من به نگرانی در مورد اپتیک’: کنگره در تلاش برای به دست آوردن حاشیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کنگره از دست رفته است.

با هر سطح از دولت مصرف شده توسط coronavirus همه گیر از 535 نفر از اعضای مجلس نمایندگان و سنا بوده است تنزل به حاشیه scrounging برای ارتباط در حالی که دعوا از نتیجه آشکار شدن بدون آنها. حتی به عنوان آنها مشغول خود به خانه قانونگذاران از جان گذشته برای یک راه به رأی و یا برگزاری جلسات از راه دور.

در غیاب آنها از واشنگتن قانونگذاران نگران آنها واگذار ویژه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مشتاقانه ضعف ملی پهنای باند با واقع به چالش کشیده اخبار کنفرانس های اجرایی سفارشات و دشمنی با فرمانداران که خود نیز گرفته شده بازیگران نقش خود را در این کشور coronavirus پاسخ.

سرخوردگی بیشتر حاد در میان دموکراتها در معرض خطر, اعضای, به خصوص دانشجویان سال اول که نگرانی مردم آمریکا نمی تواند اعضای خود را در واقع انجام وظایف خود در کنگره — ادراک از تنبلی است که می تواند خود قرار داده reelections در خط.

رهبران کنگره در حال حاضر در تلاش به سنگ فرش با هم اتفاق آراء حمایت از عظیم اقتصادی نجات قوانین است که می تواند عبور در حالی که قانونگذاران جدا باقی می ماند در خانه های خود. که به معنی عظیم تصمیمات دولت — مانند زمانی که برای بازگشایی این کشور — ساخته شده با مجلس نمایندگان و سنا با داشتن تقریبا هیچ می گویند در زمینه سوخت رسانی ادعا می کند “هیچ چیز” کنگره حتی به عنوان اعضا می گویند که آنها در حال شلوغ تر از همیشه دست زدن به بحران از خانه.

در ضمن رتبه-و-فایل اعضای گیر هستند انتظار قانونی در مقابل پیش نویس نامه به کاخ سفید و اضافه کردن به خود را در طول to-do لیست برای زمانی که آنها بازگشت به واشنگتن است. قانونگذاران می گویند آن را حتی سخت تر به معده به عنوان رهبران کنگره در تلاش برای توافق بر سر یک راه به ساحل تا یک کلید کوچک-کسب و کار صندوق امداد است که رفت و خشک این هفته است.

“من نا امید از اعضای کنگره که پیوست به همین ترتیب بسیاری از سرخوردگی اعضای کنگره گفت: دانشجوی سال اول Rep. دین فیلیپس (D-Minn.), آوازی طرفدار اجازه می دهد کنگره برای برگزاری جلسات از راه دور و بحث است.

“ما هنوز هم به عنوان عامل یک قرن 19 نهاد در قرن 21 بی سابقه بحران” فیلیپس گفت. “ما نمی توانیم ترک آن را فقط به دولت به بلند گو حرف زدن.”

اما تا کنون که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. قانونگذاران شده اند محدود به صدور به شدت دقت کنید اظهارات به عنوان تهمت به دنبال تغییر شکل یک روایت در مورد دولت خود در اوایل عدم تمایل به اقدامات تهاجمی برای مقابله با کروناویروس که باعث شیوع گسترده این کشور رنج می برند. او را قلدر منبر به دفاع از “کل” قدرت را به نادیده گرفتن متحده’ بهداشت عمومی تصمیم گیری و بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1 در برابر مشاوره بیماری های عفونی ،

نا امیدی نیست, محدود به اکثریت: یک گروه از حدود دو دوجین جمهوری خواهان به طور فزاینده ای نگران کننده و تهدید به بازگشت به واشنگتن پیش از خانه بازگشت تاریخ به سعی و پرش شروع عمل.

کنگره انجام داد البته در حال حاضر با تصویب حدود 2.5 تریلیون دلار برای پرش شروع دولت فدرال در پاسخ به این دوگانه اقتصادی و بهداشت عمومی بحران. و اعضای فردی تبدیل شده اند بسیار مهم نفوذ طرفداران خود را برای اجزای تشکیل دهنده آنها به عنوان مقابله با چالش های محلی مانند کمبود تجهیزات پزشکی در مراکز بهداشت و درمان و کسب و کار در آستانه بسته شدن است.

