من بیزار بلومبرگ. اما او را به انجام یک چیز درست است.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تاپیک محبوب Internet meme که به طور معمول در سطوح توییتر و آن را بر اساس یک تیتر از طنز سایت Clickhole: “دلخراش” آن را می گوید. “بدترین فرد شما می دانید فقط یک نقطه است.” همه ما می دانیم آنچه که احساس است مانند: خشم که کسی وحشتناک گفت: چیزی هوشمند و begrudging پذیرش است که احتمالا باید اذعان کرد.

آن است که با begrudging خشم (من مطمئن هستم که وجود دارد یک کلمه آلمانی برای آن) که این درد مرا عمیقا به می گویند که مایکل بلومبرگ انتخاباتی است انجام کارهایی که دموکرات ها باید انجام دهند به طور کلی از نظر برقراری ارتباط با رای دهندگان و تمایل خود را به صرف مقدار زیادی از پول را در خرید رسانه و فن آوری های جدید بی سابقه است و مورد نیاز است.

من برای پیدا کردن ایده بلومبرگ به عنوان نامزد دموکرات دافعه. اما اگر من قرار داده و من نفرت بلومبرگ کنار برای یک لحظه وجود دارد که بلومبرگ در حال انجام است که به اعتقاد من در حال و خواهد بود فوق العاده موثر است. بدترین فرد است برخی از نقاط بزرگ و آنها باید درونی توسط دموکرات ها که می خواهند به طور موثر در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>