تاثیر خالی با انقلاب در زنگ زده شروع به MLS مسابقات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آرژانتین به جلو گوستاوو بو گل در اوایل نیمه دوم روز شنبه به انقلاب جدید انگلستان 1-0 برنده بیش از مونترال تاثیر در بازی افتتاحیه خود را در MLS برگشت مسابقات است.

هر دو تیم نگاه زنگ زده به سختی تعجب آور با توجه به این لیگ چهار ماه وقفه ناشی از COVID-19. جدید انگلستان تا به حال بهتر از بدون گل نیمه اول که دیدم تاثیر موفق به تست دروازه بان مت ترنر.

مونترال بسیج برای باز کردن نیمه دوم و انقلاب نیاز به یک خوب صرفه جویی از ترنر به انکار حداکثر Urruti در 50 دقیقه پس از ساموئل Piette قرار داده و او را در تنهایی برای مونترال اولین شات در هدف.

اما تاثیر افزایش نمی, آخرین.

بن بست به پایان رسید در دقیقه 56 زمانی که ت گرد 38 ساله مدافع راد Fanni در لبه جعبه و چکش و یک چپ پا شات بالا بیش از دراز کلمنت آرسنال.

جدید انگلستان تا به حال شانس به گسترش منجر شود اما نمی تواند آنها را به پایان برساند.

مونترال فشرده در دقیقه در حال مرگ است اما انگلستان با بدن در پشت توپ, شرکت برگزار شد. ترنر تا به حال به یک یک دست صرفه جویی در 96 دقیقه خاموش جایگزین Ballou Tabla برای حفظ پیروزی است.

تاثیر اول شد کانادا طرفدار تیم برای از سرگیری بازی در گیر با تورنتو FC مجموعه به بازگشت به اکشن یکشنبه در مقابل دی سی یونایتد و ونکوور وایت کپس, لگد زدن به خود مسابقه چهارشنبه آینده برابر سن خوزه.

پنج شنبه شب مشخص شده مونترال اولین تفرج از مارس 10 که آن را از دست 2-1 به CD الیمپیا در پا برای اولین بار از کونکاکاف لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی در ورزشگاه المپیک.

تیم ها و مسئولان را به این رشته در یک شب در ESPN جهان گسترده ای از ورزش با پوشیدن ماسک صورت اپیدمیولوژیک آنها را قبل از کیکآف. بازیکنان و مسئولان در زمان زانو قبل از کیکآف با تاثیر مربی Thierry Henry انجام همان در حاشیه.

هنری زانو برای اولین بار هشت دقیقه 46 ثانیه از بازی مارک وقت یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن.

سازمان دیده بان | هنری زانو زده برای شروع بازی:

مونترال مربی Thierry Henry در زمان زانو در شروع تاثیر افتتاحیه بازی در MLS برگشت مسابقات را به افتخار جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که ممکن است پس از 25 سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. 1:58

در Foxborough Mass., ژیلت ورزشگاه میزبان یک درایو در مشاهده برای انقلاب طرفداران.

پنج شنبه گروه C بازی بدون تماشاگر آمد ساعت پس از نشویل SC شد تیم دوم مجبور به عقب نشینی از جام جهانی به سبک مسابقات با توجه به COVID-19 تست مثبت.

مونترال چهره تورنتو چهارشنبه آینده در آخرین فصل از رقابت شدید. گروه بازی در این مسابقات تعداد در به طور منظم فصل جدول رده بندی با پنج نتیجه ترک هر دو مونترال و انگلستان در 1-1-1.

هنری ثبت اولین MLS پیروزی که تاثیر ملاقات انقلاب در فوریه. 29 — فقط دو روز از 19 هفته پیش — در فصل خود را بازکن. مونترال بسیج از یک هدف را به پیروزی 2-1 با تشکر از حملات توسط Romell Quioto (دقیقه 37) و Urruti (80).

در روز پنج شنبه هنری رنج می برد خود را در لیگ از دست دادن.

سازمان دیده بان | ت نشانگر می فرستد انقلاب گذشته تاثیر:

انقلاب تعیین شده بازیکن گوستاوو بو به ثمر رساند تنها هدف به انگلستان ضرب و شتم مونترال تاثیر 1-0 در هر دو تیم اولین بازی در MLS برگشت مسابقات است. 1:17

وقفه مجاز هر دو باشگاه کاپیتان برای بازگشت از مصدومیت

مونترال کهنه کار فنلاندی مدافع Jukka Raitala بود از شکسته حق استخوان نازک نی پایدار در کونکاکاف لیگ قهرمانان بازی پیش رو قبل از فصل بازکن. مدافع رودی کاماچو همچنین در بازگشت از مصدومیت زانو.

جدید انگلستان بازیساز کارلس گیل بود گم شده و پس از دو بازی اول فصل با یک پا آسیب است. اسپانیولی بود به نام MLS تازه وارد در سال 2019 زمانی که او رهبری تیم خود را با اهداف (10) و کمک می کند (14).

ویکتور Wanyama امضا نه روز قبل از اینکه لیگ تعطیل در ماه مارس ساخته شده خود را در MLS برای اولین مونترال. سابق تاتنهام و سلتیک و ساوتهمپتون هافبک فیزیکی خود را نشان داد و در دقیقه پنجم بازی بولینگ گیل بیش از پشت.

Piette به طور معمول یک هافبک مرکزی آغاز شده و در سمت راست wingback برای مونترال.

نه دروازه بان بود به نام به عمل تا 19 دقیقه زمانی که آرسنال مجبور شد به غواصی نجات به دست در گیل شات از طریق ترافیک. انقلاب نگه داشته تا فشار سرودن تاثیر خود را پایان.

سازمان دیده بان | ترنر حفظ انقلاب منجر شود با غواصی توقف:

انقلاب دروازه بان مت ترنر متوقف Ballou Tabla درایو دوم-آخرین بازی از, بازی, برای حفظ جدید انگلستان 1-0 برنده بیش از مونترال در هر دو تیم اولین بازی در MLS برگشت مسابقات است. 1:36

اکوادور به جلو Cristian Penilla آمد در 34 دقیقه رانندگی گذشته دو مونترال مدافعان قبل از ارسال خود را به ضرب گلوله فقط گسترده است. دقیقه بعد تاثیر دفاع نقض شد اما دوباره گیل نمی تواند یک شات.

آرسنال تقریبا به یک هدف دور زمانی که او آمد به خوبی از جعبه خود را در 40 دقیقه در جستجوی توپ تنها به یک جدید انگلستان مهاجم وجود دارد ، متعاقب آن goalbound شات از ت و در راس بود دور با ضربه مدافع لوئیس Binks صرفه جویی در آرسنال را خجالت.

ت شات گسترده ای پس از جریمه عبور از راه دور توسط اسکات کالدول تقسیم مونترال دفاع در نیمه اول زمان توقف.

مونترال در آورده Zachary Brault-Guillard برای نیجریه Orji Okwonkwo برای شروع نیمه دوم. Bojan مونترال اسپانیایی ستاره هافبک حال آرام نیمه اول و جایگزین شد در دقیقه 57.

جدید انگلستان نزدیک به دو برابر شدن آن منجر شود در 63 اما یک لغزش آدم Buksa نمی تواند بوت به Penilla کم صلیب. ت موفق به پیدا کردن Buksa در پست دور در 83 دقیقه است.

کانادا Tajon بوچانان و فیروزه ای Bunbury در کانادا متولد شده در ایالات متحده بین المللی در آمد در اواخر جدید انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>