اما به عنوان بحران نگه داشته و نمایندگان خانه نشین برای همه آوریل رهبران در هر دو طرف باقی مانده و مقاوم در برابر اجازه می دهد کسب و کار دیگر در خارج از کاپیتول — مانند رای گیری الکترونیکی و یا جلسات — برای رفتن به بالا بردن نگرانی های امنیتی و نهادی سابقه.

مجلس نمایندگان و سنا هر دو میله میله برای برگزاری جلسات در مارس 4, تاخیر بازگشت که می تواند لغزش بیشتر به عنوان تهدید پیمانکاری و گسترش coronavirus بالا باقی می ماند. خانه کمیته ها صادر کرده اند و خواستار اسناد و مدارک و شهادت به کمک خود پروب از دولت coronavirus پاسخ و برای شناسایی حفره ها در این کشور تلاش بازیابی. اما در جلسات عمومی شده اند در مکث برای هفته ها و کمی وجود دارد خانه کمیته رهبران می توانید انجام دهید اگر کاخ سفید در برابر تلاش های خود را.

چه ظهور در عدم وجود سیاستگذاری است خشن و بی ادب در داخل بیس بال-بحث بر سر خانه روش: یعنی اینکه آیا نمایندگان مجلس و حتی قانون اساسی مجاز به رأی از راه دور. خانه قوانین رئیس کمیته جیمز مک گاورن (D-جرم.) توصیه می شود پنج شنبه که مجلس اتخاذ یک “low-tech” کنترل از راه دور روش رای گیری اجازه می دهد تا کسانی که در کنگره به رأی در جهت دور افتاده همکاران.

این روند ممکن است در قرعه کشی چالش ها و نیاز به مجلس برای تشکیل جلسه به منظور تصویب این قانون تغییر کند. و برخی از اعضای آن گفت: نمی حل و فصل مشکلات مانند خانه کمیته ها قادر به پاسخگویی و بحث قانون از راه دور. یک نماینده مجلس به نام ایده “مزخرف.”

McGovern فشار به دنبال به طور پیوسته رو به افزایش شکایت از قانونگذاران مشتاق به اقدامات نتیجه در حالی که اجزای تشکیل دهنده آنها در حال مبارزه است. پیش از آن در هفته حدود 20 عضو رهبری توسط مجلس را بیشتر در معرض وزش اعضای پیشنهادی قطعنامه کارگردانی خانه رهبران به آمده تا با یک برنامه ریزی — هر برنامه اجازه می دهد تا از راه دور کنگره فعالیت است.

رتبه و فایل قانونگذاران نیز تقاضاهای مصرانه برای یک راه برای انجام کنگره جلسات از راه دور به یک پلت فرم است که حداقل اجازه می دهد اعضای عمومی به خود را ببینید قانونگذاران در محل کار فشار برای پاسخ میان همه گیر. اما هیچ توافق سیستم برای چنین جلسات آن نیز به احتمال زیاد نیاز به تغییر قوانین. و برخی از تصویری سیستم عامل شده اند پرچم به عنوان پتانسیل خطرات امنیتی ترک برخی از قانونگذاران حفظ در مورد برگزاری جلسات آنلاین.

“مردم فکر می کنم ما می توانیم کنگره با زوم. زوم چینی نهاد که به ما گفته شده است و نه حتی اعتماد امنیت. بنابراین چالش وجود دارد. آن را به عنوان آسان نیست که شما فکر می کنید” سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: این هفته در MSNBC با اشاره به آنلاین ویدئو کنفرانس پلت فرم.

برخی از قانونگذاران را ساخته اند برنامه ای برای نگه داشتن کنترل از راه دور حوادث به هر حال: با شروع هفته آینده کنگره حزبی مترقی خواهد livestream یک سری از جلسات غیر رسمی در Facebook شامل مکان شهادت در مورد مسائل مانند ملی خود را چک تضمین طرح است.

اما آسیب پذیر دموکراتیک امتیازهای ویژه نگران است که مردم را مشاهده و آنها را به عنوان طفره رفتن از مسئولیت های خود را حتی به عنوان آنها صرف تمام روز کار های همراه برای کمک به بیمارستان ها و کسب و کار و دیگر رهبران محلی.

