تاثیر حفظ تار حذفی امید زنده با shutout برنده بیش از سی ایالات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Saphir Taider هدف یک انحراف در دقیقه 31 به مونترال تاثیر 1-0 پیروزی بیش از سی ایران سه شنبه شب در فینال گروه C مسابقه از MLS برگشت مسابقات است.

کلمنت آرسنال متوقف شد سه عکس از جمله دو موجب صرفه جویی در با پدرش برای اولین بار او را shutout این فصل است.

پیروزی می دهد تاثیر یک فرصت برای پیشبرد به عنوان یکی از چهار وحشی-کارت تیم در حالی که ایران حذف شد با یک باخت و دو تساوی. مونترال دارای سه امتیاز (یک پیروزی و دو ضرر و زیان) و یک منهای یک هدف دیفرانسیل. این یکی از پنج تیم با سه امتیاز است اما این هدف بهتر دیفرانسیل نسبت به دو تیم دیگر.

تورنتو FC و انگلستان هر کدام با پنج امتیاز اما تورنتو برنده گروه بر اساس بیشتر گل به ثمر رساند. جدید انگلستان روبرو خواهد شد فیلادلفیا در دور 16 روز شنبه در حالی که تورنتو را یکی از کارت های وحشی تیم در روز یکشنبه.

سازمان دیده بان | تاثیر بسته, d. C., United برای زنده ماندن:

Saphir Taider آسانسور مونترال تاثیر به 1-0 برنده بیش از سی ایران. 1:02

وجود شش مرحله گروهی مسابقات چپ به بازی برای تعیین بقیه در این زمینه است.

Taider گل سوم خود را به هدف در گذشته دو بازی با یک موشک پای راست خود را از 34 متری. شات منحرف کردن پای راست DC را فردریک Brillant و تغییر جهت ابتلا به دروازه بان لایحه حامد تخت پا.

مونترال تا به حال شانس به دو برابر سرب در دقیقه 68 اما Maximiliano Urruti شات آمار پست سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>