‘اگر ما ضرب و شتم Covid و او برنده انتخاب مجدد آن باشد’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

حداکثر افزایش کمک تلنگر خانه در سال 2018 توسط کوه در می رم یک منطقه پوشش استاتن آیلند و یک تکه از جنوب بروکلین است که تا به حال رای برای حزب دموکرات فقط یک بار در نزدیک به 40 سال—شهر نیویورک را مغلوب ساختن پیشی جستن کشور است. او آن را در حال اجرا در برابر هر دو طرف در حال بلانت و عجول و بی پروا و در حال اجرا به عنوان یک سرباز—ارتش دامپزشک و برنز ستاره بنفش قلب—استفاده از تصاویر از وقت خود را در جنگ در افغانستان در تبلیغات و متعلقات او گذشت زمانی که ضربه زدن بر روی درب و یا صحبت کردن به رای دهندگان در کافه در حالی که نوشیدن جوانه نور است. او گفت: آماده سر به کنگره برای نوع جدیدی از مبارزه است.

این ماه در کانون معضل coronavirus که این طرح میتوانست به زندگی در آمریکا, افزایش, یک کاپیتان در ارتش گارد ملی مستقر دوباره—اولین عضو کنگره به انجام این کار در این زمان او در منطقه است. با اعضای واحد خود او صرف دو هفته تبدیل به یک جزیره استاتن مرکز روانپزشکی به اورژانس بیمارستان برای بیماران مبتلا به Covid-19. رز, 33, پسر یک آزمایشگاه پزشکی اجرایی و یک استاد کار اجتماعی. او فارغ التحصیل از دانشگاه Wesleyan و مدرسه اقتصاد لندن و سابق غیر انتفاعی بهداشت و درمان شرکت رئیس ستاد. عنوان خود را در اینجا افسر عملیات اما او nitty-ریگ دار نیز هست. “من نسبتا خاص,” دکتر گفت: Brahim Ardolic مدیر اجرایی استاتن آیلند بیمارستان دانشگاه “من دیدم حداکثر افزایش ساخت تخت.”

در روز پنج شنبه به عنوان او منتقل شده را به کنگره وظایف من صحبت با تلفن با گل رز. به رغم روحیه گاهی اوقات بی حرمتی سبک صحبت کردن او همیشه انتخاب کلمات خود را با مراقبت از زمانی که بحث دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به سیاسی و ناب از نیویورک 11th او تردید به حمایت صدا برای استیضاح در نهایت قبل از رای گیری بله در هر دو فقره. و در حالی که او به من گفت “هیچ چیز” او را شادتر از دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت او در پاسخ به این بیماری همه گیر — حتی اگر آن را به معنای او مجددا انتخاب—افزایش نیز گفت: رئیس جمهور که بسیاری از ترکیبات پشتیبانی انجام نمی به اندازه کافی. در این گفتگو که ویرایش شده است به آرامی برای ظهر و وضوح رز صحبت در مورد آنچه در آن شما را برای جو بایدن به ضرب و شتم او آمده نوامبر. او در مورد اینکه چگونه این زمان برای سیاست اما این است که زمان برای دولت است. خوب دولت است. بزرگ دولت است. ارسال-یک-مرد-به-این-ماه دولت است. چگونه آن را زندگی او را نجات داد هنگامی که او یک سرباز است. چگونه آن را در حال حاضر تنها چیزی که او معتقد است که می تواند به نجات جان هزاران نفر از دیگران.

مایکل KRUSE: من رنگ یک عکس از نیویورک و از جنوب بروکلین و استاتن آیلند به طور خاص. چگونه آن را احساس وجود دارد در حال حاضر ؟

حداکثر رز: خوب چیزی که به درک در مورد من کل کنگره منطقه این است که آن وقتی که می آید به نگه داشتن نیویورکی امن نگه داشتن نیویورکی سالم نگه داشتن نیویورک, تمیز نگه داشتن چراغ در در نیویورک—مردم که فراموش که در [کار] آمده از منطقه. من یک تناسب تعداد این بندگان زندگی در منطقه یک تناسب تعداد پرستاران نامتناسب تعدادی از متخصصان پزشکی. و این مردمی که در خط مقدم هستند که سربازان در این جنگ است. … اما انگار یک حس عمیق است که این بیماری می تواند در کمین این ویروس می تواند در کمین هر نقطه. که هوشیاری می پوشد بر شما.

کروس: چگونه می توانم شما احساس می کنید که بر روی زمین ؟

رز: آن را به من یادآوری می کند در برخی از راه های که من در افغانستان بودم. هر زمان که شما در سمت چپ سیم شما تا به حال به بیش از حد, بیش از حد آگاه است که یک بمب می تواند در هر نقطه. این می تواند باشد که توده ای از زباله در سمت راست جاده. اما من معتقدم که اگر مردم خانه های خود را ترک در حال حاضر آنها این احساس عجیب شبیه حس—که این ویروس می تواند در هر نقطه. و بدن انسان ساخته نمی برای حفظ این سطح از هوشیاری. آن را می پوشد شما در تمام انواع مختلف از راه. اما اجازه دهید من فقط می گویند که من دیدم از این در این بیمارستان است که ما فقط ایستاده بود تا این بحران را مردم. من خدمت با متخصصان پزشکی که خود را اعضای خانواده بیمار بودند که خود را اعضای خانواده شد و در آستانه مرگ است و آنها همچنان به رانندگی و قهرمانان که آنها هستند.

کروس: شما تنها شده ام به خط مقدم از این نوع جدید از جنگ. راه رفتن من را از طریق آن.

رز: آنچه که ماهیت این مبارزه ؟ من فکر می کنم که واقعا وجود سه مرحله است. اولین مرحله این است که شما ساخت از ظرفیت موجود بیمارستان به شما در پیدا کردن که کنفرانس اتاق شما آن را تبدیل به یکی دیگر از تخت بیمارستان شما افزایش تعداد کارکنان شما افزایش تعداد هواکش. شما در واقع سعی کنید که بیمارستان برای انجام تا آنجا که ممکن است. اما آن را محدود کرده است. سپس ما می توانیم به مرحله دوم, که جایی است که ما [مستقر] است که اساسا ایجاد امکانات جانبی به آن بيمارستان. اما آن را به یک بیمارستان است. که بسیار پیچیده تر از فقط ساخت یک تخت. شما باید این کار را در بیمارستان تامین سیستم بیمارستان این سیستم همه چیز. بنابراین ما مجموعه ای را در طی 10 روز یا بیشتر به ایستادن یک Covid-تنها مرکز. هدف این بود برای یکپارچه ادغام این مرکز به مجاور جزیره استاتن بیمارستان دانشگاه سیستم است که بخشی از Northwell خانواده است. این بود که یک مرکز روانپزشکی. آن را تا به حال حدود 240 یا اتاق. ما نمی تواند با استفاده از تخت چون تخت نمی تواند شیب. بنابراین ما تا به حال به در 240 یا خیلی جدید تخت. این مرکز روانپزشکی ساخته نشده بود برای اکسیژن است. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟ و بنابراین دولت شدت و ارسال کنکنترترس اکسیژن و شما وصل آنها را به هر اتاق که در آن در حال حاضر شما در حال فراهم کردن اکسیژن برای هر بیمار است. سپس به شما می گویند, ‘OK چه چیز دیگری نیاز داریم؟’ شما باید قوطی های زباله در هر اتاق شما نیاز به ويژگيهاي در هر اتاق. شما نیاز به commodes شما نیاز به شستشوی صندلی. شما را Northwell این سیستم بیش از و شما را به رایانه و در اختیار شما است. آن را فراتر از فقط مکالمه چگونه بسیاری از تخت دارید. ما ایستاده بودند تا یک مجتمع بیمارستان و به تماشای این مردمی انجام این کار و انجام آن به سرعت و نوآوری در پرواز—واقعا واقعا هیبت الهام بخش.

