پاکسازی از استیضاح شاهدان را آغاز کرده است.

در عرض چند ساعت از یکدیگر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید حذف دو تا از مهم ترین شاهد در برابر رئیس جمهور در این تحقیقات که منجر به استیضاح برای سوء استفاده از قدرت است.

اواخر جمعه, اخبار آمده است که تهمت بود دستور داد به یاد بیاورید از گوردون Sondland سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا — “بلافاصله موثر” اشاره کرد, در بیانیه ای. ساعت قبل, کاخ سفید همراهی کردن سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman بالا اوکراین مسئول سیاست ملی امنیت مشاور — همراه با برادر دوقلوی او یوگنی بود که نه یک استیضاح شاهد.

جانشینی از پرسنل حرکت آمد و میان وعده “بازپرداخت” توسط مقامات کاخ سفید در برابر کسانی که شهادت یا نقش در استیضاح رئیس جمهور. تهمت صرف است دو روز پس خود را تبرئه توسط سنا نرده در برابر خود تصور دشمنان است. او ناودان سنسور. میت رامنی و Joe Manchin زودتر جمعه رای خود را به محکوم کردن او و او را بازتوییت کرد تماس با متحدان خود برای انتقام گرفتن از مخالفان خود از جمله قانونگذاران دموکرات که رهبری درایو در برابر او.

چند تن از شاهدان در استیضاح پرس و جو از جمله سابق آمریکا در سوریه به اوکراین ماری Yovanovitch و سابق آمریکا به اوکراین فرستاده Bill Taylor — ترک وزارت امور خارجه در روزهای اخیر. دیگران از جمله سابق وزارت خارجه دست مایکل مک کینلی سابق اوکراین فرستاده Kurt Volker و Vindman را شورای امنیت ملی سرپرست تیم موریسون چپ در طول این دوره از مجلس بررسی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره پرس و جو. سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو اتهام شنبه بود که به سرعت پس از نذر از کاخ سفید به قصاص دقیق بر کسانی که عبور از رئيس جمهور.

یک تعداد انگشت شماری از خانه 17 شاهدان همچنان در پست های خود را.

Vindman حذف از جزئیات در شورای امنیت ملی آمد ساعت پس از رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: او “خوشحال” با دستیار. یکی از Vindman وکلا دیوید Pressman گفت: او فردی گری روشن بود عذاب سیاسی برای نقش خود در استیضاح پرس و جو. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید” Pressman گفت: در یک بیانیه مشترک با خبرنگاران.

“حقیقت این است هزینه LTC الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود” Pressman گفت.

Vindman وکیل نشان داد که جنگ عراق جانباز برادر دوقلو یوگنی که در خدمت به عنوان وکیل ارشد در شورای امنیت ملی بود نیز حذف شده از پست خود خارج شد و کاخ سفید در کنار برادرش.

Pressman گفت: یوگنی Vindman ایران آمد و با “بدون هیچ توضیحی” و این که او “عمیقا نا امید که او نمی خواهد بود قادر به ادامه خدمات خود را در کاخ سفید است.”

یک سخنگوی ارتش در بیانیه ای گفت که این دو نفر منتقل شده است: “ما می توانیم تایید می کنند که هر دو ستوان Cols. Vindman شده اند reassigned به این بخش از ارتش از احترام به حریم خصوصی خود را, ما نمی خواهد ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمان.

الکساندر Vindman یک افسر نظامی در وظیفه فعال قانونگذاران گفت در ماه نوامبر که او تا به حال نگرانی عمیق در مورد تهمت را استقرار به سمت اوکراین به خصوص در طول 25 جولای تماس که در آن تهمت فشرده این کشور را به رئیس ولدیمیر Zelensky به بررسی خود را دموکراتیک رقبا از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

Vindman شهادت دادند که او پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن را در بالای کاخ سفید وکیل چرا که او در نظر گرفته آن را نامناسب. شهادت او بدستآمده اواسط جلسه از حمله رسمی کاخ سفید حساب توییتر و جلب خشم از رئیس جمهور ایران ،

اما آن Sondland شهادت است که تا به حال بالقوه به محکم ترین. Sondland یک میلیون دلار کمک کننده به مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد وظیفه با مغلوب ساختن پیشی جستن با هماهنگی اوکراین سیاست همراه با وزیر انرژی ریک پری و اوکراین فرستاده Kurt Volker. او قانونگذاران گفت که او به این باور است که تهمت نکردن کمک های نظامی و کاخ سفید دیدار از اوکراین به منظور وادار کردن ملت — وابسته به پشتیبانی ایالات متحده در جنگ با روسیه به تقویت سیاسی خود را به چشم انداز.

