در برنی زمین $42 تریلیون دلار درآمد برای پرداخت $97 هزار میلیارد در هزینه های

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پس از خراب قطار 60 دقیقه ظاهر زمانی که او نمی تواند جواب پرسش های اساسی از اندرسون کوپر در مورد پرداخت برای برخی از پیشنهادات دیابت برنی ساندرز بازگشت و شب بعد در حالی که ظاهر می شود در سی ان ان منتشر شد و یک برگه ادعا او می تواند برای پرداخت تمام هزینه های جدید طرح. اما افسوس متعارف اقتصادی و بودجه تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این ادعا است نه از راه دور معتبر.

آن است که شایان ذکر است که ساندرز’ صرف وعده مجموع تا آنجا که $97.5 تریلیون دهه. ساندرز تصدیق میکند که مدیکر برای همه طرح افزایش هزینه های فدرال توسط “جایی بین 30 دلار و $40 تریلیون بیش از یک دوره 10 ساله.” او قول داده است به صرف $16.3 تریلیون دلار آب و هوا خود را برنامه ریزی. و پیشنهاد خود را برای تضمین همه آمریکایی ها تمام وقت کار دولت پرداخت 15 دلار در ساعت, با مزایای کامل است برآورد هزینه $30.1 تریلیون. نهایی $11.1 تریلیون شامل 2.5 تریلیون دلار بر مسکن, $1.8 تریلیون دلار برای گسترش امنیت اجتماعی $1.6 تریلیون دلار پرداخت می شود خانواده ترک $1 تریلیون دلار در زیرساخت های 3 تریلیون دلار برای بخشش همه وام های دانشجویی و تضمین های عمومی رایگان-شهریه های کالج $800 میلیارد کلی در K-12 آموزش و پرورش هزینه های اضافی $400 میلیارد بالاتر عمومی, معلم مدرسه حقوق.

بسیاری از این هزینه برآورد می آیند به طور مستقیم از ساندرز مبارزات انتخاباتی. یک استثنا است و کار دولت تضمین کند که این کمپین را منتشر کرده است بودجه نمره. اما داده ها را از یک گزارش به سفارش لیبرال مرکز بودجه و اولویت های سیاست نشان می دهد که هر یک میلیون شرکت کننده در هزینه $672 میلیارد دهه. با فرض ثبت نام: 1) بیکار; 2) کسانی که در خارج از نیروی کار اما مایل کار; و 3) نیمی از زمان بخش خصوصی از کارگران که در حال ساخت کمتر از 15 دلار در هر ساعت خواهد بود و ایستاده به نفع از پرداخت بالاتر و امنیت شغلی است که اضافه کردن تا 45 میلیون شرکت کنندگان در هزینه $30 تریلیون.

و حتی این اعداد و ارقام بر اساس یک $11.83 دستمزد برای حساب نمی رکود خوشه در ثبت نام و فرض کنیم که نیمی از کارگران درآمد زیر 15 دلار جمع آوری و انتخاب می کنید به ماندن در شغل فعلی خود را.

ساندرز’ $97.5 تریلیون دلار افزایش خواهد دو اندازه دولت است که در حال حاضر پیش بینی شده در $90.4 تریلیون از جمله $60.7 تریلیون دلار در هزینه های فدرال و $29.7 هزار میلیارد در دولت های ایالتی و محلی صرف از غیر فدرال منابع. حتی تنظیم برای دولت های پس انداز از مدیکر برای همه این هزینه های ولگردی و قانونی شکنی خواهد فشار کل هزینه های دولت در تمام سطوح به کمتر از 70 درصد از تولید ناخالص داخلی — و بیش از هر کشوری در اروپا.

اگر این آمار و ارقام به نظر می رسد بیش از حد بالا بود و قابل قبول داشته باشید که هیچ دولت اروپایی اتحاد ملی یک نظام سلامت که هزینه نزدیک به 20 درصد از اقتصاد خود و یا اجرا هر چیزی مانند 15 دلار در هر ساعت کار دولت تضمین کند.