کروس: از دو سال پیش نشسته در Jody باشگاه جنگل بودیم و نوشیدن جوانه چراغ. و شما گفت که شما می خواستم “دموکرات ها به دموکرات ها دوباره.” می گفت: “اگر شما به من گفتن شما فکر می کنم دولت نقش مهمی را برای این کشور و سپس آن را می گویند.” بنابراین در اینجا ما در ماه آوریل سال 2020 است. ما در میان یک بیماری همه گیر و در نتیجه ویرانی اقتصادی. آنچه باید به دولت بود و در ماه ها و سال آمده است ؟

رز: جالب به عقب نگاه که نقل قول در یک زمان مثل این. وجود دارد چند چیز به صراحت آن است که دولت فدرال انجام می شود. اول این است که مصرف بیش از تولید انتقادی تجهیزات پزشکی. ما می توانیم analogize این با عراق و افغانستان اما این قیاس است که در واقع بسیار بیشتر اتصالات به جنگ جهانی دوم است. کل جنگ است. مصرف بیش از تولید PPE در هر شکل و قالب ممکن است به مطمئن شوید که ایالت ها و شهرداری ها نیست و مبارزه با یکدیگر. که گام اول. گام دوم این است که نه فقط محدود که به PPE اما همچنین هل دادن که به مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و آنتی بادی به دلیل آن است که رفتن به یک بحرانی فدرال دولتی نقش به ما اجازه می دهد تا به سهولت به باز کردن اقتصاد است.

اگر شما واقعا می خواهید برای انجام این کار, شما در حال رفتن به باید به یک عظیم حضور آنتی بادی های تست و PPE به منظور دریافت تا حدودی ما نمی کنه به حالت عادی بازگشت—اما برخی از ظاهر عادی. و هیچ کس و هیچ نهاد و هیچ غیر انتفاعی هیچ ائتلاف هیچ کسب و کار می تواند انجام دهد اما دولت فدرال است. هیچ کدام. همانطور که هیچ کس جز دولت فدرال می تواند طوفان سواحل نرماندی. همانطور که هیچ کس جز دولت فدرال می تواند ارسال انسان به ماه. همانطور که هیچ کس جز دولت فدرال می تواند برنده جنگ سرد. ما دقیقا در همان وضعیت است. هیچ کس اما دولت فدرال می توانید این انجام می شود. سپس نکته بعدی این است که ما باید برای ایجاد زیرساخت برای صعودی در نقاط داغ و انجام آن را بسیار به سرعت. کنگره پزشکی حرفه ای. افزایش تجهیزات. و سپس در نهایت دولت فدرال با استفاده از تکنولوژی و همچنین پرسنل و منابع رو برای ساخت یک سیستم برای تست بیش از 10 میلیون نفر در روز است. بیش از 10 میلیون نفر هر روز باید آزمایش ویروس و همچنین باید آزمایش آنتی بادی است. و پس از آن ما باید یک سیستم استادانه درست شده برای تماس با ردیابی.

کروس: پس چگونه است که دولت فدرال انجام می دهند ؟

رز: هیچ چیز را به من شادتر هیچ چیز از دیدن این رئیس جمهور استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود برای پیروزی در این جنگ به عنوان فرمانده کل قوا که او است و به که خود را با موفقیت. و اگر این موفقیت به این معنی است که ما به ضرب و شتم Covid و او برنده گشتند و سپس پس از آن می شود. خدا او را برکت دهد. چرا که ما برنده بزرگترین نبرد قرن 21 است. اما من را دیده اند و نه دولت او دفاع از قدرت خود در راه است که آن را می تواند. فکر می کنم دوباره به قیاس از جنگ جهانی دوم است. ما ساخته شده کارخانه ها و پس از آن موظف است که بخش خصوصی آنها را بیش از. ما به مردم به کار در شرایط جنگ به شغل. که نبود فقط میهنی چیزی که به انجام است. که کاملا حیاتی است زیرا مردم نیاز به کار. و ما به خوبی ممکن است خودمان را پیدا کنید در این وضعیت دوباره. چون خودتان را در کفش از 3M. فکر می کنم در مورد آنچه 3M فکر کردن است. آنها در حال فکر کردن ” من نمی دانم که این تقاضا در حال رفتن آمار, اما من فکر نمی کنم این تقاضا را به وجود پنج سال از در حال حاضر به دلیل وجود دارد برای رفتن به یک واکسن. بنابراین من قصد دارم برای ساخت 10 کارخانه جدید است که آنچه که من باید انجام دهید برای برآوردن تقاضا برای 12 ماه آینده.’ دولت فدرال نیاز به گام و مطمئن شوید که کسانی که 10 کارخانه های جدید در حال ساخته شده و مطمئن شوید که آنها در حال ساخته شده در امریکا است. تنها دولت فدرال می توانید انجام دهید که.