اتهامات تشکیل شالوده از دو مقاله از استیضاح گذشت خانه: که برنده شدید قدرت خود را در سازماندهی فاسد در عوض با اوکراین — و پس از آن مسدود کنگره بررسی این امر است.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت. “من سپاسگزار به رئیس جمهور تهمت داشتن به من این فرصت را برای خدمت به کار Pompeo خود را برای پشتیبانی سازگار و استثنایی و حرفه ای اختصاص داده شده در ایالات متحده ماموریت به اتحادیه اروپا است. من با افتخار از دستاوردهای ما. کار ما اینجا شده است برجسته از زندگی حرفه ای من.”

پس از رای گیری به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از اوباما گفت: آنها معتقد بودند تهمت خواهد بود chastened و احتیاط در آینده — یک مفهوم او به سرعت رد اصرار دارد که او عمل کرده بود “کاملا” در هر رابطه است. سناتور. سوزان کالینز (R-مین) یکی از کسانی که قانونگذاران گفت: او را به مخالفت با هر گونه اقدامی تلافی جویانه در برابر شاهدان که با همکاری خانه.

“من به وضوح به نفع هر نوع مجازات در برابر هر کسی که جلو آمد با شواهد.”

این بی حذف Vindmans بود به سرعت محکوم کرد توسط دموکرات ها به عنوان یک عمل قصاص در برابر کسانی که شهادت در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیش نمایش توسط کاخ سفید که هشدار داد که “بازپرداخت” برای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان.

سخنران نانسی پلوسی به نام حرکت “روشن و بی پروایی نشان دادن عمل از مقابله به مثل است که ویترین رئیس جمهور ترس از حقیقت است.”

تشکر. الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نام آن را “شرم آور” و گفت: نوروزی که تهمت تبرئه خواهد بود خواست به حساب Vindman را حذف.

“دولت اخراج سرهنگ سرهنگ Vindman و برادرش سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland روشن است سیاسی تلافی دوست دارد که دیده می شود تنها در کشورهای استبدادی در سراسر جهان” گفت: سناتور. باب منندز (D-N. J.), نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا.

کنگره جمهوری خواهان بودند سکوت جمعه هر چند تهمت متحدان را تشویق می کردند ousters.

محافظه کار در کنگره پل Gosar (R-Ariz.) توییتی در روز جمعه خوب “رهایی” و مربوط به یک داستان در مورد Vindman ایران.

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) همچنین ارائه یک دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و اشاره کرد که Vindman باقی می ماند یک افسر ارتش.

“او واگذار شد و به شورای امنیت ملی خدمت رئیس جمهور که حق مردم او اعتماد در کارکنان” روبیو توییتی اضافه “Sondland بود سیاسی منصوب. هیچ نقطه ای در داشتن یک سیاسی منصوب که دیگر رئیس جمهور اعتماد به نفس.”

Sondland و Vindmans بودند مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها هدف در روز جمعه.

رئیس جمهور حمله Manchin (D-W. V.) در توییتر برای رای دادن به او را از دفتر حذف با وجود معاشقه با تبرئه. و مغلوب ساختن پیشی جستن را نجات داده خود را شدیدترین کلمات برای رامنی (R-یوتا) که اول شد senator در تاریخ برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور خاص مورد سوال رامنی ادعا می کنند که او با تکیه بر ایمان خود را به راهنمای تصمیم خود را در حالی که کاخ سفید فرستاده شده در اطراف صحبت کردن امتیاز برای رفتن پس از یوتا سناتور.

نیز وجود دارد افزایش نگرانی ها است که یک افشاگر اطلاعاتی که در ابتدا مطرح شده مبنی بر اینکه تهمت و ممکن است مورد آزار قرار گرفته اند قدرت خود را — یک جامعه اطلاعاتی کارمند که گزارش نگرانی های خود را به یک داخلی watchdog — می تواند پیدا کردن خود را آسیب پذیر است. یک وکیل برای خلاف کاران علامت زید نمی خواهد اظهار نظر در مورد هر گونه تهدید به مشتری خود را در زمان اشتغال اما تهمت و متحدان خود را خواستار شده است به عموم هویت خلاف کاران و برخی از متحدان باید شناور نام شخص آنها آن را باور می شود.

