چند هفته پیش سابق Montreal Canadiens مرد سخت ژرژ Laraque در حال اجرا بود پنج یا شش روز در هفته به او آموزش دیده برای یک ماراتن.

در حال حاضر سابق NHL مجری بزرگترین چالش در تلاش است برای نفس کشیدن به وضوح به عنوان او مبارزه می کند COVID-19 از یک بیمارستان در مونترال ساحل جنوبی است.

“در حال حاضر من حتی نمی تواند بدون از دست دادن نفس من. این دیوانه,” او گفت:.

در یک سری از فیلم ها از بیمارستان این مرد 43 ساله گفت که او شروع به احساس علائم یکشنبه گذشته در یک زمان او کمک به ارائه مواد غذایی به افراد آسیب پذیر در جامعه خود را.

سازمان دیده بان | ژرژ Laraque جزئیات خود را COVID-19 تجربه:

سابق Montreal Canadiens مجری ژرژ Laraque منتشر شده از بیمارستان پس از ابتلا به ویروس. 6:05

بعد از روز وضعیت بدتر شده است.

“من ذات الریه در هر دو ریه های آنها تحت تاثیر COVID چون آسم دارم و من باید به اکسیژن از طریق دمیدن بینی من گفت:” Laraque که عینک لباس بیمارستان و دیده می شود می تواند سرفه در زمان در طول فیلم.

سوال دولت کبک برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس

“شب بدترین او گفت:” یک لحظه بعد. “در شب من تب یک زن و شوهر بار در شب. من باید برای به دست آوردن و قرص.”

Laraque تشکر کارکنان در چارلز-Le Moyne بیمارستان شده اند که مراقبت از او و گفت: مردم به احساس تاسف برای او چون “من تنها کسی هستم که در مبارزه با این.”

سابق بازیکن هاکی سوال کبک طرح دولت به تدریج بازگشایی مدارس ابتدایی و daycares ابتدا در مارس 11 با توجه به این مقدار محدود از تست در نظر گرفتن محل.

“اگر شما نمی توانید تست همه بچه ها در مدرسه آن را به یک محیط امن برای پدر و مادر و معلمان است که در حال حاضر راه underpaid پس از دو ماه از مدرسه است که ارزش آن را?” او گفت:.

Laraque بازی قسمت 12 فصل NHL از سال 1997 تا 2010 از جمله هشت با ادمونتون. او دربسته در محیط کار خود را با دو فصل در مونترال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر