مرلو: و… ما برگشتیم. با اسکار فقط دو روز دور و در حال حاضر با داشتن جدا چقدر از یک فاجعه این فصل جوایز بوده است (ما آیووا به عنوان آن بود) آن آرایه ای از مجادلات (اعم از Weinstein و اپستاین به فوق العاده عقب عدم تنوع) و جوایز اسکار’, طولانی, عجیب و غریب تاریخچه آن وحشتناکی اشتباه از آن زمان به مقابله با دور و بحث برانگیز ترین فیلم این وحشتناکی کوتاه فصل جوایز: Joker, supervillain منبع داستان توسط The Hangover مدیر تاد فیلیپس که معتقد است بصورتی پایدار و محکم خود را در خماری فیلم بیش از حد مرزی برای امروز “بیدار فرهنگ” را به عنوان او آن را خواند (spoiler alert: آنها نیست). این فیلم به فروش بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان است و به نوعی برای بسیاری جوایز اسکار از هر فیلم: 11 از جمله اسکار بهترین فیلم بهترین کارگردان (فیلیپس) و بهترین بازیگر نقش اول مرد (Joaquin Phoenix). بله خوان شما به عنوان خوانده شده که به درستی: Todd Phillips شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین کارگردان بیش از پدرو آلمودووار; و اگر که نیست به اندازه کافی اسکورسیزی بد گویی کردن دریافت 11 جایزه اسکار noms به خداحافظی‘s صفر است. برای شرم آور است.

کوین: که در آن برای شروع حتی با این یکی ؟ این یک epically احمق فیلم. من حدس می زنم که در آن به پایان رسیده است. من باید با آن شروع bafflingly خطرناک و غیرمسئولانه توصیف بیماری های روانی? من صحبت کردن در مورد گفتمان در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم می تواند تحریک خشونت—من فرض ما را لمس کنند—من با اشاره به راه این مراکز یک روایت در یک مشکل انزواطلب که دچار نوعی از نامشخص روان که اعمال خشونت تشدید می شود به عنوان او توقف مصرف دارو را در خود وضعیت روانی رو به وخامت و او توقیف یک روایت که جهان تبدیل شده خود را بر روی او. زمانی که در حال حاضر وجود دارد از جمله انگ و ارائه اطلاعات نادرست در مورد بیماری های روانی ضمنی همبستگی بین وضعیت روانی دارو و افراطی خشونت ظالمانه است.

مرلو: من میخوام با شما اختلاف نظر دارند در اینجا یک بیت. در حالی که من انجام بپذیریم که آن را بسیار احمق فیلم به خصوص وقتی که می آید به کلاس خود جنگ پیام (که بعدا بیشتر) من خواندن آن را بیشتر به عنوان چگونه سیستم شکست خورده آرتور Fleck—سراسر شهر بود سیاست های ریاضتی با توجه به ادامه اعتصاب زباله (بله کاملا احمقانه) و افزایش فقر و جرم و جنایت منجر به بسته شدن Gotham سلامت روانی امکانات که به نوبه خود به سمت چپ آرتور بدون شبکه امنیت خود را در قالب درمانی دارو شما نام آن را. چیزی که من موضوع را با راه آرتور می یابد هدف و توانمندسازی و هنگامی که او بدست می آورد یک تفنگ. این تصویر از یک تفنگ که ما منجر به این باور او شده است به طور تصادفی داده شده توسط یک همکار (هر چند آرتور ذهن درهم و همکار ادعا می کند که آرتور بارها و بارها badgered او را برای یکی)—به عنوان یک روشن ابزار برای بورس است که نگران به من.

کوین: دقیقا. من ادعا نمی کنم که وجود ندارد یک موضوع وجود دارد به دنبال در مورد سیستم های عدم شهروندان آن است که موضوع در سمت چپ آویزان در باد در حالی که صدای شلیک گلوله در رفتن در اطراف و برادران تحسین. چه آرتور Fleck در واقع رنج می برد از تشخیص داده نشده به عنوان انگیزه خود زمانی که او می کند به نوبه خود به خشونت است. هنگامی که خود را ارتجاعی قتل در قطار جرقه شهرستان Gotham جنبش که او می شود در صورت خاموش به او می گوید رابرت دنیرو شخصیت او را باور نمی کند در بخش دیگری از پیام این جنبش و در واقع او را باور نمی کند در هر چیزی.