“او نه ‘اخراج’ نفسه به عنوان او همچنان فعال وظیفه افسر ارتش و خواهد بود reassigned در جای دیگر” زید اشاره کرد در یک صدای جیر جیر در مورد الکساندر Vindman. “و اجازه دهید همچنین نباید از این واقعیت چشم پوشی او به خوبی ممکن است که رها می شود از WH! می تواند شما را سرزنش او!”

چندین توافق قانونگذاران مهمترین Rep. لیز چنی (R-Wyo.), باید در دفاع از الکساندر Vindman در برابر حملات خود را میهن پرستی تماس با انتقاد از نقش او را “شرم آور است.”

در روز قبل از آن رئیس جمهور روشن ساخته است که او انتظار می رود عمل در Vindman اما گفت که شورای امنیت ملی تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با او.

“من خوشحال هستم با او گفت:” رئيس جمهور به خبرنگاران گفت: در نظرات به کاخ سفید چمن. “شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیستم. آنها که تصمیم گیری.”

کمتر از یک ساعت بعد تهمت بود retweeting پست خواستار Vindman به اخراج می شود “ASAP.”

Vindman حذف از پست خود آمد در میان سه ماه از حملات بی امان با مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در کنگره کاخ سفید و در فاکس نیوز, سوال, عراق, جنگ, جانباز وطن پرستی و صداقت. سناتور. مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.) راه اندازی یک روز چند رشته از توییتر حمله Vindman در طول استیضاح محاکمه.

Donald Trump Jr. gloated در یک صدای جیر جیر که خانه هوش رئیس Adam Schiff, که کمک کرد منجر به استیضاح درخواست اعتبار باید با گرفتن این شاهدان تحت فشار قرار دادند: “شد آن را برای خود crack بررسی مهارت های realDonaldTrump ممکن است تا به حال زمان سخت تر کشف که همه نیاز به اخراج می شود. با تشکر از شما آدم!”

Vindman را حذف و Sondland ایران می آید به عنوان بسیاری از دیگر 17 شاهدان در خانه را استیضاح درخواست بازگشت به اخبار.

برای مثال جنیفر ویلیامز یکی از دستیاران سابق معاون رئیس جمهور مایک پنس که شهادت در کنار Vindman و به همین ترتیب نگرانی در مورد تهمت جولای 25, تماس, در حال حرکت است به یک نقش جدید در فرماندهی مرکزی در بهار امسال منابع نشان داد در هفته گذشته. تیلور سابق آمریکا فرستاده به اوکراین ترک پست خود در ماه گذشته و در زمان به صفحات واشنگتن پست به گله Pompeo برای بدانم که آیا آمریکایی ها در مورد مراقبت اوکراین است.

و Yovanovitch سابق سفیر آمریکا در اوکراین سرنگون توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در میان یک کمپین اسمیر توسط متحدان خود را دقیق او را استیضاح تجربه در یک op-ed در اوایل هفته کف کسانی که از تماس “تخلف” قدرتمند مقامات.

Vindman خروج می آید به عنوان مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین کاهش و تجدید ساختار شورای امنیت ملی. اما هنوز روشن نیست که اگر Vindman را سرنگون شد به هیچ وجه مربوط به سازماندهی مجدد و یا اگر چیزی بود که به او گفته شد در طول راه. کاخ سفید سخنگویان نیست نقطه به نقطه است که تلاش به عنوان دلیل برای هل دادن Vindman قبل از خود را با جزئیات به شورای امنیت ملی بود که قرار است تا پایان ماه ژوئیه.

اوبراین گفت: هدف این است که برای آوردن امنیت ملی را به کمتر از 120 سیاست کارکنان از سراسر 174. این طرح برای رسیدن به این رقم پایین تر تا حد زیادی از طریق فرسایشی با گسترش برخی از کارکنان’ جزئیات و در برخی موارد محدود کردن جزئیات.

بسیاری از امنیت ملی و سیاست هیات متشکل از افراد دقیق به سازمان از دیگر سازمان ها و ادارات از جمله دفاع از دولت و سازمان سیا است. جزئیات معمولا یک یا دو سال گذشته.

دیپلمات سابق آمریکا در میان کسانی که ستایش افرادی که تبر در روز جمعه.

“همه اخراج امروز باید آن را می پوشند به عنوان یک نشان افتخار. زمانی که تاریخ شما یافت می ایستاد به شمارش ایم” دانا شل اسمیت, یک, سفیر سابق آمریکا به قطر.

Caitlin Oprysko, Nahal طوسی و برایان بندر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im