من اصلا Coronavirus. آن را ممکن است مرا بکشند به هر حال.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

زمانی که من تشخیص داده شد با درجه بالا سرطان مثانه در ماه اوت من خوش بینانه است. من تا به حال مجموعه ای از ماندگار گزینه های درمان در دسترس به من. من تا به حال بیمه برای پوشش آن و بالای خط پزشکان برای مراقبت از من. بیش از چهار ماه آینده من تا به حال دو عمل جراحی پس از یک دور از سلول های بنیادی درمان است. در دسامبر معاینه و نتایج حاصل از درمان نگاه امیدوار کننده است.

پس از آن آمد coronavirus. مانند میلیون ها نفر از افراد مسن من مضطرب بود که یک قلم مو با Covid-19 می تواند کشنده باشد. من نمی دانستم خطر ویروس های مطرح شده برای من حتی اگر من هرگز در تماس با آن است.

در مارس 23, دوشنبه, من رفت و در یک روال سرطان بیوپسی در دانشگاه دوک بیمارستان. حتی قبل از ما تا به حال نتایج دکتر من به من گفت که او مطمئن بود آنها خواهد بود قادر به اداره دور دیگری از سلول های بنیادی درمان است. درمان است که در واقع یک نسخه ضعیف از یک واکسن مورد استفاده در درمان سل است. این یک باکتری زنده پس از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید از پوشیدن دستکش و ماسک برای 30 دقیقه طول می کشد برای اداره آن است. دکتر به من گفت که در حالی که این واکسن هنوز در دسترس به اندازه کافی وجود ندارد ماسک و دستکش به اداره آن را به بیماران مبتلا به سرطان بود ، همه من می توانم انجام شد و امیدوارم که نتایج بیوپسی آمد منفی بنابراین من نمی خواهد نیاز به درمان در همه.

این شنبه گذشته دکتر من به نام با نتایج: سرطان بود و هنوز هم وجود دارد و آن را هنوز هم درجه بالا. من مجبور شد به نظر بسیار رادیکال تر درمان: داشتن مثانه و پروستات و بخشی از روده کوچک برداشته شود. دوباره coronavirus—این بیماری در من نیست در واقع—محدود انتخاب های من.

دکتر به من هشدار داد که اگر من سعی کردم دیگر کمتر تهاجمی درمان و آن کار نمی کند, پس از آن همه امکانات پزشکی ممکن است بیش از حد غرق شده با ویروس بیماران. اعمال جراحی مثل من—که هر چند به طور بالقوه نجات بخش در نظر گرفته انتخابی—ممکن است هر اولویت ، شیمی درمانی و تابش خوب در حال حاضر به دلیل تاثیر آنها بر روی سیستم ایمنی بدن است که خیلی خطرناک است در طول بیماری همه گیر. و آن را نمی خواهم من فقط می تواند نشان می دهد تا بر روی درب در کلینیک مایو و انتظار آنها برای درمان من بدون یک قرنطینه. یک پانل از 10 پزشکان در دانشگاه دوک در بررسی مورد من و توافق کردند که عمل جراحی بهترین روش برای من در حال حاضر.

همه چیز به سرعت نقل مکان کرد و پس از آن است. روز یکشنبه دکتر من برنامه ریزی پرستار نامیده می شود و گفت: ما نیاز به انجام این روش در حالی که هنوز هم وجود دارد اتاق عمل در دسترس است. همسر من نگران در مورد چگونه به طور قابل توجهی این روش را تحت تاثیر قرار زندگی من است. اما ما نیز به مقابله با این واقعیت است که سرطان من است و نه دور. من می دانم که وجود خواهد داشت بسیاری از محدودیت ها حتی اگر عمل جراحی موفقیت آمیز است ولی حداقل من نوعی از زندگی است.

روز دوشنبه صبح دکتر من به نام به این میگن عمل جراحی مجموعه ای بود برای روز بعد. قبل از عملیات پرستار به نام به بیش از روش: هیچ غذا خوردن و یا نوشیدن پس از نیمه شب با استفاده از یک صابون ضد باکتری قبل از ورود در بیمارستان قصد اقامت برای حداقل چهار روز بهبود می یابند. من و همسرم درهم در اطراف خانه در حال آماده شدن برای آن نزدیک به یک هفته است. ما فقط در مورد ترک این دو ساعت رانندگی به بیمارستان هنگامی که پرستار به نام پشت. او گفت: دانشگاه دوک در بیمارستان بود و در حال حاضر نیاز به نتایج حاصل از ویروس تست قبل از پذیرش هر کسی برای عمل جراحی است. آنها نمی باید یک تست به من فقط یک سیاست است که من نیاز به یک. من تماس با من پزشک در وینستون-سیلم اما او گفت که این بیمارستان وجود دارد تنها آزمایش بیماران بستری بودهاند جدی با ویروس علائم. تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آن برنامه ریزی شده بود, عمل جراحی لغو شد.

من نمی دانم چه مدت از آن خواهد شد قبل از وجود دارد به اندازه کافی تست در دسترس است که کسی مثل من می توانید دریافت کنید. اما بر خلاف سایر مردم که فقط ممکن است کنجکاو در مورد اینکه آیا آنها آلوده هستند یا نه من یک ساعت تیک تاک در بدن من است. در حالی که من منتظر تست این سرطان می تواند متاستاز. در آن زمان آنها می توانید با انجام عمل جراحی آن را ممکن است یک مسئله.

من نه سیاسی فرد است. من نمی متعلق به هر دو حزب. برای من مهم نیست که در حال اجرا است اما من انتظار دارم که در زمان بحران است که دولت با استفاده از منابع خود را به مراقبت از شهروندان خود است. و در حال حاضر من نمی بینم که اتفاق می افتد.

به اندازه کافی وجود ندارد ماسک. وجود دارد نه به اندازه کافی تست. وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وجود دارد که آن را روشن است که او نه گوش دادن به کارشناسان و دانشمندان است. او ممکن است صحبت کردن در مورد یک ویروس چند پاسخ, مراکز, اما او نمی صحبت کردن در مورد بسیاری از کشور. او قطعا نه به اندازه کافی توجه به بقیه از آمریکایی ها که همچنین باید جدی پزشکی نیاز دارد.

این ویروس در حال حاضر ده ها کشته و هزاران نفر از مردم و آلوده به میلیون ها نفر از دیگران. همه ما از خواب بیدار به داستان از تاخت و تاز کردن بیمارستان ها و بدن انباشته در یخچال کامیون. اخبار وحشتناک است. اما مسئولان باید بدانند که این نه حتی کل داستان Covid-19. وجود دارد ده ها هزار نفر اگر نه صدها نفر از هزاران نفر از چکه کردن موارد مثل من. وقتی که من شنیدن در مورد افرادی که در حال گرفتن ضربان ساز نصب شده و یا گرفتن مراقبت از آنها نیاز من احساس خیانت. من تمام خانواده در تلاش است با شدت و قدرت. من نگرانی در مورد در حال مرگ قبل از من باید. من نگرانی در مورد آنچه روز به روز زندگی را نگاه خواهم برای همسرم. من می خواهم به بازی توپ در حیاط جلویی با نوه هام و رفتن به رویدادهای ورزشی. من می خواهم به سر حد از زندگی من به عنوان من می توانم پس از عمل جراحی است. اما بدون ماسک و دستکش و ویروس آزمون—چیزهای اساسی است که ما سیستم مراقبت های بهداشتی باید همیشه در منبع خوب—کسانی که شادی های ساده ممکن است ناپدید می شوند برای افرادی مثل من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>