یک Île-Perrot -Perrot, نوجوانان است که آماده جهش به حال تاج گذاری بهترین رقصنده در معتبر آمریکای شمالی مسابقه رقص این چیزی است که او خواب است, از رقابت در سال است.

الساندرو Nicolosi, 14, دارای شور و شوق برای رقص و یک روز امیدوار به ایجاد یک حرفه ای از آن است. در ماه جولای او را به رقابت برای عنوان بهترین رقصنده در رقص جوایز در اورلاندو است.

“من در مورد این کار در سال گذشته و گفتم سال آینده من قصد دارم به رفتن من قصد دارم برای انجام این کار می توانم انجام دهم این,'” گفت: Alessandro Nicolosi.

در ماه آوریل گذشته Nicolosi بود کنار توجه به جزئی همسترینگ پاره شده که او را نگه داشته و خارج از مسابقه فصل است. خوشبختانه با این حال او قادر به گزاف گویی.

“آن را فقط بیش از حد به آرامی شروع به رسیدن به جایی که شما هستند و قبل از به کار سخت تر برای رسیدن به جایی که قبل از شما بودند,” Nicolosi گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ‘تشویق’ تولید بازدید این مرحله در افتخار از غرب جزیره خیریه

با مصدومیت پشت سر او Nicolosi تمرکز اصلی در رقص جوایز. او برنده رقابت در Nuvo در تورنتو درآمد پیشنهاد خود را به انجام در ماه جولای.

“من احساس اعتماد به نفس در خودم که من می توانید انجام دهید خوب” Nicolosi گفت: اخبار جهانی است.

“حتی اگر این اتفاق نمی افتد و سپس در سال آینده خواهد شد که هدف من و امیدوارم یک روز من را از رسیدن به آن است.”

کریستین Langston, co-صاحب استودیو د رقص Imperium در Dorval., شناخته شده Nicolosi برای چهار سال است. او می گوید: او نگرش و عزم و هرگز منحرف.

“در کارگاه او خواهد بود درست در جلوی کلاس و به پر کردن تمام وقت,” او گفت:.

“تمرکز متمرکز; من می دانستم که او در حال رفتن به جایی با این.”

آنچه که در ارائه مونترال جامعه و دانشجوی تئاتر در بهار امسال

آنچه که در ارائه مونترال جامعه و دانشجوی تئاتر در بهار امسال

روزی Cavanaugh شد Nicolosi اولین معلم رقص هنگامی که او شروع به رقص در Imperium و یکی از پیشگامان که به او کمک کرد پیدا کردن عشق خود را برای رقص معاصر است.

“اغلب در پایان کلاس او همیشه به من می آیند از من بپرسید ‘روزی می توانم به شما نشان می دهد من معاصر بداهه و شما می توانید من را راهنمایی در مورد چگونگی گرفتن بهتر است؟” Cavanaugh گفت: اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مونترال هنرمند ایجاد اعتماد به نفس یکی از متنوع فرهنگی عروسک در یک زمان

Cavanaugh معتقد است که آینده ای بسیار روشن برای این جوان رقصنده.

“من او را از رفتن حرفه ای,” او گفت:. “من قطعا او را به پیوستن به یک شرکت و یا ایجاد شرکت خود را چرا که او تا به سبک خود را.”

در واقع در سال 2016 Nicolosi تحقق یکی از رویاهای خود را با رقص بر روی صحنه در زنگ مرکز با جاستین بیبر. او و سه نفر دیگر از رقصنده های برنده با آپلود یک ویدیو برای یوتیوب رقابت است.

“این اتفاق می افتد تا به سرعت و شما مانند ‘did I just dance برای جاستین بیبر؟'” Nicolosi گفت. “و شما و آن را احساس باور نکردنی.”

اگر چه او دارای یک مربی Nicolosi هنوز هم می رسد برای اولین معلم است.

“وجود خواهد داشت چند بار که در آن او را برای من ارسال ویدئوها از او شاید یک ضربه و یا یک نوبت” Cavanaugh گفت. “‘روزی است که این خوب است ؟ چه می توانم انجام برای بهبود این؟'”

با حمایت از استودیو رقص و مربیان Nicolosi می گوید او آماده است به اورلاندو, مسابقه رقص توسط طوفان.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر