“من امیدوارم که لوسیون دست نیست باعث سرطان می شود چرا که ما شده ایم با استفاده از تعداد زیادی’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از سه هفته در کنگره و سنا تبدیل کرده است به کروناویروس نقطه داغ است که برخی می ترسید.

تنها یک کارمند است که آزمایش مثبت وادار بهداشت ، لامار الکساندر (R دنیاست.) به قرنطینه. دموکرات ها هنوز می گویند آن را به ارزش خطر از آنجا که مجلس سنا نیست به طور کامل تمرکز بر روی coronavirus. اما همه بدترین سناریو بوده است نه متوجه شدم — و با حمله داعش به آمریکا برای اجرای بی سابقه سیستم جدید پروکسی رای گیری در میان همه گیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است که به طور فزاینده ای احساس راحت است که طرح خود را به مجلس سنا پرداخت است به طوری که او تشبیه سخنران نانسی پلوسی برنامه اجازه می دهد تا برخی از راه دور رای گیری به “رای گیری برداشت” در یک تماس تلفنی با آمریکا در این هفته با توجه به یک منبع آشنا با تماس بگیرید.

پروکسی رای گیری گفت: اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) است “قصد ندارم به اتفاق می افتد در اینجا.”

سنا در ادامه به برگزاری منظم و طولانی رول-تماس آرا. برخی از سناتورهای صرفا پاپ سر خود را در اتاق به رای دادن. دیگران باید تصمیم به بازگشت استراتژیک و یا نه در همه سن. برنی ساندرز (I-Vt.) نه رای دادند پس از مارس.

سنا طبیعی جدید است که در اصل یک پیش نمایش از آنچه بقیه امریکا را پیدا خواهد کرد زمانی که آنها در نهایت بازگشت به دفتر. این مجلسی است که عامل با اسکلتی کارکنان و قانونگذاران در حال انجام یک تکه خوبی از کار خود را از راه دور. جلسات برگزار می شود در خالی کمیته اتاق با شاهدان شهادت ، سناتور در حال باز کردن درب آسانسور با زانو و تمرین های اجتماعی فاصله. ماسک و ضد عفونی کننده دست به طور گسترده ای در دسترس است.

اما مجلس سنا آن در حال انجام کسب و کار — سنگ زنی از طریق نامزد انجام نظارت و عبور از قانون از جمله به تمدید فدرال نظارت مقامات.

هنوز که آیا آن را به ارزش آن را به پرواز در 100 سناتور بسیاری از افراد مسن و در معرض خطر بالاتر از coronavirus تبدیل شده است تقریبا به طور کامل حزبی سوال. دموکرات ها می گویند ایران با تمرکز بر پا قوه قضائیه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با اصولگرایان — در حالی که کاهش به تصویب دور پنجم coronavirus امداد — اتلاف وقت است. به سادگی در جلسه به خطر می اندازد و هر کس که نگه می دارد و ساختمان در حال اجرا, نگهداری از کارگران به کارگران مواد غذایی به پلیس که نگهبان کنگره در سراسر ساعت.

“همه چیز را که ما انجام داده اند ما انجام داده اند می تواند از راه دور” گفت: سناتور. Tammy Duckworth (D-بیمار است.). سنا قرار داده است “بسیاری از خوب و زحمتکش مردم در معرض خطر”

بهداشت ، بیل کسیدی (R-لا.), یک پزشک retorted: “به حدی است که هیچ یک را بدست بیمار ما با خیال راحت باز. ما نمی توانیم اقامت قفل شده را به مدت 18 ماه.”

به جمهوری خواهان تایید یک مدیر جدید اطلاعات ملی چند عمر قضایی قرار ملاقات و دانش سطحی از coronavirus جلسات بوده و ارزشمند است. آنها را تایید نمی کند کروناویروس جدید مربوط به قوانین هر چند آنها می گویند که روز در حال آمدن است. حداقل انتظار آنها به شل محدودیت در کسب و کار کوچک کمک های اولیه زمانی که آنها می آیند در ماه ژوئن.

نیز وجود دارد چیزی برای انجام مذاکرات در مورد از سرگیری سه بار در هفته مهمانی ناهار در یک فاصله در هارت ساختمان. مک کانل حاکم خود را حزبی با گوش دادن به اعضای خود و ناهار را به مبلغ کلیدی استراتژی جلسات. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی بازدید برای پپ رالی.

