اگر شما نمی توانید دوختن یک ماسک صورت در Etsy

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من به تازگی کشف کرده اند که من می دانم که چگونه به دوختن. با دانش که من شروع به ساخت ماسک صورت برای من و دوست پسر من را می پوشند به فروشگاه مواد غذایی به سگ و به بیرون رفتن در پیاده روی. این فقط ساخته شده حس. من مقدار زیادی از دوستان که در حال شکستن خود را در ماشین آلات دوخت و ساخت پوشش صورت برای دوستان و همسایگان خود را. این یک زمان عجیب و غریب اما ما در این با هم. اگر شما واقعا نمی دانید که چگونه به دوختن, خرید ماسک صورت آنلاین بعدی خود را بهترین گزینه است. مقدار زیادی از مارک های pivoting کسب و کار خود و ایجاد ماسک که همچنین اهدای ماسک به دیگران در نیاز. یکی از بزرگترین محور شده است در Etsy که در آن کسب و کارهای کوچک با استفاده از مهارت های خود را به سادگی ماسک.

Etsy نیز قرار داده و سیاست های در محل برای اطمینان حاصل کنید که وجود دارد گسترش اطلاعات غلط. تمام فروشندگان باید به طور شفاف در مورد روند و استانداردهای ساخت چهره پوشانده اند. برای مثال نمی توان آنها را به عنوان یک دستگاه پزشکی (از آنجایی که آنها نمی فیلتر کردن هر چیزی) و شما نمی توانید با استفاده از زبان است که ممکن است “تبلیغ محصولات خود را به عنوان طراحی شده و یا در نظر گرفته شده برای کاهش و جلوگیری از, درمان, تشخیص و یا درمان هر بیماری یا بیماری.” این قابل شستشو (با آب و صابون) قابل استفاده مجدد پوشش صورت بهترین گزینه برای عموم مردم به طوری که PPE را می توان مورد استفاده توسط اولین پاسخ دهندگان. اگر شما به دنبال به نگه داشتن صورت خود را تحت پوشش زمانی که شما در این میدارد از Etsy یک محل عالی برای شروع جستجوی خود را.

Elvesatwork قابل شستشو کیمونو پارچه ماسک صورت

شما می توانید پارچه را انتخاب کنید و فیلتر (تعویض فیلتر و یا دوخته قابل شستشو بافته شده قرار دادن) در این ماسک. به علاوه این پاککن قابل تنظیم هستند.

LecrochetArt ماسک های پارچه ای

ساخته شده با یک لایه از پارچه های مصنوعی ساندویچ بین 100 ٪ پنبه این ماسک همچنین ویژگی های قابل تنظیم بینی کلیپ به نگه داشتن آن اتصالات محکم.

PapillonTails پارچه ماسک صورت

به طور معمول یک حیوان خانگی لوازم جانبی با نام تجاری این فروشنده است که گر چه هنر پارچه ماسک. شما یک الگوی تصادفی ساخته شده از 100 ٪ پنبه.

NesisEmpire پنبه ماسک

منحنی الگوی این پارچه ماسک خطوط به صورت خود را. همچنین ویژگی های یک فیلتر جیب برای شما به خود را اضافه کنید اگر شما می خواهم.

HaydenandGrant پارچه ماسک صورت

شما می توانید انتخاب کنید هر دو الگو و اندازه این ماسک در مورد شما بچه ها در خانه است که نیاز به یک اندازه کوچکتر است.

EliteBeanbags ماسک صورت مجموعه

شما می توانید خرید به صورت عمده با این 3-بسته قابل استفاده مجدد ماسک صورت. آنها همچنین از کشورهای عضو اکو دوستانه Oeko-تکث پارچه.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از macy’s, خارج شده, Nordstrom Rack, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>