مرلو: راست. که به نظر می رسد مانند یک کل پلیس-در بخشی از این فیلم است. من منکر همه چیز. کل مطبوعات تور هم فیلیپس و محفل ققنوس dodged هرگونه سوال این ادعا که فیلم “نیست و سیاسی است.” آن را بی معنی و شواهد بیشتری است که آنها حتی نمی دانند چه آنها در حال تلاش برای برقراری ارتباط با فیلم است.

کوین: همه این مسائل به دلیل راه Fleck شده است و پشتیبانی به عنوان یک شخصیت با کسانی که احساس می کنید مانند آن است که یک همدلانه پرتره از بیماری های روانی (آن را) کسانی که فکر می کنم آن را می فرستد قابل تحسین پیام در مورد جامعه بازیگران آف (آن را نمی کند, توسط Fleck خود پذیرش) یا بیشتر problematically که فیلم های معنی دار و “سرد” از آنجا که Fleck یک ضد قهرمان برای علت او مخفف (او می ایستد و برای هیچ چیز). بیماری روانی یک مسئله جدی به خصوص اتصال آن به خشونت است. بی عدالتی اجتماعی و کلاله مسائل جدی. این فیلم می گوید: هیچ چیز منسجم در مورد هر یک از این چیزها در واقعیت تناقض خود اسکریپت در گراند بیانیه آن فکر می کند آن را ساخت و در حال تحسین این فیلم را طرفداران بدون در نظر گرفتن.

بیماری روانی یک مسئله جدی به خصوص اتصال آن به خشونت است. بی عدالتی اجتماعی و کلاله مسائل جدی. این فیلم می گوید: هیچ چیز منسجم در مورد هر یک از این چیزها…

مرلو: هی آن سخت بوده است در آن DC ستان! منظورم این است که این افرادی که عاشق شخصیت های آن بسیار آنها به جعل استادانه درست شده تئوری های توطئه به دفاع از آن انت فیلم از Batman v Superman به لیگ عدالت به خودکشی تیم ملی (دو زن به کارگردانی DC طرفداران, Wonder Woman و پرندگان شکاریهستند بدون شک DC کارخانه بهترین ارائه).

کوین: این وحشی است که دو کتاب های کمیک فیلم برای دریافت بهترین تصویر noms هستند, پلنگ سیاه و… این. پود.

مرلو: اما آیا ما می توانیم بحث در مورد چگونه مضحک کلاس warfare تم ها در Joker? که توماس وین ظاهر شدن در تلویزیون دعوت از همه مردم فقیر “دلقک” همراه با بذله گو تیراندازی چند درنده سرمایه گذاری bros کارکرد یک “کشتن غنی” جنبش Gotham مملو از مردم با پوشیدن ماسک دلقک? آن را بیشتر در بینی از زهر بالا بردن اسلحه خود را بطرف بالا در خارج از بورس نیویورک در خزدار کت. و خدای من حتی نمی گرفتن من شروع شد که سرمایه گذاری فرض متلک بذله گو در قطار بستن کمربند یک Sondheim لحن (“ارسال دلقک” که…نیست حتی در مورد دلقک ها!). ما انتظار می رود به این باور مالی bros ارعاب غریبه در مترو توسط…آواز Sondheim? در چه جهان!

کوین: فقیر Sondheim را به حال خشن رفتن از آن این اسکار فصل است.

مرلو: یک-liiiive… [آدم راننده طوفان بیرون از اتاق.]

کوین: من حتی می توانید تقریبا بهانه دیوانگی است که به ترتیب به عنوان بخشی از تلاش برای انجام کاری جالب با این شخصیت افسانه هاو روایات قومی و زیبایی است که با آن کاوش شده است. اما در حالی که وجود دارد قطعا شیک عکس یافت می شود در طول فیلم همه بالا stratospherically با نمره عالی از آن همه مقادیر به چیزی که نیست خیلی تلطیف آن را به عنوان حیله گری. این یک فیلم از پراکنده تحریکآمیز-صحنه صحنه—آینه حمام, the Bronx مراحل کودکی فلاش بک, آپارتمان, قتل, بحث نشان می دهد—اما نه لیسیدن انسجام بین آنها و یا حتی درک درستی از آنچه که نقطه نظر آنها در حال نشان داده شده است. مرزی? خمیر? Winking? متا? این یک کارگردان افتضاح گروهی از تضاد ایده های بصری و توخالی موضعی تفسیر ارائه شده در smug ساختگی. بموقع از هیچ چیز و در عین حال شاید همه چیز, چگونه این واقعیت است که در حال حاضر یاد پله رقص انجام شده است به Jock Jams soundtrack نه خنده سهام از سال است؟!

