تاثیر پارک اتوبوس برای رسیدن به لیگ قهرمانان کونکاکاف چهارم نهایی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مونترال تاثیر پیشرفته به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان کونکاکاف با یک 0-0 قرعه کشی در برابر کاستاریکا در Deportivo Saprissa در بازی برگشت از دور 16 روز چهارشنبه.

تاثیر پیشرفته در مجموع با تشکر از اهداف دور پس از گره زدن پا برای اولین بار 2-2 در کاستاریکا هفته گذشته است.

کلمنت آرسنال دو موجب صرفه جویی برای پاک کردن ورق در Thierry Henry خانه مربیگری اولین تاثیر است.

دروازه بان هارون کروز ساخته شده یک ذخیره برای Saprissa بودند که حذف از مسابقات. Saprissa هستند winless در آخرین 12 جاده مسابقات در لیگ قهرمانان.

مونترال روبرو خواهد شد یا Seattle Sounders یا C. D. الیمپیا هندوراس در یک چهارم نهایی در ماه آینده.

همانطور که انتظار می رود Deportivo Saprissa کنترل بسیاری از این بازی به عنوان آنها به آرامی ساخت از پشت و از طریق خط میانی. بازدید کنندگان توپ را به خوبی و تحت اختیار (60 درصد) اما نمی تواند پیرس مونترال پنج مرد پشت خط.

سازمان دیده بان | تاثیر شکست Deportivo Saprissa در مجموع:

کلمنت آرسنال جمع آوری شده از ورق تمیز به عنوان مونترال پیشرفته در قدرت از آن اهداف دور استفاده پس از یک 0-0 قرعه کشی vs Deportivo Saprissa. 1:19

نه تیم مایل به گرفتن بیش از حد بسیاری از شانس به خصوص در نیمه اول به خاطر ترس از باز کردن و ساخت اشتباهات پرهزینه است.

Saprissa نگه داشته و فشار در نیمه دوم به شدت به دنبال یک هدف است. کاستاریکا کولون تیم فرستاده خطرناک عبور به جعبه اما این تاثیر را به خوبی روشن خط خود را بارها و بارها.

در 89 دقیقه آرسنال ساخته شده خود را بهترین ذخیره بازی زمانی که او کبوتر چپ به انکار Mariano تورس قدرتمند چپ پا اعتصاب از 25 متری.

قابل توجه صفحه اصلی ثبت

مونترال بهبود یافته به 9-1-3 تمام وقت در خانه در لیگ قهرمانان از جمله 10 کلین شیت.

این 21,505 طرفداران در ورزشگاه المپیک نیست که به صبر طولانی برای هر هیجان.

آن را در زمان کمتر از یک دقیقه برای Bojan برای حمله به Saprissa پشت خط دفاعی miscue. اما کروز به چالش کشیده Bojan و او را مانع از عکسبرداری است.

آن بود آرسنال را به نوبه خود به درخشش چهار دقیقه بعد وقتی سابق ونکوور وایت کپس هافبک مسیحی Brad تقریبا تبدیل به یک توپ خطرناک را در جعبه.

Johan Venegas نزدیک به دادن Saprissa رهبری در 14 دقیقه اما خود را هدر افزایش یافت و بیش از این نوار به بالا توری.

مونترال بهترین تهاجمی شانس بازی در 45 هنگامی که Romell Quioto مربع یک توپ به داخل جعبه به Shamit Shome که قدرتمند شات از 12 متری درست بود در کروز.

به تازگی امضا مرکز بازگشت لوئیس Binks ساخته شده تاثیر خود اولین است. 18-year-old جایگزین رودی کاماچو که دچار مصدومیت زانو در پا برای اولین بار. مونترال نیز از دست Quioto و Orji Okwonkwo به صدمات در باز کردن پا.

صدمات ادامه داد: به امد و شد زیاد تاثیر در پا است. کاپیتان Jukka Raitala صدمه دیده بود در دقیقه پنجم به پایان رسید در این نیمه اما بازگشت نیست پس از حاصل کار دو تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>