‘تصور کنید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند’: نوسان کلید دولت عرق بیش از رای شمارش شکست مفتضحانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فیلادلفیا — سه روز گذشت از روز انتخابات و نژادها برای حسابرس کل وزارت امور خارجه مجلس سنا و نماینده دولت هنوز در هوا در پنسیلوانیا است.

انتخابات در میانهی شب به پایان رسید و شمارش آرا به دلیل آنها دست و پنجه نرم کردن با هجوم بیش از 1.4 میلیون ایمیل آراء پس از دولت اجرا ندارد-بهانه رای گیری غایب برای اولین بار در میان همه گیر اعتراضات گسترده و شورش. در فیلادلفیا بزرگترین شهر در دولت تنها حدود 14,000 حدود 160,000 ایمیل و رای غیابی بوده و اندکی از بعد از ظهر جمعه.

تاخیر داده اند نامزدها و رای دهندگان تشدید و برای برخی از وحشتناک — نگاه اجمالی به آنچه که مقامات بر این باورند کل کشور, ممکن است رنج می برند از طریق در طول انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر: با توجه به چشم انداز مثبت در ایمیل آراء آنها می گویند آن را می تواند مشخص نیست برای روز است که برنده این کلید میدان نبرد دولت با 20 انتخاباتی رای.

“در حال حاضر من درک می کنم که چرا مادرم به من گفت صبر یک فضیلت است” گفت: نینا احمد یک نامزد حزب دموکرات برای حسابرس عمومی که در سطح ایالت نژاد هنوز نامیده شده است. “این ناخن جویدن اما من در تلاش برای بیمار می شود. تخته از انتخابات در همه جا در حال تقلا برای رفتن از طریق این برای اولین بار تحت یک بیماری همه گیر تحت عظیم ناآرامی های مدنی تحت مقررات منع رفت و آمد.”

این واقعیت است که فیلادلفیا دموکراتیک و دژ محکم است که هنوز شمارش الکترونیکی آراء است به خصوص nerve-wracking برای دموکرات ها. آنها از ترس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند با استفاده از تاخیر وجود دارد در سقوط برای بی اعتبار کردن نتایج — و یا اعلام پیروزی پس از مناطق روستایی که در آن او قوی است باید به پایان رسید و شمارش الکترونیکی آراء اما قبل از فیلادلفیا انجام شده است.

“حجم آرا در ماه نوامبر بسیار بالاتر خواهد بود و مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از هر فرصتی او را به سوال و تضعیف اعتبار انتخابات در ماه نوامبر گفت:” آماندا McIllmurray یک فیلادلفیا بر اساس دموکراتیک استراتژیست “که به طور نامتناسبی و عمدا disenfranchise سیاه و قهوه ای و سفید طبقه کارگر رای دهندگان.”

گفت: یکی از عالی رتبه دموکراتیک انتخاب مقام رسمی در وزارت امور خارجه: “این می تواند تحت شرایط مناسب منجر به یک بحران قانون اساسی. شما می توانید تصور کنید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند زمانی که آنها هنوز شمارش آراء در ‘کج, کثیف, دموکراتیک” فیلادلفیا سه روز پس از انتخابات؟”

این تاخیر را ترک کرده اند نامزدها در سراسر کشور در برزخ است. همراه با رئیس اداره عالی تفتیش مقدماتی, 20 دولت نژادها شد هنوز رتبهدهی نشده است به عنوان از جمعه. آسوشیتد پرس نمی کند, اعلام برنده کنگره دموکراتیک اولیه در پنسیلوانیا مرکزی تا بعد از ظهر جمعه.

دموکرات ریک Krajewski که دقت پیش رو خود را در برابر چالش دولت تشکر. جیمز Roebuck گفت: هواداران خود در رسانه های اجتماعی جمعه که آنها نمی دانند ممکن است در نتیجه برای چند هفته و تشکر از آنها را برای خود “صبر به ما هم مشتاقانه در انتظار نتایج. در نشانه ای از سردرگمی برنی ساندرز که تا به حال تایید شده Krajewski تبریک گفت او در توییتر در روز چهارشنبه برای برنده اصلی.

“این عجیب و غریب نقطه به در” گفت: Krajewski روز تاخیر طولانی مدت. “من می خواهم همه ما را به یادگیری از این روند بسیار جدی است.”

فیلادلفیا شهرستان کمیسیون که نظارت بر انتخابات گفت: آنها نمی دانند که آنها انجام خواهد شد شمارش الکترونیکی آراء. مقامات در سراسر کشور شکایت کرده اند که آنها می توانند شروع به شمارش الکترونیکی آراء توسط قانون تا روز انتخابات و عدم نیاز به بودجه و کارکنان به مدیریت سیستم رای گیری جدید.

حتی در مسابقات که به نظر می رسد به پایان رسید وجود دارد هرج و مرج و عدم قطعیت است. آسوشیتد پرس به نام نژاد برای Nikil Saval که به چالش کشیده دموکراتیک دولت ایالت لری Farnese در فیلادلفیا بر اساس مسابقه اما McIllmurray خود مدیر کمپین گفت: Saval نشده ادعا کرد پیروزی از آنجا که از تعداد زیادی از ایمیل های رای که هنوز به محسوب می شود. Farnese نیز نمی کرد.

در یک جمهوری خواه کنگره اولیه در شمال شرقی پنسیلوانیا آسوشیتد پرس بینی روز شنبه که جیم Bognet برنده شد و او اعلام کرد پیروزی پس از آن. اما خود را در مکان دوم حریف تدی دانیلز گفت: در Facebook پنجشنبه “تعداد هزاران موقت رای گیری!!”

رژیم صهیونیستی. تام گرگ گفت: دولت آن نیست که تعداد کل uncounted ایمیل آراء در سراسر کشور. اما واندا Murren, سخنگوی وزارت خارجه گفت: 49 دولت را 67 شهرستان به پایان رسید tallying ایمیل خود را رای.

پیتسبورگ Allegheny County نیز به پایان رسید و شد آن را برای این واقعیت است که گرگ به آن یک هفته اضافی برای دریافت ایمیل های رای با توجه به ناآرامی های اجتماعی است.

“هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که حجم ایمیل های رای استفاده پنسیلوانیا رای دهندگان در این انتخابات در حال حاضر بیش از 1.4 میلیون رای ایالت” گفت: Murren. “این گروه معتقد است هر شهرستان انجام داده است یک کار باور نکردنی از برخورد با هجوم و ما میدانیم که مهم ترین چیز این است که هر رای گیری شمارش دقیق است.”

او گفت: وجود دارد درس های آموخته از انتخابات مقامات که قادر به شمارش الکترونیکی آراء سریع تر از دیگران است. “Allegheny County قادر به انجام این کار است زیرا آنها با استفاده از بالاترین سرعت و کمترین ظرفیت رای گیری-حمل و نقل و اسکن تجهیزات در دسترس است. این بخش تشویق سایر استان ها به خود استفاده اخیر فدرال subgrants برای به دست آوردن تجهیزات از ظرفیت مشابه قبل از ماه نوامبر است.”

نیک Custodio معاون کمیسر شهر در فیلادلفیا گفت که “در ماه نوامبر ما در حال رفتن به نیاز بیشتر به نوسازی فرآیندهای ما و نگاه به تجهیزات اضافی برای سرعت بخشیدن به پردازش آراء.”

مقامات در فیلادلفیا روز جمعه گفت که آنها مشغول به کار بودند به بررسی نظرسنجی کتاب در برابر ایمیل های رای به اطمینان حاصل شود که هیچ کس رای دادند و دو بار به احتمال زیاد به طور تصادفی به این دلیل که آنها غافل ایمیل خود را رای دریافت شده است. آنها همچنین گفته اند که آنها تا به حال به حرکت برخی از عملیات خود را به خارج از سالن شهرستان به دلیل تظاهرات و غارت مرکز شهر.

و تاخیر غیر معمول در کشورهای که گسترده پست الکترونیکی رای گیری.

“هیچ کس می خواهد این پیچیده زودتر از ما انجام دهد. هر کس کار هفت روز هفته تا اواخر شب به مدت دو ماه در حال حاضر و با یک بیماری همه گیر و اجتماعی فاصله در محل کار و ما تا به حال یک گردباد در اینجا دیروز در مشهد گفت:” فیلادلفیا جمهوری خواه کمیسر شهر Al اشمیت. “اما انتخابات دیگر با حداکثر سرعت دویدن. آنها یک مسابقه دو ماراتون. آنها می تواند نتایج اشتباه دیر یا دیگر برای به دست آوردن اعداد سمت راست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>