‘من نمی نوشتن آنها اما برنی آیا’: وارن انتقاد ساندرز بیش از نماینده, قوانین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

الیزابت وارن در روز چهارشنبه متهم برنی ساندرز به دنبال ناعادلانه “advantage” در دموکراتیک اولیه با او در مورد چهره در پاسخ به سوال چگونه بسیاری از نمایندگان یک نامزد باید متراکم کردن قبل از عقد این حزب نامزدی ریاست جمهوری.

این سخنان از ماساچوست سناتور هدف در ورمونت یکی از همکاران آمد و در طول سی ان ان تاون هال در کارولینای جنوبی که در آن وارن خواسته شد یک ساندرز حامی مورد نظر او که مگر اینکه یک نامزد دستیابی به اکثریت نمایندگان دولت در انتخابات مقدماتی حزب دموکراتیک نامزد باید دید در این کنوانسیون.

“بود که برنی در سال 2016 است که آن را باید نه رو به کسی که تا به حال کثرت. بنابراین و به یاد داشته باشید آخرین بازی بود به superdelegates,” وارن در پاسخ با اشاره به ساندرز’ شکست خورده 2016 تلاش به زور یک رقابت دموکراتیک کنوانسیون. “پس راه من این است که شما در نوشتن قوانین قبل از اینکه شما می دانید که در آن همه می ایستد و سپس شما با آن چوب قوانین است.”

ساندرز اصرار دارد که هر نامزدی که می رسد در کنوانسیون ملی دموکرات ها با کثرت نمایندگان اهدا می شود این حزب نامزدی حتی اگر کمیته ملی حزب دموکرات قوانین تصریح می کند که نامزد باید برنده اکثریت نمایندگان. ورمونت سناتور موقعیت موجب انتقاد از برخی که اشاره کرده اند که او در زمان مخالف دقیق موقعیت زمانی که او برای رئیس جمهور در سال 2016 از دست داده و به هیلاری کلینتون.

در هفته گذشته دموکراتیک اولیه بحث در لاس وگاس ساندرز شد و تنها در کاخ سفید امیدوار است که تایید این ایده که که نامزد استقرار ترین نمایندگان قبل از دموکراتها جولای کنوانسیون در میلواکی باید به طور خودکار تبدیل شدن به حزب را انتخاب کنید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

دیگر نامزدها روی صحنه — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن; سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ; سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg; مینه سوتا بهداشت ، ctq; و وارن — همه موافقت اکثریت نمایندگان مورد نیاز است برای حفظ نامزدی در این قوانین است.

“برای من برنی یک دست در نوشتن این قوانین. من نمی نوشتن آنها اما برنی زمانی که ما کنار هم قرار دادن — آنها کنار هم قرار دادن 2016 پلت فرم برای دموکراتیک کنوانسیون” وارن گفت.

“این قوانین که او می خواست برای نوشتن و دیگران می خواستم برای نوشتن. همه رو در مسابقه تفکر بود که مجموعه ای از قوانین” او ادامه داد. “من نمی بینیم چگونه شما را وادار به تغییر آن فقط به خاطر او در حال حاضر فکر می کند وجود دارد یک مزیت به او برای انجام این کار است.”

ساندرز’ رقبا هشدار داده اند در هفته های اخیر که پس از عملکرد چشمگیر در آیووا قفقاز و اولین محل پس از اتمام در نیوهمپشایر و نوادا سناتور می تواند آماده برای متراکم کردن مانع نماینده رهبری بعد از تخته سنگ از سه شنبه وزارت امور خارجه مقدماتی هفته آینده.

چنین سناریویی را نگران کرده سران در دموکراتیک استقرار و متوسط بیشتر اعضای حزب که باقی می ماند مضطرب با ساندرز’ مترقی سیاست های پیشنهادی و شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک — و همچنین پتانسیل خود را در اثر پایین-رای گیری مسابقه باید او تبدیل به نامزد.

بعدی دولت دموکراتیک اولیه طول می کشد شنبه در کارولینای جنوبی که در آن بایدن امیدوار است به احیای ضعیف کمپین با غالب نشان و ساندرز قرار گرفته است به احتمال زیاد در دوم و یا سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>