

لس آنجلس روز دوشنبه صبح پیاده از مرکز شهر لس آنجلس تبدیل به موقت merch, فروشگاه, اتوبوس, نشانه, دیدم, بنفش و برای چند ساعت ترافیک محلی به معنای مردم در پای نه در اتومبیل.

ده ها هزار نفر از تحسین رنگی به مرکز استیپلز برای کوبه برایانت یادبود یک “جشن زندگی” برای اواخر بازیکن بسکتبال و دخترش Gianna. دو رویداد ساعت آمد و نزدیک به یک ماه پس از یک هلیکوپتر حمل برایانت 13 ساله Gianna و هفت مسافر دیگر سقوط کرد و به تپه بیش از کالاباساس کشتن هر کس در هیئت مدیره.

برایانت 41 و فقط چند سال از حذف نهایی فصل های دیدنی و جذاب بسکتبال حرفه ای است که مجموعه ای از یک نوار جدید برای عظمت و نیز خدشه دار جنجال. خدمات و دوشنبه به برایانت طرفداران و تحسین یک فرصت به سیمان بیشتر از یک میراث برایانت شده بود غیر منتظره ای ماهر در شکل دادن به خود است.

قبل از مردم در صف برای ورود به ورزشگاه در ساعت 10 صبح در خیابان بودند به طور موثر گچ بری در بنفش و طلا. پیراهن, کوتاه, سیگار, فندک, دیجیتال, مترو, نقشه, تخته سیاه رستوران ویژه و خیابان-سمت buskers’ درام میدرخشد با لیکرز’ رنگ. یکی از عینک یک طول کامل لباس شب بنفش خال خال با برایانت ، دیگران donned بیشتر دائمی لباس: یک پدر و پسر جفت که نام خود را بزرگ یعقوب و یعقوب هر دو با پوشیدن پیراهن سیاه و سفید به نمایش در آمد با برایانت شبح, ایستاده در برابر فشار پلیس مانع است. بزرگ یعقوب یک هنرمند خال کوبی, به یاد می آورد با دادن 15 تا 20 کوبه برایانت خالکوبی در ماه گذشته به تنهایی.

“کوبه به معنی کار سخت” بزرگ یعقوب گفت. “او تا به حال به درایو.” کمی یعقوب قطع او: “و فداکاری است.”

برایانت در NBA انزواطلب قانون شکن و “uncoachable player” به عنوان دانشگاه کانکتیکات زنان بسکتبال سر مربی Geno Auriemma قرار داده و آن را در سخنرانی خود به دست نادر تکینگی در جهان از تیم های ورزشی. به عنوان بسیاری از نقاشی های دیواری در سراسر لس آنجلس در حال حاضر نشان می دهد او یک آیکون در آن ساده ترین شکل. سابق Laker را کشباف شماره 8 و 24 دختر او (که عینک شماره 2) و تیم خود را با رنگ بنفش و طلا, بودند, البته, همه غیر قابل اجتناب نقوش. بلیط به فروش می رسد برای $24.02 به $224; بنفش و طلا پروانه نقطه چین دعوت; حتی یادبود تاریخ برگزار می شود معنی: 2-24-20.

وقتی بیانسه, باز این سرویس با “XO” و “هاله” دو برایانت آهنگ های مورد علاقه او عینک طلا لنگ pantsuit با lapels. زمانی که Alicia Keys گرفت و مرحله بعد از آن او با بازی “پیانو و من” در یک پف آستین بنفش جارچی. و سخنرانان از Auriemma به جیمی کیمل به دیانا “سفید Mamba” Taurasi صحبت در مورد جمعیت, رابطه کوبه به عنوان یک نوع از تیم پیوند. کیمل با اقتباس از یک کاتولیک سنت های صلح هدایت مخاطبان به خوش آمد می گوید هر یک از دیگر به عنوان هم تیمی. “ما همیشه به هم تیمی های شما می دانید ما همیشه در یک تیم” Auriemma تکرار. شکیل اونیل که تا به حال معروف مملو رابطه با برایانت حتی به عنوان آنها موفق به کسب سه عنوان در یک ردیف با هم در زمان بیشتر اذیت کردن روش. او به یاد می آورد یک روز که او بدحجابی برایانت برای عبور توپ. “من گفت:, “کوبه وجود ندارد ‘من’ در ‘تیم'” اونیل خندید. “[برایانت] گفت: “من می دانم, اما وجود دارد یک” من ” که در صبح.'”

برایانت نبود فقط یک ورزشکار باور نکردنی—یا پلاریزه یکی. او همچنین به عنوان لوییزا توماس مشاهده شده در این نیویورکریک قصه گو. برایانت وقایع زندگی خود را هر دو در یک مفهوم تحت اللفظی از طریق کتاب خود به Mamba ذهنیت: چگونه من بازیو اسکار-برنده جایزه کوتاه عزیز بسکتبال—و به طور گسترده تر در اختراع خود lore ریسندگی شخصی پیروزی و شکست را به یک بزرگتر حکایت در برابر متکبر یا زشت در دیگران گرم و پدری. این یک داستان بود که توماس نوشت: در مورد “روایت قدرت ورزش توانایی خود را برای تبدیل یک مبارزه درونی به بیرونی.”

اما برایانت دیگر وجود دارد به historicize خود را. قوی ترین لحظات از خدمات پدید آمده که سخنرانان سعی کردم به گفتن داستان های خود را برای او به جای. برایانت, همسر, ونسا, به یاد می آورد چگونه, یک, روز ولنتاین, او خریداری واقعی لباس آبی Rachel McAdams عینک در نوت بوک. انتخاب او در آن او توضیح داد که به دلیل McAdams عینک آن را در صحنه زمانی که او reunites با معشوق خود است. “ما امیدوار به رشد با هم” ونسا گفت: “مثل این فیلم است.”

مایکل جردن صحبت کرد و چندی بعد اشک welling, به عنوان او به یاد فکر برایانت اولین بار به عنوان یک “مزاحم” که خواهر و برادر که همیشه من “در مسائل خود را خود را در گنجه کفش خود را همه چیز.” مانند بسیاری از خواهران و برادران او گفت: با گذشت زمان و پس از ثابت اواخر شب متون “که مزاحم تبدیل به عشق.” خوشتون سوالات ناشی از برایانت تحسین اردن گفت: تمایل خود را به می دانم که “هر جزئیات کمی” در مورد ورزش ، “او مرا” اردن گفت: گریه از طریق سخنرانی خود. “در حال حاضر من باید به نگاهی دیگر گریه الگوی رفتاری برای بعدی… سه یا چهار سال است.”

خارج از تماشاچیان تعویض خود را برایانت ، در نزدیکی استادیوم, یک پدر و دختر به نام Jay Jones و Soriya سیمز نشسته بر روی نیمکت در لیکرز دنده. سیمز عینک بنفش; جونز تن طلا است. هر دو پرواز کرده بود به لس آنجلس در صبح روز دوشنبه از سنت جورج یوتا است. جونز بوده است لیکرز فن از سال 1981 زمانی که او به تماشای اولین بازی بسکتبال با پسر عموی مسن تر. “پسر عموی من هم در بازی—آن را سلتیکز و لیکرز, بازی,” جونز گفت. “او دوست داشت سلتیکز بنابراین من انتخاب تیم های دیگر است.” جونز در گذشته بود عشق خود را برای لیکرز به 17 سال Sims که فقط به پایان رسید آخرین فصل بسکتبال که او می خواهم از کلاس چهارم. “شماره شما چیست؟” جونز گفت. سیمز سردرپیش: “24.”

تاریک ترین نقاط برایانت داستان—مکرر مناقشات سیاسی به اتهام امور معتبر اتهام تجاوز به عنف—نمی توان آن را به هر سخنرانی. برخی از شرکت کنندگان پیشنهاد برایانت شده بود به دروغ متهم کرده است. دیگران فکر کردند که او تا به حال فقط با قرار دادن خود پیچیده گذشته پشت سر او. “این چیزی است که مردم را از اشتباهات در زندگی خود” جونز گفت: در خارج از عرصه و اضافه میکند: “من فقط فکر نمی کنم ما باید کراوات دو با هم. ما جشن زندگی و دستاوردهای. ما فقط نگه داشتن با فشار دادن بر روی.”

بیش از 88,000 مردم تا به حال ثبت نام برای شانس برای ادای احترام خود را در فرد. اما لیکرز’ صفحه اصلی دادگاه تنها می تواند جای 20,000 شرکت کنندگان. در عوض کسانی که بدون بلیط افتخار او در لیکرز تیم, رنگ, تماشای پخش زنده خدمات هر جا که ممکن است—از تلفن سخنرانان در هالیوود شاپ در خم یک بلوار غروب آفتاب نمای داخل یا خارج پنجره های نقره ای Kia Optima گرفتن 101 بزرگراه.

“من متولد و بزرگ شده در L. A.,” گفت: ادی یک بارگذاری راننده و راننده که Kia Optima که کاهش یافته است به گذشته خود نام. “من یک لیکرز فن تمام زندگی من است. من آمد در اینجا فقط به احساس انرژی, برای دیدن همه برای خداحافظی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>