در چین یک مبارزه امریکا به نظر می رسد مانند “فاجعه تلنگر 2020′

در مارس 29, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود در باغ گل رز و ارائه coronavirus هوا: “اگر ما بين 100000 و 200000 [مرگ],” او گفت: یک خبرنگار: “ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

رئیس جمهور به معنای آن را به عنوان خود-پیام تبریک; او می خواهم نشان داده شده است پیش بینی آمریکا مرگ و میر به عنوان بالا به عنوان 2.2 میلیون. اما در چین این بیانیه فرود آمد بسیار متفاوت است. در Weibo کشور معادل توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه صدا مانند بیانیه شگفت انگیز از شکست چین عمده جغرافیای سیاسی رقیب است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: کاهش تلفات به 100 ، 000 نفر است و نه” بد “” به سرعت بالا روند هشتگ. نظر در Weibo به نام باغ گل رز ظاهر “آماده سازی برای یک تشییع جنازه” برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن یک “joker” و یک “لاف زن” و sarcastically پیش بینی کرد: “من مطمئن هستم که خدا را حفاظت از ایالات متحده است.” اگر مشابه مرگ و میر گزارش شده بود در چین یکی از محبوب نظر این باورند “چگونه بسیاری از مردم در اینجا می توان گفت که [ما] از مرگ یک کشور؟” یکی دیگر از اشاره به صراحت: “[F]رام از اینجا به بعد نظم جهانی را هرگز همان خواهد بود.”

به عنوان coronavirus گسترش به بیرون از آن ووهان ریشه دولت چین کار کرده است سخت به چرخش اولیه خجالت به یک پیروزی برای خود تصویر های بین المللی با موفقیت مخلوط. اما به مقامات چینی مخاطب در صفحه اصلی است که واقعا مهم است و در میان آن گسترده همگروهی حکم است unsparing: چین بهتر است در حالی که آمریکا به فاجعه شود. این یک روحیه مشترک و حتی تحصیل کرده های بین المللی چینی ناظران — این گروه یک بار تمایل به نگاه به امریکا به عنوان یک نمونه است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر ماه مارس اعلام, هر روز به ارمغان آورد یک دسته تازه های خبری وحشتناک ظاهر خیاط ساخته شده برای برجسته آمریکا ضعف است. هزاران نفر آنلاین مشخص شده تیره و تار و در حال رشد ایالات متحده عفونت و مرگ عوارض میلیاردر Jack Ma را متعهد اهدای 500,000 تست کیت تعدادی از شهر نیویورک افسران پلیس که در بیمار نامیده می شود در طول مستند و ایالت نیویورک خرید بیش از 1000 دستگاه تهویه مصنوعی از چین است. در آوریل 28, پس از تعداد تایید ایالات متحده coronavirus موارد صدر 1 میلیون Weibo حساب دولتی تلویزیون مرکزی چین بوق و کرنا اخبار با یک چشم گرفتن گرافیک.

یکی از محبوب نظر استادانی “حیرت” در دیدن امریکا به عنوان “باریک خود علاقه مند باک-عبور; نه در جهان است.” یکی دیگر از اعلام ایالات متحده در پاسخ به “فاجعه تلنگر از سال 2020 است.” و کسانی که هواکش? “جک تا قیمت” رفت و یکی از محبوب پاسخ. “سپس مطمئن شوید که آنها پرداخت قبل از تحویل.”

رسانه های اجتماعی چینی است که بسیار ناقص لنز به گسترده احساسات عمومی, کامل, از, طبع, عضو شورای نظارت مدت و برای همیشه کابوس از سانسور به خصوص با توجه به حزب کمونیست قدرت و گرايش به تنبیه کردن صدای مخالف. آن است که یقین, زندگی واقعی نیست; بازدید کنندگان آمریکایی به چین به طور کلی توصیف مواجهه با گرما یا حداقل احترام حتی در زمان بالا تنش بین کشورها است.

در عین حال رسانه های اجتماعی چینی است نیز بسیار مهم شاخص ضریب اطمینان در میان فوق العاده وصل در جوان و همچنین به عنوان یک میدان جنگ که در آن شهروندان چینی — در درون محدودیت های سفت و سخت و اغلب در کد — هوایی دیدگاه متفاوت از حزب و جهان است. اخیرا در فوریه 7, چینی, رسانه های اجتماعی heaved با خشم مقامات چینی پس از مرگ دکتر لی Wenliang که تا به حال تحمل آزار و اذیت پلیس برای به اشتراک گذاری اولیه خبری از این ویروس جدید است. که با اعتراض بیش از حد گسترده و بیش از حد عمیق به سانسور به نظر می رسد پس از آن به هرالد یکی از مهمترین و پیشانی چالش به حزب مشروعیت از سال 1989 تیان آن من شدند.

در حال حاضر اندک دو ماه بعد یک روایت غالب در داخل چین است. Yingyi Ma, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه سیراکوس و نویسنده یک کتاب اخیر در دانش آموزان چینی در ایالات متحده شرح داده شده در مورد چهره در میان است که نسبتا مرفه ، در حال حاضر “چینی دانشجویان بین المللی در ایالات متحده به شدت در نظر گرفتن چین یک محل امن تر با [خود] دولت بیشتر شایستگی رسیدگی به این بحران از دولت آمریکا. است که چرا بسیاری از دانش آموزان چینی را بازگشت صفحه اصلی” کارشناسی ارشد گفت: POLITICO “با وجود خطر مسافرت های بین المللی و عظیم مشکل در خرید بلیط هواپیما.”

همانطور که با بسیاری از چیزهای coronavirus بحران شتاب روند و عمیقتر خطوط گسل است که در حال حاضر وجود داشته است. خاک شده است کشت برای یک لحظه مثل این; شهروندان چینی به اشتراک گذاری یک پایه مشترک در چندین دهه “وطن پرست آموزش و پرورش” برنامه درسی ترکیب عشق برای چینی مادری با شکایت در تاریخی خود بدرفتاری. که شامل غارتگری هر دو واقعی و خیالی در دست امریکا و نظامی آن و سرویس های اطلاعاتی قدمت آن به قرن نوزدهم.

ناظران همچنین نوسان یک آونگ که برای چندین دهه بود trended راه دیگر. با توجه به Taisu ژانگ استاد در دانشکده حقوق دانشگاه ییل, 1980s و ’90s دیدم “تقریبا عاشقانه نمایی از آمریکا” در میان چینی روشنفکران زمانی که چین “بود که مشتاق مصرف از” اجماع واشنگتن ” به عنوان هر کشور در جهان است.” اما تحصیل در چین “تبدیل شده اند بسیار بیشتر ملی بیش از دو دهه گذشته.” ژانگ نتيجه اینجا آینه پژوهش توسط جنیفر تابه و Yiqing زو هر دو علوم سیاسی اساتید در دانشگاه استنفورد. بررسی داده های جمع آوری شده از 2012-2014 نشان داد به طور کلی میانه نگرش در میان پاسخ دهندگان چینی — سال 2018 پان گفت: POLITICO “اکثر مردم [شده بود] ناسیونالیستی.”

Coronavirus پاسخ — در حال حاضر بازی کردن در Weibo در بحث خصوصی اتاق ها بر روی تلفن همراه اجتماعی کرگدن WeChat و در مکالمات خصوصی — تلگراف زخم به تصویر آمریکا حتی عمیق تر و گسترده تر از یک پایدار بعد از بحران مالی 2008 که به اعتقاد بسیاری از پکن سیاستگذاران است که ایالات متحده بیش از مقاله ببر. چین روشنفکران باید مورد احترام قدرت و ثروت برای بیش از یک قرن می گوید: Zhang; آنها مورد علاقه مدل آمریکایی به دلیل “آنها به طور طبیعی جذب به لحاظ اقتصادی و نظامی قدرتمند دولت است.” به چین افزایش می یابد و امریکا گیر میکنه که پویا در حال تغییر است.

چینی ناسیونالیسم هرگز کمین وحشتناکی بسیار پایین تر از سطح پرورش سر خود را بارها و بارها در زمان اوج دو جانبه تنش به ویژه در پی ایالات متحده بمب گذاری چین در بلگراد سفارت در سال 1999 و برخورد میان ایالات متحده جاسوسی هواپیما و جت در سال 2001. اما خشم نسبت به ایالات متحده به مدت طولانی commingled با تحسین یا حداقل سوء نیت به رسمیت شناختن اسرائیل و آمریکا هژمونی که نگاه مجموعه به ادامه به طور نامحدود. در نوبه خود از این قرن بسیاری از چینی ها احساس خاص کشور خود را گرفتن نیست با ایالات متحده تا زمانی که یک بعدی است.

پس از چین تبدیل شده است تقریبا 12 بار به عنوان ثروتمند; کلانشهر دور از ویترین پکن و شانگهای ورزشی جدید سیستم های مترو منجر به تهویه مطبوع مراکز خرید ارائه کارتیه گردنبند و گوچی مناسب برای رشد توده nouveau riche. در این کشور افراد ارتش آزادی بخش است که حرفه ای تر و به مراتب بهتر تامین می شود از این پس از آن بود و بسیاری از ارتش ایالات متحده و مزایا در چین محله را فرسوده و یا ناپدید شد, با توجه به مقایسه ابزار منتشر شده توسط شرکت رند.

در میان چین, پویا, افزایش, امریکا با این وجود برگزار شد متمایز وعده از هوای پاک و تمیز آب را اول دانشگاه صالح حکومت و بهترین در کلاس بهداشت عمومی سیستم.

