Ilhan عمر می گوید تظاهرات معتبر تخریب نمی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر گفت: آن را سخت راه رفتن خط بین “پرخاشگری شدید” در مقابله با بی عدالتی و اجتناب از سوزاندن شهرستانها به عنوان اعتراض مردم با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“ناآرامی ما شاهد در کشور ما نیست و فقط به دلیل زندگی است که در نظر گرفته شد. همچنین از آنجا که بسیاری از مردم تجربه کرده اند این” عمر گفت: ABC “این هفته است.” این دموکرات منطقه شامل تمام مینیاپولیس و برخی از حومه آن است.

“مردم مریض و خسته از بودن بیمار و خسته است. و ما واقعا نیاز به قدم به عقب و به خود می گویند که در آن ما در واقع از اینجا؟”

اما کنگره نیز نسبت مقدار تخریب به مردم “نه علاقه مند به حفاظت از سیاه و سفید زندگی می کند.” تنظیم آتش سوزی خطرات جامعه است که مردم ادعا می کنند به ایستاده برای عمر گفت: “افرادی هستند که با بهره برداری از درد است که جوامع در حال احساس و آتش خشونت است.”

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت به عنوان سفید افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او. سه نفر دیگر از ماموران ایستاده بود و دخالت ندارد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند و چوین متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

فلوید از مرگ برانگیخته ملی خشم در سراسر کشور به عنوان اعتراض جاروب مینیاپولیس و دیگر شهرهای بزرگ از جمله نیویورک شهرستان, شیکاگو آتلانتا و لس آنجلس و فیلادلفیا و واشنگتن معترضان شعار “نه عدالت بدون صلح” فریاد زد: “من نمی توانم نفس بکشم” و آیا Cupid shuffle. دیگران نیز درگیر در آسیب, تنظیم, آتش سوزی غارت فروشگاه ها و هدف قرار دادن مؤتلفه بناهای تاریخی. تنش ها را تشدید کرد در برخی از مناطق به عنوان افسران پلیس اشک آور و گاز کشته معترضان سوار اتومبیل از طریق جمعیت و حتی هدف قرار رسانه های خدمه با nonlethal دور.

بیش از دو دوجین شهرستانها تصویب حکومت. گارد ملی احضار شده است در حداقل 12 ایالت و ناحیه کلمبیا.

Omar شده است بر روی زمین در مینیاپولیس و ترغیب مردم به ماندن در خانه پس از این شهر مقررات منع رفت و آمد. او گفت: داشتن گارد ملی در حال حاضر ساخته شده اعضای جامعه احساس بهتری در مورد دیدن خانه و کسب و کار سوخته است.

اما عمر افزود: “واقعا وجود دارد همچنین بسیاری از افرادی که تصمیم به نشان دادن و پایبند به مقررات منع رفت و آمد که احساس مانند آنها نیز ترس و وحشت با حضور تانک با حضور گارد ملی و پلیس نظامی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است سرزنش چپ رادیکال و Antifa برای هر یک از خشونت است که بیرون آمدن از اعتراض. برخی از مقامات گفته اند وجود داشته است راست محرکین به عنوان به خوبی.

“هنگامی که ما می بینیم ناآرامی را در محل آن است که اغلب مردم گفت: آنها را به حال به اندازه کافی” عمر گفت:.

که در آن به دنبال رهبری و پشتیبانی از عمر رد این ایده تبدیل به مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: رئيس جمهور است “شکست خورده در واقعا درک” چگونه مردم آن را احساس و از آن زمان به نگاه به هر یک از دیگر.

“هنگامی که شما یک رئیس جمهور که واقعا ستایش خشونت و صحبت کردن در مورد این نوع از سگ باطل و سلاح است که می تواند به هر طریقی بر شهروندان آن بسیار وحشتناک و نگران کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>