“من نگران اپتیک” گفت: تشکر. آنتونی بریندیسی نیویورک یک دانشجوی سال اول حزب دموکرات در حال اجرا برای انتخاب مجدد در مغلوب ساختن پیشی جستن در منطقه است. “مردم انتظار کنگره به کار می شود و ما کاملا در حال حاضر, اما ما نیز باید به رای گیری و برگزاری جلسات و نظارت است.”

رای گیری توسط نماینده خواهد بود “گام اول” بریندیسی گفت: هر چند او تاکید کرد که بیشتر مورد نیاز برای انجام شود. “ما نیاز به انطباق و انجام کسب و کار مانند بقیه جهان در حال حاضر است.”

برخی از نمایندگان مجلس به ویژه نهادی جانبازان استدلال کرده اند که کنگره به سادگی محدود در آنچه در آن می توانید تحت شرایط شدید, تایید کرد که این دو بدن باید بازگشت به اتاق های خود را به انجام کسب و کار.

“من فکر می کنم قانون اساسی به روشنی پیش بینی می کند که اعضا خواهد بود در حال حاضر” سنا قوانین رئیس Roy Blunt (R-Mo.) در جمع خبرنگاران گفت: ترک در کنگره این هفته است.

بی پرده گفت: سنا به دنبال راه هایی برای برگزاری جلسات از راه دور اما که کنگره در حال حاضر را رد کرد و این ایده از رای گیری به دور از واشنگتن در پی حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11: “ما در برخورد با این مسائل و حتی حالات مشکل تر است از این که آیا شما باید در یک هواپیما و یا نه به این دلیل که شما ممکن است گرفتن یک ویروس است.”

“ما در حال کار در یک محیط چالش برانگیز” اضافه شده سن. کریس ون Hollen (D-Md.). “این امر می تواند بهتر اگر ما در این وضعیت. با توجه به این شرایط ما تطبیق به عنوان بهترین ما می توانیم.”

برخی از دموکرات ها نیز نگرانی آنها شده ایم کنار یکی از مهم ترین تصمیمات همه — چگونه و چه زمانی برای بازگشایی اقتصاد یک حرکت است که می تواند نجات میلیون ها نفر از ترکیبات هستند که در مواجهه با بیکاری بلکه خطر ظهور مجدد عفونت کروناویروس اگر رفتار اشتباه است.

“رئیس جمهور صرفنظر از کنگره نقش در زمانی که او در واقع گفت: ” من را وادار متحده به بازگشایی زمانی که من می خواهم آنها را به'” گفت: تشکر. جیمی راسکین (D-Md.), که منجر به یک فشار در میان دموکرات ها به reassert کنگره قدرت را بر تصمیم گیری های مهم. “تا حدی وجود دارد فدرال نقش در بازگشایی امریکا که نقش تعریف شده توسط کنگره است.”

نه همه نمایندگان مجلس موافق آن است که کنگره نقش گفت: قوه مقننه می توانید کمی بیشتر از اعمال فشار بر دولت از حاشیه نبرد خود را با دولت و مدیران و کارشناسان بهداشت عمومی.

“در نهایت چیزهایی وجود دارد که رئیس جمهور می تواند انجام دهد که ما نمی توانیم کنترل” خانه دموکراتیک حزبی معاون صندلی کاترین کلارک ماساچوست گفت. “اما آنچه ما می توانیم کنترل پاسخ ما در ادامه برای قرار دادن خانواده های آمریکایی برای اولین بار در ادامه به ایستادگی با ما برنداشته است.”

اما راسکین — همراه با دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه Hakeem Jeffries نیویورک دانا Shalala از فلوریدا آنا Eshoo کالیفرنیا و پیتر ولش ورمونت — باید پیش نویس یک لایحه به طور مستقیم به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای نظارت بر یک دولت توسط دولت روند اجازه می دهد میلیون ها نفر از مردم به آرامی ظهور از خانه های خود را به مغازه های مدارس و حمل و نقل عمومی و با قرار دادن آن در دست کنگره به جای.

راسکین اذعان کرد هر چند که نه خانه و نه مجلس سنا را که لایحه برای رای گیری و یا حتی یک بحث تا زمانی که قانونگذاران می توانید با خیال راحت بازگشت به واشنگتن است.

“این چالش چند هفته آینده” راسکین گفت. “ما در اینجا نیست. این یک مشکل واقعی است.”

ملانی Zanona کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>