“من نمی خواهم به استفاده از b-کلمه’: مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران مسابقه برای نجات اقتصاد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, تقلا برای سرپا نگه داشتن صنایع فاسد شده و تحت وزن از رمان شیوع کروناویروس.

فقط همین حالا تماس بگیرید و آن را “نجات” در اطراف هر مقامات کاخ سفید و یا جمهوری خواهان در کاپیتول هیل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران در حال مسابقه برای طراحی گسترده دولت نجات بخش مهم از اقتصاد مانند شرکت های هواپیمایی مهمان نوازی و خدمات دیگر صنایع — ادامه سقوط بازار سهام و آبشاری خاموش شدن ناگهانی از عمده رویدادهای ورزشی در برادوی را نشان می دهد موزه ها و پارک های تفریحی.

پشت صحنه, وزارت خزانه داری و مقامات اقتصادی در حال بررسی راه هایی برای کمک به صنایع مبارزه مالی از سریع خاموش شدن است. آنها با تکیه نسبت به برخی از نوع از کاهش مالیات و یا به تعویق انداختن پرداخت مالیات به ارائه اولیه کوسن — به امید جلوگیری از کامل نجات شبیه به 2008 بانکی نجات است که می تواند اثبات دشوار است برای پاک کردن گذشته جمهوریخواه پایه.

“من نمی خواهم به استفاده از b-کلمه” یک مقام ارشد دولت رسمی که اذعان کاخ سفید به دنبال منابع لازم — از جمله کاهش مالیات و یا تزریق مستقیم منابع مالی برای جبران رکود در صنایع و کسب و کارهای با هزاران نفر از کارکنان را تحت تاثیر قرار.

“اگر چه صنعت هواپیمایی می گوید درست است و سپس کنگره واقعا باید کمی در انتخاب به عمل و یا در صورت قابل توجه انقراض لحظه برای صنعت هواپیمایی” رسمی اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره در این حرکت خود را در دفتر بیضی نشانی در شب چهارشنبه گفت که او تا به حال خواسته وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات برای کسب و کار و افراد صدمه دیده توسط coronavirus با استفاده از اورژانس قدرت. “این اقدام به ارائه بیش از 200 میلیارد از نقدینگی اضافی به اقتصاد” گفت: آمریکایی ها.

بحث در مورد صرفه جویی در ایالات متحده کسب و کار در حال جدا از بحث های جاری در میان قانونگذاران و تهمت مقامات در مورد یک محرک برنامه ای است که به طور مستقیم کمک کارگران آمریکایی.

در هفته های اخیر به عنوان coronavirus در سراسر جهان, کاخ سفید شده است نگه داشتن در تماس با رهبران صنعت به شنیدن در مورد نصب خود را به چالش. مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز ملاقات در کاخ سفید با بانکداری و بیمه سلامت مدیران, نمایندگان از شرکت های دارویی و هواپیمایی مدیران اجرائی.

اجازه می دهد این صنایع برای تاخیر در پرداخت مالیات خواهد آنها را ترک اضافی ذخایر نقدی امیدوارم آن را از طریق هر گونه رکود اقتصادی و یا طولانی مدت مستند با توجه به coronavirus نگرانی گفت: استفن مور برجسته مراجعه به همکار در بنیاد میراث رسمی مشاور اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

این دوراهی است که سزاوار بیشترین کمک کند.

“مشکل من این است هر صنعت منفی نهفته,” مور گفت. “در آن است رفتن به هتل های سینما هواپیمایی?”

“من یک مشکل با singling برخی صنایع در این نقطه است. من نمی خواهم این ایده از چیدن برندگان و بازندگان” مور گفت که کاخ سفید دستیاران مشترک همان نگرانی است. “اگر شما آن را انجام دهید برای برخی از, پس چگونه می تواند به شما آن را انجام دهد نه برای همه؟”

مهمان نوازی و اوقات فراغت صنعت برای مثال حساب برای حدود 11 درصد از کل اشتغال بیش از 20 سال گذشته با توجه به اقتصاددانان در ولز فارگو اوراق بهادار.