کروس: پس چه طور خاص نیست رئیس جمهور تهمت انجام شده است که او باید انجام دهند در این زمینه ؟

رز: در اینجا چند چیز است. یک: ساده که مسئول است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از نیروهای وظیفه در جریان است. دومین چیزی است که او نیاز به دفاع از خود دفاع تولید عمل اقتدار بیش از تولید و انتشار بحرانی منابع از هواکش به ماسک برای معرف به تمام تجهیزات لازم برای آزمایش مردم و یا ویروس. نکته سوم این است که من باور دارم که او باید ادعا و یا با استفاده از پنتاگون مدیریت عرضه فراست برای انتشار این بحرانی منابع در کشور است. آن را تکان دهنده ای مشابه به انتشار لوبیا و گلوله و بمب است. شما باید برای محاسبه میزان سوختگی. شما باید برای محاسبه که در آن لوازم مورد نیاز و شما باید به شکل از چگونه به دریافت آنها وجود دارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. استانها و شهرستانها به خصوص آنهایی که سخت ترین ضربه مانند نیویورک خواسته می شود باید صرف یک سکه در این زمانی که آنها در حال رفتن را از طریق یک بحران اقتصادی خود را.

کروس: آیا شما شنوایی خود را از ترکیبات? چه خود نگرانی و ترس خود را در حال حاضر ؟

رز: مردم به شدت می خواهم به می دانم که آنها باید برای رفتن از طریق یک Covid مربوط به مراقبت های بهداشتی است که بحران وجود دارد تخت بیمارستان کاملا مجهز برای آنها آماده است. دومین چیزی است که بحران اقتصادی که مردم در حال رفتن را از طریق برخی از صاحبان کسب و کار کوچک شدن دسترسی به کسب و کار کوچک مالی مردم در تلاش برای دریافت کمک های بیکاری که آنها به شدت نیاز دارید. این فرد که پدرش در بیمارستان بستری است و شنیده نشده از او در چند هفته. این افسر پلیس که نیاز به دریافت یک آزمون بسیار سریعتر. این راننده اتوبوس که نیاز به دریافت یک ماسک هر روز و دستکش.

کروس: هنگامی که آخرین باری که شما شنیده ام از یک جزء در مورد استیضاح و چگونه شما آن را به کار گرفته?

رز: استیضاح خواهد همیشه می آیند تا در مکالمه. این یک تصمیم مهم و لحظه ای قابل توجه در این کشور ، اما با این حال گفت: جامعه به شدت بالا است و نه تفکر در مورد سیاست.

کروس: چه مبارزه شبیه به در حال حاضر برای شما ؟

رز: به من اجازه دهید بسیار روشن است. من اهمیتی نمی دهد در مورد سیاست در حال حاضر. که شامل خود من مبارزه است. اما آن باقی مانده است دیده می شود چه یک کمپین به نظر می رسد و چگونه یک کمپین را می توان اعدام صادقانه.

کروس: اکثر prognosticators در حال تماس با شما مسابقه یک بازی شیر یا خط به بالا. آیا شما فکر می کنید مسابقه یک بازی شیر یا خط ؟

رز: آنها گفت: من نمی تواند برنده شدن در این زمان گذشته است.

کروس: شما تایید مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور در ماه های ژانویه—اول عضو کنگره به انجام این کار …

رز: مرد که به نظر می رسد مانند یک عمر پیش!

کروس: آن را ندارد. و سپس شما تایید جو بایدن در ماه مارس که همچنین به نظر می رسد مانند یک عمر پیش. چه جو بایدن نیاز به انجام به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر?

رز: اولین و مهمترین نشان از همدلی باور نکردنی درد است که مردم آمریکا و درد و فداکاری که مردم آمریکا در حال پایدار در حال حاضر. هیچ کس یا حداقل تعداد کمی از مردم هستند که ایمنی بدن را از این بحران بر خلاف هر چیزی که ما تجربه کرده ایم این قرن است. و پس از آن به وضوح به او نشان می دهد که او دارای ظرفیت برای رهبری در یک روز چون من معتقدم که در یک روز هر کدام انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود یا همچنان 2021, Covid خواهد بود شماره یک در لیست. این بحران هنوز هم می شود در اینجا. و سپس شماره دو در این لیست خواهد بود مطمئن شوید که ما هرگز, گیر افتاد, تخت, پا هرگز دوباره.

