“من تا به حال یک هویت موضوع’: بسکتبال متصل شهری بومی بازیکن با ریشه های خود را

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این یک سورئال لحظه برای ژن گرگ در بازی های قهرمانی مردان استادان بخش 2020 همه بومی بسکتبال مسابقات در شاهزاده روپرت در کلمبیا ساحل شمالی.

در این بازی مرگ ثانیه گرگ و Gitlaxt’aamiks Gitmidiik استادان پایین 66-64 به چندساله شانزه Hydaburg. با دو ثانیه به سمت چپ ژن تماشا به عنوان برادرش ریچارد به ثمر رساند سه نقطه شات قرار دادن Gitmidiik 67-66 تا برنده بازی و 2020 قهرمانی.

لحظه ای بود سورئال چون برای Wolf, بازی بسکتبال نیست فقط در مورد برنده مسابقات قهرمانی. همچنین چگونه 39 ساله شهری بومی انسان آموخته است که برای اتصال با خانه ملت در شمال B. C. با توجه به او می دانست بسیار کمی در مورد سنتهای بومی تا اواخر نوجوانی, اتصال از طریق بسکتبال به هویت خود به عنوان یک Nisga كردند شهروند شده است حتی بزرگتر پیروزی.

“من در آغوش من Nisga كه انسان در خانواده و میراث [امروز] اما من رشد نمی کند تا با آن گفت:” گرگ که مطرح شد در شرق ونکوور. “من تا به حال یک هویت موضوع است. من حتی نمی دانند که چه بومی بود.”

ژن گرگ می گوید او اغلب منتظر مادر خود را در کبوتر پارک در هیستینگز و Carrall خیابان در مرکز شهر Eastside زمانی که او یک کودک بود. بازماندگان قطب توتم تصویر بود مطرح شده در این پارک در سال 2016 . (CBC)

کبوتر پارک

ولف و برادر بزرگتر خود ریچارد هستند Nisga كه انسان در هنگام تولد, اما مطرح شد در شرق ونکوور توسط خود مادر اواخر بورلی Guno. ژن توصیف دوران کودکی خود را به عنوان پر با مادران اعتیاد غایب پدر و روح خرد کردن فقر است. “اغلب ما حتی نمی باید مواد غذایی در یخچال,” او گفت:.

در حالی که Nisga آرای مردم زندگی می کنند در چهار روستا با سرزمین های سنتی گرگ می گوید: او و برادرش زندگی می کردند در پاندورا پارک Hastings و نانایمو, Mount Pleasant سپس در خیابان فرانکلین. “اساس شرق ون” او گفت:.

برادران ژن حق و ریچارد گرگ Nisga كه انسان در هنگام تولد, اما در شرق ونکوور. جفت بازی بسکتبال برای خود خانه ملت تیم Gitlaxt’aamiks Gitmidiik کارشناسی ارشد در سال 2020 همه بومی بسکتبال مسابقات در شاهزاده روپرت, B. C., از فوریه 10 تا 16. (ژن گرگ/ Facebook)

گرگ به یاد مادر خود را ترک او و برادر خود را با دیگر کودکان بومی در کبوتر پارک در مرکز شهر ونکوور Eastside در حالی که او و دیگر پدر و مادر تمایل به اعتیاد در این نزدیکی هست.

“سختی است بخشی که من هستم. این بخشی از بنیاد من و زندگی من داستان” او گفت:.

ژن گرگ می گوید سختی او تجربه خود را در اوایل زندگی او ساخته شده است که او امروز است از جمله تلاش برای خوب پدر به دختر شش ساله و پسر. (ژن گرگ/Facebook)

 

کشف ریشه های خود را

گرگ شروع به بازی بسکتبال در سن نه سالگی. قهرمانان خود را شامل لس آنجلس لیکرز Magic Johnson and Michael Jordan Chicago Bulls. او نمی تواند استطاعت به بازی در تیم یا توسعه اردوگاه بنابراین او honed مهارت های خود را و شور و شوق برای بازی در سیمان زمین بازی دادگاه ها از شرق ونکوور.

در سن 15 سالگی او بسیار ماهر بازیکن بود که ظهور در مدرسه بالا است. همه در حالی که او هرگز تا به حال یک ارتباط با هویت خود به عنوان یک فرد بومی. ترکیبات این بود که یک جریان پنهانی تحقیر برای مردم بومی که گرگ می گوید: شایع بود در آن زمان. “ما دوست مردم بومی. بومی بودن — همه ما متنفر. بنابراین من تا به حال یک هویت موضوع,” او گفت:.

گرگ کشف بومی مسابقات بسکتبال مدار هنگامی که او در حدود 18 جلسه بازیکنان از Nisga كه انسان در جوامع و بازی در تیم های خود را. آنها ستارگان گارد; او در بر داشت هویت او هرگز شناخته شده است.

‘که زمانی که من یک پیوند واقعی با بومی بودن و ارتباط قوی مردم بومی باید به ورزش” او گفت:. “بسکتبال است مهم سرافراز بخشی از بومی.”

خرد کردن چرخه

گرگ به ثمر رساند 28 امتیاز از جمله هفت عکس های سه نقطه در بازی های قهرمانی و شد نام بازیکن بازی. اما او هرگز این ذکر در Facebook صفحه فقط ساعت بعد. به جای او تشکر Nisga آرای طرفداران خود را برای حمایت کرد و گفت که پیروزی تیم تلاش کنند.

گرگ پیشنهاد تیم خود خداحافظی در روز یکشنبه و بازگشت به زندگی در ونکوور که شامل بالا بردن شش ساله پسر که به تماشای بازی او را در این مسابقات است.

“همه چیز که من سخت کار کرده ام برای این است که در مورد یک پدر خوب,” او گفت:. “این به من کمک کرد شکستن چرخه که دامنگیر مردم بومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>