پس از 9/11, اشتغال در این بخش کاهش یافت و در نرخ حدود 13 درصد در حالی که سارس ترساندن در سال 2003 نیز به طور موقت ضربه به بخش ولز فارگو اقتصاددانان اشاره کرد.

تحلیلگران در حال بسته شدن تماشای اشتغال در مهمان نوازی, حمل و نقل, خدمات مواد غذایی و تولید — که ممکن است تجربه کاهش به دلیل وقفه در زنجیره تامین — برای همین بازدید های بزرگ به کسب و کار در روزهای آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی مشاوران در حال مطالعه راه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش لبه پنجره رساند تا صنعت هواپیمایی پس از 9/11 به صورت بالقوه سرنخ را چگونه پاسخ می دهند.

لابی برای شرکت های هواپیمایی گفت: در هفته گذشته که خیلی زود برای حرکت مانند یک شرکت هواپیمایی تثبیت هیئت مدیره. در آن زمان آنها فقط در حال انتظار برای کنگره به تصویب آن در حدود 8 میلیارد دلار بسته است که تهمت امضا جمعه گذشته ارائه فوری برای حمایت از بهداشت عمومی پاسخ.

پس از coronavirus به سرعت در حال گسترش در طول هفته گذشته در ایالات متحده upending جوامع محلی اجتماعات بزرگ و مدارس و کسب و کار. شرکت های بزرگ از ساحل به ساحل به خواسته کارکنان خود را به کار از خانه و سازمان های فدرال را آزمایش کرده اند از خود telework قابلیت های.

کاخ سفید تلاش کرده است به ماندن در بالای حرکت سریع طبیعت از شیوع کروناویروس. دولت مقامات بهداشتی مورد انتقاد قرار گرفته ناتوانی خود را برای اطمینان از بیمارستان و پزشکان باید به اندازه کافی تست برای همه آمریکایی ها است که به نمایشگاه بالقوه علائم این ویروس در حالی که رئیس جمهور شده است مشتاق به شامل تعداد coronavirus موارد و همچنین برای حمایت از اقتصاد و بازار سهام در به طور فزاینده ای مخاطره آمیز دولت — یک کلید برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز.

در علاوه بر این به ارائه امداد برای تحت تاثیر قرار کسب و کار تهمت همچنین می خواهد کنگره به تصویب مرخصی با حقوق برای کارگران ساعتی و یک تعلیق مالیات حقوق و دستمزد. دومی بعید است را شامل می شود در هر کوتاه مدت بسته داده ولرم پذیرش آن را دریافت کرده است از دموکرات و جمهوری خواه سناتور. مالیات بر پایه تخمین می زند که تعلیق کل مالیات حقوق و دستمزد برای مدت زمان از سال را هزینه $950 میلیارد — اضافه کردن به بدهی های دولت فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته دستیاران او می خواهد برای رفتن به “تالار” در ارائه اقتصاد با اقدامات تسهیلی پولی.

“ما همچنین مطمئن شوید که شرکت هایی که شرکت های خوب ماندن حلال پول لازم برای حفظ عملکرد” او به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی در روز پنج شنبه. “ما بسیاری از چیزهایی که ما در حال کار بر روی با بازارهای مالی و به کار خوب است.”

در این میان صنایع مانند خطوط هوایی و هتل ها اقامت در تماس نزدیک با کاخ سفید و مشاوران می گویند همانطور که بیشتر و بیشتر از کشور شروع می شود به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“نگرانی بسیار ساده است: هر چیزی که به نظر می رسد مانند یک نجات تقسیم خواهد شد حزب جمهوری خواه. هاردکور, محافظه کاران بر این باورند کمک مالی هستند در تضاد به راه خطر باید موفق در اقتصاد” گفت: یکی جمهوری خواه به کاخ سفید است. “آنها می خواهند آن را به نگاه مانند امداد — اما نه نجات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>