در 2 دیوانه هفته اریکا Gavel دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و واجد شرایط کانادا به توکیو 2020

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در مارس 2019, بسکتبال با ویلچر بازیکن اریکا Gavel بود در میان سه هفته کشش رقابت در اروپا با کانادا, تیم ملی, در حالی که همچنین رو شش هفته مهلت به پایان پایان نامه کارشناسی ارشد خود را که به طور معمول طول می کشد چهار تا شش ماه است.

وجود دارد یک نقطه نشستن در یک اتاق هتل در فرانسه که در آن Gavel نمی دانم اگر او می تواند آن را انجام دهد.

“اگر من می خواستم برای شروع من Ph. D در سپتامبر آن نیاز به انجام” Gavel گفت: CBC Sports. “و از آن رو انجام می شود اما من Ph. D استاد راهنما دکتر هدر لوگان-Sprenger می توانید به گواهی بسیاری از بحران تماس از نقاط مختلف جهان و اشک در جلسات متعدد.”

این فقط یک نگاه اجمالی به یکی از بسیاری از فشار لحظه در Gavel را دستکاری عمل به عنوان یک دانشجوی دکتری-ورزشکار. پس از گرفتن وقت نقطه در تیم ملی فهرستی در سال 2014 28 ساله از Prince Albert, Sask., فارغ التحصیل دانشگاه کمک کانادا به یک پنجم پایان در ریو 2016 کمک تیم واجد شرایط برای توکیو 2020 با موفقیت دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را و شروع Ph. D برنامه.

و از آنجا که تحقیقات او در حفظ عملکرد ورزشی در درجه حرارت بالا و توکیو 2020 می تواند یکی از پرطرفدارترین بازی ها در تاریخ ورزش ملی سازمان های رسیده به اعمال می شود که تحقیقات در بازی های المپیک تابستانی.

بنابراین Gavel آماده است تا به سر به ژاپن در تابستان آینده به عنوان یک ورزشکار و پژوهشگر گرفتن او عمل دستکاری به سطح بعدی.

منتول دهان-شستشو

او دو جهان در ورزش و دانشگاه شروع به برخورد به دلیل قدرت منتول دهان بشویید. در طول کارشناسی ارشد, پایان نامه, Gavel آمد در سراسر مطالعات انجام شده بر روی ورزشکاران مرد با استفاده از آن برای کمک به تنظیم درجه حرارت بدن و می خواستم برای انجام آزمایش مشابه در ورزشکاران زن.

“منتول افزایش فعالیت گیرنده های سرد در دهان” Gavel توضیح داد. از وجود “آن را افزایش می دهد فعالیت در پاداش مراکز مغز است.

“پس از آن می توان انتظار افزایش قدرت خروجی و بهبود عملکرد.”

بنابراین کار کردن در کنار دکتر اسکات توماس و دکتر ایرا Jacobs در دانشگاه تورنتو, Gavel و تیم او تکرار توکیو درجه حرارت و زمان انجام آزمایشات با زن دوچرخه سواران. آنها دریافتند شستشوی دهان افزایش عملکرد خود را با 2.3 درصد بود که قابل توجهی از تفاوت بین اول و چهارم-پایان محل است 0.9 درصد و تفاوت بین اولین و هشتم است که 2.5 درصد است.

“من نمی گویم منتول را برنده مدال” Gavel گفت. “اما آن می تواند کمک کند.”

و کارشناسان به توافق برسند. موسسات مانند خود تریبون صندلی چرخدار راگبی کانادا و دانشگاه واترلو پیوسته اند برای ادامه تحقیقات و متعدد ورزش ملی سازمان های رسیده به درخواست آن را به ورزشکاران خود را.

“این بسیار خنک و نه چیزی است که من در واقع فکر می کنید اتفاق می افتد برای دیدن که تحقیقات در حال استفاده در سراسر پارالمپیک و المپیک ورزش” Gavel گفت. “این قطعا یک فروتنی نوع از چیزی که به بخشی از.”

پلوپز

تحقیقات خود را که منجر به نقطه بحرانی در اروپا در بهار و تابستان 2019. تیم کانادا سفر در سراسر جهان برای آماده سازی برای المپیک مقدماتی در Parapan آمریکایی بازی در لیما Puru که ماه اوت است. Gavel نوشتن بود کل زمان پیدا کردن شش تا 10 ساعت در امتداد هواپیما بهترین زمان برای کار.

“در سراسر اردوگاه های آموزشی و یا مسابقات من نوشتن یک زن و شوهر ساعت در صبح روز شاید یک ساعت در بعد از ظهر و سپس دو تا سه ساعت در شب” Gavel گفت. “در آن بود اما در همان زمان آنچه که من واقعا قدردانی که در مورد تجربه بود که من به فشار [تر] در جلسات آموزشی به دلیل من فکر کردن در مورد بسکتبال در ساعت قبل از.

“در حقیقت من فکر می کنم آن بهره مند عملکرد من در مقابل مانع آن است.”

با وجود این برنامه گیج کننده چکش حراجی به پایان رسید, پایان نامه و سپس دفاع از آن در همان روز او به سمت چپ برای پرو.

“من در زمان حمل و نقل به U T با چمدان دفاع از پایان نامه من رفت و برای یک واقعا خوب ناهار با کمیته و دوستان از مدرسه” Gavel گفت. “و از ناهار من شروع به پریدن کرد در حال بارگذاری به فرودگاه.”

روز بعد او و کانادا در بسکتبال با ویلچر تیم برنده خواهد بود, طلا, مقدماتی, کانادا به توکیو 2020. اما نبود یک تن از زمان به جشن می گیرند: شروع Ph. D برنامه 10 ساعت پس از گرفتن خانه از لیما.

“این یک تجربه humbling چرا که در 48 ساعت من از بودن Parapan Am مدال طلا و پیدا کردن ما در حال رفتن به بازی های پارالمپیک پس از آن رفتن به اولین روز مدرسه و بودن در پایین قطب توتم” Gavel گفت:.

“این خیلی خنده دار, من قصد ندارم به دروغ.”

پارالمپیک نرم افزار

Gavel اعتبارات توانایی خود را به تعادل هر دو جهان به هم تیمی های او هم در دادگاه و در کلاس درس. لوگان-Sprenger یک بازنشسته دوچرخه سوار ملی و بازیکن هاکی بنابراین بین درک خود را از یک ورزشکار و انعطاف پذیری از مربیان بسکتبال مایکل Frogley و مارک آنتوان Ducharme, Gavel احساس اعتماد به نفس او می تواند در ادامه متعادل کننده عمل می کنند.

“بدون حمایت خود را از من نمی خواهد بود قادر به انجام هر دو در همان زمان” Gavel گفت. “هر آنچه که من انجام شده و انجام خواهد شد در چهار سال آینده است زیرا از ناظران و کمیته ها و مربیان در هر دو نهاد.

“من حتی اغراق آمیز. آن را غیر ممکن خواهد بود.”

Gavel هنوز مطالعات عملکرد ورزشی در گرما در طول دکتری برنامه در انتاریو فناوری دانشگاه اما با تمرکز بر پارا. او امیدوار است برای پیدا کردن برخی از مرتب کردن بر اساس ارگونومیک کمک برای کمک به ورزشکاران برنده مدال در همان بازی او را به رقابت در.

“من در واقع شده است با استفاده از [تحقیق] در آموزش” Gavel گفت.

او نه انجام هر گونه آزمایش بر روی خودش است, اما این چیزی است که او باید در جیب عقب او به عنوان چرخ بر روی دادگاه در تابستان آینده در توکیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>