“من امیدوارم لوسیون دست نیست باعث سرطان می شود چرا که ما شده ایم با استفاده از مقدار زیادی از آن گفت:” سناتور. جان کندی (R-لا.) از اقدامات احتیاطی خود گرفتن است. برخی در مجلس سنا به خصوص spooked زمانی که سناتور. رند پل (R-Ky.) آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه مارس منجر به برخی از سناتورها به خود شده است.

دموکرات ها می گویند در ملاقات با فرد است نه ارزش خطر و که جمهوری خواهان هستند miscalculating در مورد سلامت خود را. دموکرات برگزاری جلسات حزب توسط کنفرانس تلفنی یا چت با هر یک از دیگر بیش از زوم کاهش به آغوش ایران از’ تلاش برای رزومه کاری خود را به عادات قدیمی. قادر به دیدن همکاران خود در حالت عادی تنظیمات باعث می شود کار خود را کمتر رضایت بخش آنها می گویند.

“با توجه به خطرات آنها اجرا است که کسی می تواند بیمار از این ؟ من فکر می کنم این یک حرکت هوشمند در آمریکا بخشی” گفت: سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.).

سناتور. Joe Manchin گفت: تصمیم گیری برای از سرگیری جلسات حزبی در فرد باقی می ماند “بر روی یخ” و “دموکرات ها خواهد بود بسیار محتاط” تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از شکل از درمان و یا کاهش خطر برای بیماری کشنده.

غرب ویرجینیا متوسط بیشتر از کار خود را خارج از دفتر خود مخفی گاه خواستار بر خود مدیر ارتباطات و فن آوری کارمند برای کمک به او حرکت پیچیدگی که هر دو واقعی و مجازی سناتور. Manchin داستان معمولی است: اکثر سناتورهای راه رفتن در اطراف و بدون معمول خود را از همراهان و مشاوران انزال زن ضد عفونی کننده دست در دست خود را به عنوان آنها پرسه زدن در کنگره. وارن گرفته شده برای ضبط خود مصاحبه و ارسال آنها را به او سخنگوی.

“اگر ما در حال رفتن به مراقب باشید و امن ما فقط نمی تواند انجام چیزهایی که ما به طور سنتی انجام داد” گفت: اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.). “اما برای یک زن و شوهر آرا در کف من می تواند نشستن در خانه در اسپرینگفیلد یا شیکاگو و انجام دقیقا همان چیزی که من انجام می دهند.”

جمهوریخواهان گرفته اند که در جلسه به یک نشان افتخار. مک کانل به طور منظم مسخره پلوسی و می گوید که اگر کارگران ضروری می تواند سخت کار کردن آن را در خط مقدم سنا می تواند بیش از حد.

خانه اعضای بازگشته اند گاهی اوقات در میان همه گیر اما بسیاری از تحت فشار قرار دادند از راه دور رای گیری در برخی از فرم به کاهش خطر ابتلا یا پخش coronavirus. پلوسی همچنین اشاره کرد که این خانه متفاوت از مجلس سنا از جمله با داشتن چهار بار به عنوان بسیاری از اعضای.

در زیر خانه جدید پروکسی, سیستم رای گیری مجموعه مورد استفاده قرار گیرد برای اولین بار هفته آینده مجلس می تواند یک همکار بازیگران آرا در روی زمین برای آنها ارائه اجازه کتبی از قبل. مک کانل به پرسش های مطرح شده در مورد قانون اساسی است.

در همین حال مجلس سنا خواهد بود و در هفته بعد پنج شنبه از طریق شنبه, پردازش, نامزد, کار در قانون حفاظت و شاید فقط شاید عبور یک coronavirus لایحه.

به Manchin آن را یک “نیازی” برنامه بدون تمرکز بهتر بر روی ویروس فاکتورها باعث ایجاد پلاک در کشور: “برای میچ را که از وجود آن دیوانه.”

اما به مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا جمهوری خواهان در تلاش برای دفاع از اکثریت خود را, آن را فقط یک گام بیشتر نسبت به حالت عادی.

“همه به نظر می رسد به تنظیم کرده اند. ما در حال به خطر انداختن کارکنان ما” گفت: سناتور. شلی مور Capito (R-W. Va.). “یا شما بچه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>