مرلو: اوه خداپس laughably بد! و توسط یک محکوم پدوفیلیا و کودک-پورنوگرافی superfan نه کمتر! اوه. شما حق آن را مجموعه ای از صحنه های آتش زا با افزایش خیره کننده نمره که… نمی به مقدار خیلی در همه. نیز وجود دارد که نگران کننده راننده تاکسی-esque نژادی undertones در این فیلم بازی—باز کردن با آرتور گرفتن کردن کوس توسط یک گروه از Latino جوانان بدحجابی توسط یک زن در اتوبوس اشاره اسلحه در سیاه نوازندگان در تلویزیون (به طور واضح اشاره به Travis Bickle) و کرده شدن (و رانده شده توسط mad) سیاه و سفید خود را همسایه (آتلانتا‘s Zazie Beetz که سزاوار بهتر از این). به عنوان eagle-eyed بینندگان اشاره کرده اند, آنلاین, اسکریپت, به نظر می رسد تاکید بر این توصیف آرتور را به عنوان “یکی از چند چهره سفید” در جامعه خود را. مشکل به حداقل می گویند!

کوین: این شایع ترین مسئله با فیلم, راه آن متکی ناخالص و به خصوص در این مورد فیلم موهن کلیشه به سیگنال به آن fanbase چیزی ظاهرا عمیق.

مرلو: و “عمیق” نیست. اما من قصد دارم به (نفس نفس زدن) دفاع از بذله گو—به عنوان من قبل از—در برابر اتهامات عنوان شده است که این فیلم می تواند الهام بخش زندگی واقعی خشونت واقعا دیوانه جهش توسط یک تعداد انگشت شماری از برجسته فیلم نویسندگان و منتقدان است که شواهد جدی عقب تفکر و انعکاس گزارشدهی نادرست اطراف هر دو هیث لجر مرگ (خود Joker شخصیت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن را با توجه به کسانی که نزدیک به او) و شفق تیراندازی (تیرانداز بود و نه لباس یا الهام گرفته شده توسط Joker). همیشه وجود دارد به نظر می رسد غیر مسئولانه روزنامه نگاری در اطراف این شخصیت برای برخی از دلیل من مطمئن هستم که چرا.

کوین: من قصد ندارم به موضوع را با هر کسی که باعث می شود به خوبی استدلال پرونده یک فیلم که به تسبیح و خشونت به عنوان نوعی از پیروزی به دست آورده vengeance برای “محروم” مثل این نخستزادگی خروجی برای سفید نر خشم. یا نه وجود شواهدی از ارتباط مستقیم به زندگی واقعی خشونت از یک فیلم بود, آن را هنوز هم یک پیام نفرت و طرح نقطه به بالا بردن در یک فیلم منتشر شده در این لحظه در زمان و کاملا شایستگی نامیده می شود ،

مرلو: وجود هر گونه شواهد ، این یک خسته استدلال—فیلم باعث دنیای واقعی خشونت—که ساخته شده پس از زمان بسیار قدیم. فقط در آسیا است. آنها برخی از خشن ترین ساقه-’em-up فیلم در اطراف و بدون خشونت اسلحه زیرا آنها حس مشترک (که ما به شدت فاقد) به تصویب سختگیرانه کنترل اسلحه ، به هر حال من هم اضافه کنید که خواکین فونیکس یکی از بهترین بازیگران و چرخش در یک خوشمزه خزنده (اگر در زمان ناهموار) عملکرد. او سزاوار پیروزی برای استاد اما من نمی خواهد بیش از حد اذیت و اگر او برنده برای این یکی.

کوین: این یک محزون می خوانی ناهموار عملکرد, اما یکی که به وضوح بسیار effortful بنابراین من حدس می زنم آن را به طور کامل دیوانه کننده است که ققنوس است که خیلی بهتر در بسیاری از فیلم های دیگر خواهد شد و در نهایت برنده جایزه اسکار و من هرگز به فکر می کنم در مورد این فیلم دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im