اگر شما به دنبال برای لاغر شلوار جین است که تملق در هر زاویه مات و تعظیم ریج مامان شلوار جین آنها را

Category: دیلی بیست Comments: No comments

وقتی که می آید به شلوار جین پیدا کردن یک جفت است که متناسب با من و بدون نیاز به انجام هر گونه تغییر (چه حرفه ای و یا در خانه با یک جفت قیچی) یک تسبیح لحظه. به مقدمه این نوای کامل ژان من 5’1″ و نه عضلانی در پاها است. این بدان معناست که بسیاری شلوار جین است که متناسب با ران مناسب نیست من کمر و هنگامی که آنها را متناسب با آنها راه بیش از حد طولانی است.

من سعی کنید از مات و تعظیم ریج مامان شلوار جین در 26″ درز شلوار و آنها را قرار داده و آن را رک و پوست کنده ، آبی است و یک شستشوی ساده و به اندازه کافی کشش است که باعث می شود آنها احساس محکم اما راحت است. آرام مناسب چاپلوس بیش از حد که باعث می شود آنها را فوق العاده آسان برای پوشیدن دارم به صورت منظم و احساس خوب است. اگر شما می خواهید چیزی کمی سبک تر آنها یک نور آبی گزینه را به عنوان به خوبی. هنگامی که آخرین باری که شما واقعا احساس خوب در شلوار جین خود را?

ریج مادر شلوار لی

Scouted است خرید اینترنتی با پالس. دنبال کنید با ما در توییتر و ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه ها و محتوای منحصر به فرد. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما خرید چیزی برجسته در یکی از پست های ما, The Daily Beast ممکن است جمع آوری سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>