کروس: شما نگران در مورد انتخابات حتی اتفاق می افتد در ماه نوامبر ؟

رز: من فکر می کنم این چیزی است که ما باید در ذهن نگه دارید. نه اینکه آیا یا نه آن را به اتفاق می افتد اما چگونه این اتفاق خواهد افتاد.

کروس: من در جمع آوری کمک برای شما میلیون ها سال پیش. شب برفی. استاتن آیلند. و به شما گفت که یک داستان در مورد یک Stryker و سپس هدف قرار دادن یک بمب و گرفتن medivaced و چگونه یک ژنرال گفت: [به شما], ‘پنج سال پیش پسر شما می شود مرده است.’ شما نبودند مرده چرا که کنگره در نهایت بدست آن هم عمل می کنند و قرار تعصب را کنار گذاشته و آن را ساخته Strykers بهتر مجهز و که شما زنده هستید به دلیل آنچه ‘کنگره است که در واقع قادر به.’ شما می خواستم برای رفتن به کنگره به دلیل کنگره نیاز به عقب بر گردیم به آن است. در این زمان زمینه این بیماری همه گیر و ویرانی اقتصادی چگونه است که رفتن ؟ چگونه است که کنگره انجام در پاسخ به این ؟

رز: چطوری است که ما هنوز در تلاش برای همکاری در جهت تحقق است که ستاره شمال. در دوران Covid آن را دشوار است به بحث در مورد هر چیز دیگری بدون ظاهری عجیب و جالب. اما من معتقدم که ما نشان داد ملموس موفقیت از نظر ما قانونی دستاوردهای. و این نه فقط چیزهایی که به تصویب مجلس. اینها چیزهایی بودند که امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده است. تحریم ها بر شرکت های دارویی که اصل purveyors از فنتانيل که کشتن بچه ها در منطقه است. من بیل. تقسیم-صدا درآمده اند در Verrazano پل—تو را هزار کامیون جاده در استاتن آیلند و جنوب بروکلین. من بیل. در نهایت شروع به دیوار یا سد دریایی پروژه در شرق ساحل جزیره استاتن یکی از بزرگترین تابآوری پروژه های در سراسر کشور, اجازه دهید به تنهایی در شهر نیویورک است که برای نگه داشتن مردم امن در منطقه در آینده superstorm و پایین خود را بیمه سیل در این فرآیند است. دوباره لایحه. … پس ما شده اند قادر به نشان دادن پیشرفت. آیا این کافی است ؟ مطلقا نه.

عمیق تر نکته ای که من همیشه در تلاش است که دولت چیزی است که ما می توانیم چشم پوشی کنیم می حاشیه. این چیزی است که بسیار حیاتی است. چرا که آن را موجب صرفه جویی در زندگی آن چیزهایی است که هیچ کس دیگری می توانید انجام دهید و آن چیزی است که ما به نوبه خود در لحظه ای از بحران های چنین به عنوان در حال حاضر. و فقط آن را به عنوان دولت که دو V-هال که ذخیره نه تنها زندگی من, چرا که نه تقریبا مهم به عنوان این واقعیت است که آن را نجات داد و زندگی مردم است که من واقعا دوست دارم که به من سپرده بود در پیشرو. و بود که اجتناب ناپذیر است که دو V-هال. آن را اجتناب ناپذیر نیست. فقط به عنوان در حال حاضر میلیون ها نفر از آزمون است که ما نیاز به میلیون ها نفر روزانه آنتی بادی آزمایش است که ما نیاز به هزاران یکپارچه و پیچیده تخت بیمارستان با کادر پزشکی به آن متصل است که ما به شدت نیاز به صدها میلیون نفر از PPE که ما نیاز داریم—کسانی که اجتناب ناپذیر نیست. اما آنها ممکن است با دولت و رهبری است. و ما باید به آن انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>