ساندرز’ ادعا می کند که او می تواند پرداخت هزینه برای خود دستور کار نیست و در همه قابل قبول است. برخی از تخمین ها صراحت در تضاد با دولت آمریکا و دیگر خنثی scorekeepers در حالی که دیگران منعکس نمی شود هر متعارف اقتصادی تجزیه و تحلیل.

ساندرز’ لیست پرداخت-fors می افزاید: تا به $42 تریلیون دلار در طول دهه را پوشش می دهد که کمتر از نیمی از هزینه های خود برنامه ریزی کنید. 30 $تریلیون کار دولت تضمین (و جبران) به نظر نمی رسد در خود برگه اگر چه ساندرز فرض می شود که رنگ سبز معامله جدید را افزایش می دهد بخش خصوصی انرژی شغل 20 میلیون (حتی به عنوان سوخت های فسیلی اشتغال فرو می ریزد). به $17 تریلیون دلار در مدیکر برای همه جبران خواهد صندوق حدود نیمی از این برنامه است. هزار میلیارد دلار طرح را به پیاده روی K-12 و هزینه های زیرساخت (فراتر از سبز جدید معامله) به نظر نمی رسد در سند یا نه.

خیلی از $42 تریلیون پذيرفته شده در پس انداز یک توهم است. ساندرز فرض 3 تریلیون دلار می تواند مطرح شود از صنعت سوخت فسیلی—که نشان دهنده تقریبا تمام سود خود را و بیش از بازار کلاه از کل انرژی میباشد. ساندرز پیشنهاد گسترش بازاریابی قدرت دولت (که ارائه برق به بخش هایی از کشور) تبدیل آنها به افزایش هزینه انرژی پاک و تنظیم قیمت مصرف کننده به اندازه کافی بالا هنوز هم به افزایش سرسام آور $6.4 تریلیون دلار برای تامین مالی سبز معامله جدید است. شرکت درآمدهای مالیاتی خواهد سه گانه (از جمله سوخت های فسیلی مقررات).

او ثروت برآورد درآمدهای مالیاتی 50 درصد بالاتر از کسانی که از پن-وارتون تخمین می زند. ساندرز’ $2.4 تریلیون دلار در معاملات مالی مالیات بر درآمد بیش از سه برابر کسانی که از نظر قابل قبول توسط CBO و مرکز سیاست های مالیاتی. مستقل تحلیلگران تخمین می زنند که 70 درصد نرخ مالیات بر درآمد بیش از 10 میلیون دلار را افزایش کمتر از 300 میلیارد دلار در طول دهه هنوز ساندرز به نحوی فرض 52 درصد نرخ مالیات را افزایش 700 میلیارد دلار.

هر معتبر اکونومیست ادعا خواهد کرد که افزایش مالیات توسط $30 یا 40 دلار تریلیون دلار خواهد ملاحظه ای آسیب کارآفرینی و رشد اقتصادی که تعدیل جدید درآمد. به جای ساندرز فرض می شود که این مالیات را پشت سر هم رشد اقتصادی است که موجب صرفه جویی در $3.6 تریلیون بیش از ده سال از مالیات بر درآمد و کمتر نیاز برای ایمنی خالص هزینه های. هیچ تحلیل اقتصادی ارائه شده است از این بازی فوق العاده غیر متعارف فرض است.

علاوه بر این کمپین تخمین می زند به نظر می رسد به سادگی چشم پوشی از بسیاری از درآمد از دست رفته به اثر متقابل ستون های مختلف مالیات های جدید در بالای هر یک از دیگر.

تقریبا تمام مبارزات تکیه بر برخی از درجه ای از گلگون ریاضی و اقتصاد به وعده های خود نگاه مقرون به صرفه است. برنی ساندرز امیدوار کننده است بزرگترین غیر از جنگ هزینه های دولت شراب خواری در تاریخ جهان است. در واقع مبارزات انتخاباتی باقی مانده است بیش از $50 تریلیون کوتاه از پرداخت پول برای آن وعده که—همراه با زمینه $13 تریلیون پایه کسری بودجه می تواند فشار کسری بودجه فراتر از 20 درصد از اقتصاد است. ساندرز هنوز رضایت بخش پاسخ داد که چگونه او را برای سوسیالیسم دموکراتیک بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>