در حال حاضر چینی مبلغان و ملی می تواند, دولت از روی صدق و صفا که ایالات متحده نمایندگان فرمانداران و بیمارستان ها خریداری شده اند هواکش دستکش و ماسک از چین در زمان نیاز ناامید اغلب بدون هر گونه کمک از واشنگتن است. این واقعیت است که ایالات متحده موسسات در حال خرید لوازم در قیمت ها در بازار گدایی نیست که برای صدقه یا این واقعیت است که برخی از چینی ساخته شده کالا ثابت کرده اند معیوب را رقیق داخلی برداشت از اساسی ایجاد توازن. “بحران کنونی تاکید بر اهمیت بین المللی بهینه کاوی در شکل گیری چینی افکار عمومی” هایفنگ هوانگ استادیار علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا, مرسد, گفت, سیاسی. عایق در اطلاعات حباب بسیاری از “نه ممکن است آگاه باشید که این بحران در واقع بدتر بین المللی نظر به سمت چین است.”

تغییر در احساسات مردمی است که به مراتب عمیق تر از صرف دوست نداشتن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک شکل که بسیاری از چینی ها نظر و سیاستگذاران در اصل در نظر گرفته طراوت خارجی و بدون مزخرف تاجر با آنها پکن می تواند مقابله. جورج دبلیو بوش با برچسب “کوچک بوش” و موضوع گسترده تمسخر. باراک اوباما در حالی که بیشتر محبوب شد و در معرض یک سری از ظریف اما بی تردید دیپلماتیک snubs. هر کس در نهایت موفق به مغلوب ساختن پیشی جستن را مقابله با یک تغییر چشم انداز که در آن روشنفکران و اصلاح طلبان — مغبون طرفداران برای ایالات متحده به سبک حکومت در چین به مراتب بیشتر شک و تردید از قابلیت های آمریکایی از آنها یک نسل پیش.

از دست دادن ایالات متحده مهر در چین ماندگار جهانی و استراتژیک عواقب. تنها در ایالات متحده حاکم یک سرزمین equaling چین وسعت در حالی که گرد آوردن ثروت و قدرت که پکن در طلب آن. برای تندروها و اصلاح طلبان به طور یکسان معنی است که آمریکا به عنوان مثال کمین در پشت بسیاری از بحث های چین را در آینده پرورش نشده میل به پیروزی ایالات متحده احترام — چه برخی از تماس های قدرت نرم.

جهان در حال حاضر از دیدن یک پیش نمایش از آنچه که زندگی به نظر می رسد که با بررسی حذف: مهاجم چینی دیپلمات از بروکسل تا شیکاگو ابرو-ضرب و شتم میزبان خود را جهانی موسسات اتخاذ عملا چینی, رهبری, و به طور فزاینده ای صادراتي نظارت دولت است.

این درست است که چالش های عمده ای دروغ در راه چین رشد مداوم و مضاعف به طوری که شهروندان چینی نیست گفت: در مورد و یا حداقل اجازه آشکارا به بحث در مورد کشور خود را شکست و در موقع پرداختن به شیوع کروناویروس. اما از درون چین که پویا تنها تیز آشکار تضاد بین خود را صاف صلاحیت و بی مهارت غرب است.

حزب کمونیست رابط تصویر کشیدن رئیس جمهوری چین در سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و G-20 در coronavirus پیشگیری evincing یک, اعتماد به نفس, تکنوکرات خوب روغن چینی دولت است. ریگ بدون سانسور از زود رنج و عصبانی امریکا که معایب و بحث بازی کردن در کون, نمایش به ندرت می تواند به رقابت بپردازند.

اگر بسیاری از مردم مستعد ابتلا به نصرت تبلیغات آن را تا حدودی به دلیل برای افزایش سهم بزرگی از مردم هیچ چیز را در زندگی تجربه در تضاد با آن است. برای تمام شک و تردید در مورد صحت چینی رشد تولید ناخالص داخلی اعداد بهبود کیفیت زندگی برای میلیون ها نفر بی شماری از شهروندان چینی در دهه های اخیر است که واقعی و قابل لمس و قابل توجه است. جوان چینی “در حال عادت به بازی های المپیک, با سرعت بالا راه آهن و تلفن همراه پرداخت و هیچ شخصی مستقیم خاطرات فقر و گرسنگی و یا آشفتگی می گوید:” هوانگ. آنها مطرح شده به اعتقاد دولت خود می تواند تحویل کالا; در حال حاضر آنها در حال تدریس است که دولت آمریکا نمی تواند.

“یک ماه پیش به من گفتند که ایالات متحده در حال توسعه, تست” شروع محبوب comment on Weibo, ارسال شده در اوایل ماه آوریل. “یک ماه پیش آنها به من گفت که ایالات متحده می تواند مراقبت از خود و بهداشت; یک ماه پیش به من گفتند ایران می خواهد ثبات را به عنوان به زودی به عنوان آن بسیج; یک ماه پیش آنها گفت: ایالات متحده صنعت توسعه داده شد به اندازه کافی برای تولید نیاز به هواکش. در حال حاضر من در نهایت درک آن همه فقط صحبت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر