من رفت و در شکار با نیکون Z50 دوربین بدون آینه و سقوط در عشق

Category: دیلی بیست Comments: No comments

کنجکاو چیزی که اتفاق افتاد در حالی که من تست و بررسی نیکون Z50 دوربین دیجیتال. قیمت زیر 1000 دلار به معنای جدی برای عکاسان آماتور ، Z50 منحصر به فرد است که آن را پشتیبانی از high-end حرفه ای لنز و قطاری فوقالعاده واضح 20.9 مگاپیکسل عکس و فیلم 4K. در 14 اونس برای بدنه دوربین بخشی از آن را سبک تر از بسیاری از دوربین های DSLR من تست کردم و به تازگی به طوری که آن را بسیار قابل حمل.

اتصال شامل بند و ظاهر در 50-200mm لنز زوم من رهبری را برای چندین سفر به طبیعت عکس. و من در عشق سقوط کرد… با یک دارکوب.

به طور جدی — من موفق به موقعیت خودم را در یک پلت فرم های چوبی به اندازه کافی نزدیک به ضربه محکم و ناگهانی چند عکس از یک پرنده بزرگ و انجام آن به بهترین سطح برای از بین بردن یک درخت کاج. شناخته شده به عنوان یک Pileated دارکوب با قرمز مشخص تاج و مورد اندازه بیش از حد این مهم برای من است. رنگ های پر جنب و جوش بودند و جسورانه است. زاویه دار به طوری که شما می توانید تنها دیدن پرنده در تمرکز و چند شاخه های من شاید 50 عکس همه در یک ردیف.

در یک پارک محلی سپس در زمان من کیت و معترضان دوباره گرفتن پرندگان در حال پرواز بالاتر از من. قوها squawking مانند رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی? بررسی کنید. یک گله از blackbirds darting پایین درخت خط ؟ هیچ مشکل. این Z50 پایین ترین قیمت دوربین بدون آینه نیکون بود اما بیشتر از این چالش است. آن سریع شاتر قطاری در 1/4000 ثانیه است که رعد و برق سریع است. من عاشق بودن قادر به خاموش کردن اصلی ال سی دی صفحه نمایش و استفاده از منظره یاب به نوبه خود فوکوس دستی و ضربه محکم و ناگهانی.

بازگشت به دارکوب. من روشن به فیلم حالت با استفاده از یک آشکار سوئیچ تنظیم تمرکز من دوباره و فیلم برداری چند rat-a-تات در یک ردیف. من احساس احشایی clunk از منقار روی چوب و احساس مانند یک فیلمساز مستند. اعطا من یکی که موفق به تناسب در سفر به domino’s pizza بین “شاخه” و هیچ برنامه ای برای انجام این کار حرفه ای بود اما زیبا و enraptured توسط فرایند و نتایج.

خواهد نیکون Z50 نیز زندگی خود را تغییر دهید? می تواند بود. من دوست دارم اندازه های کوچکتر عظیم لنز زوم سریع شاتر و (صادقانه) کم هزینه. آن را مناسب برای تلاش های جدید حتی اگر National Geographic احتمالا نمی خواهد آمد در تماس است.

نیکون Z50 DX-format دوربین بدون آینه

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن بیشتر tech معاملات از بهترین خرید و Newegg. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>