یخ جم باعث جاری شدن سیل در فورت مکمورری کاهش می یابد به 13km در اندازه: مقامات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

با مسئولین شهرداری منطقه از چوب بوفالو ارائه یک به روز رسانی در سیل وضعیت در فورت مکمورری آلتا., چهارشنبه شب مجبور است که هزاران نفر از مردم به ترک خانه های خود در این هفته.

یخ جم در ریشه مشکل بود 13 کیلومتر در اندازه 8 p. m. به گفته مقامات هفت کیلومتر کوتاه تر از آن بود که در همان زمان از روز قبل.

ادامه مطلب: نگاهی به چگونگی آتاباسکا رودخانه یخ تجمع است جاری شدن سیل در فورت مکمورری

“سطح آب در Clearwater River آتاباسکا رودخانه و Hangingstone رودخانه همچنان در نوسان است اما گزارش امروز نشان می دهد که سطح آب پایین است در هر سه رودخانه در فورت مکمورری,” مقامات گفت.

در شب چهارشنبه نخست وزیر جاستین ترودو دفتر با صدور بیانیه ای در مورد وضعیت و گفت که او با صحبت های برتر جیسون کنی “به بحث در مورد بهار سیل وضعیت در شمال آلبرتا و نگرانی عمیق خود را برای هر کس تحت تاثیر قرار.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نخست وزیر ترکیه گفت: کنی به ترودو به روز رسانی و به او گفت که چه اقداماتی آلبرتا گرفتن است.

“نخست وزیر نشان داد که دولت کانادا از نزدیک زیر وضعیت و آمادگی خود را برای ارائه هر گونه کمک های فدرال است که درخواست” به سازمان بنادر و دریانوردی گفت. “نخست وزیر همچنین مطمئن Premier کنی که دولت کانادا می تواند کمک به آلبرتا با بازیابی و پاکسازی کردند.”

ادامه مطلب: جیسون کنی اعلام کرد بودجه اضطراری برای شمال آلبرتا سیل evacuees

پیش از آن در روز کنی اعلام کرده بود بودجه اضطراری برای کسانی که از خانه های خود به دلیل جاری شدن سیل در بخش شمالی استان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: تخلیه اضطراری پرداخت پول نقد از $1,250 برای بزرگسالان و 500 دلار برای کسانی که زیر 18 سال در دسترس خواهد بود با شروع از ظهر روز شنبه, آوریل 4.

بیشتر بخوانید: 1 نفر مرده در میان سیل در شمال آلبرتا

واجد شرایط بهره می تواند درخواست برای کمک های مالی از دولت ، کنی گفت: این پول را مستقیم به حساب های بانکی از طریق e-transfer.

جاری شدن سیل در این هفته مجبور حدود 13000 نفر از خانه های خود در مرکز شهر فورت مک موری.

ارزیابی اولیه توسط مقامات محلی نشان می دهد 1,230 سازه های آسیب دیده از سیل.

–با فایل های از اخبار جهانی’ Caley رمزی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>