در فلوریدا DeSantis شیپور خاموشی درونی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Ron DeSantis | AP Photo

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis | AP Photo/استیو توپ

تالاهاسی فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است که احیای یک Trumpian سبک است که در خدمت او در مبارزات انتخاباتی بوده ولی خفته پس از بدست گرفتن دولت ،

جسارت توسط مسطح منحنی از coronavirus موارد در فلوریدا پس از هفته ملی تمسخر خواه است بهره برداری درونی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن پس از خدمت خود را در چرخش دولت به عنوان یک کودک مهربان رهبر با یک نقطه نرم برای معلمان و محیط زیست است.

تبلیغات

در 16 ماه به عنوان فرماندار او برنده آرامش نسبی با دموکرات ها و تصویب اعتبار افزایش یافت. اما فشارهای سیاسی از این بیماری همه گیر کوروناویروس را roused کمپین-دنباله DeSantis یک دفاعی حزبی با یک Trumpian استخوان را انتخاب کنید با درک دشمنان از جمله دموکرات ها و رسانه ها.

این هفته DeSantis اختصاص داده شده خود را coronavirus جلسات به شکایات در مورد درمان ناعادلانه و او بازگشت و پس از یک غیبت طولانی به دوستانه امواج رادیو و تلویزیون فاکس نیوز به شلاق را در “Acela” رسانه ها.

برای هفته فلوریدا بود احاطه شوم با پیش بینی که در آن همه گیر پاسخ و یا عدم آن می تواند منجر به نرخ بالای عفونت و مرگ و پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

کارشناسان بهداشت عمومی در ادامه به اصرار احتیاط اما در حال حاضر فلوریدا coronavirus واقعیت به نیست زندگی به وخیم آن انتظارات.

“کسانی که پیش بینی ساخته شد, زمان و وقت و زمان دوباره و آنها در اشتباه بودند” DeSantis به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در یک full-throated گاهی اوقات زود رنج دفاع از سیاست های خود. “آنچه ما انجام داده اند کار کرده است.”

در طول این 20 دقیقه ظاهر DeSantis درگیری با اعضای مطبوعات در راه است که یادآور از خود 2018, کمپین خروج از چگونه او اداره می شود پس از مصرف ،

“بسیاری از این [پوشش] بود که با انگیزه های سیاسی. بسیاری از این رسانه ها باید حذف برنامه,” او گفت:. “ما در حال رفتن به نشان می دهد فلوریدا را بهتر از هر یک از پیش بینی.”

DeSantis این هفته نیز بازگشت به فاکس نیوز, جایی که او یک بار بود یک سابق عماد. او تا حد زیادی اجتناب خروجی پس از مصرف ،

“فاکس و دوستان” صبح روز سه شنبه DeSantis لعنتی از “Acela رسانه” اشاره به فشار منفی او به خود جلب کرد با بسته شدن سواحل و یا سازماندهی یک مادر اقامت در خانه سفارش پس از اکثر فرمانداران بود. منتقدان نقاشی شده بود DeSantis به عنوان آهسته در حال حرکت و ژامبون دست است.

یک روز بعد DeSantis بود پشت در فاکس شعار خود موفقیت.

“ما راه بهتر از این کارشناسان گفت: ما خواهد بود و من فکر می کنم ما آن را با یک smart داده محور رویکرد” DeSantis گفت: Sean Hannity شنبه شب. “آنچه ما انجام داده اند کار کرده است.”

به عنوان DeSantis صحبت Hannity, تصویری کشیده شده توسط دفتر او را دیدم در سراسر صفحه نمایش. یکی نشان داد فلوریدا میزان بستری شدن در 10.3 در هر 100000 نفر به مراتب پایین تر از کشورهای مانند نیویورک و نیوجرسی.

“واضح شده است وجود دارد یک تن در شیفت او پانچ در رسانه ها و هواداران که از او انتقاد برای بسته شدن دولت هر چه زودتر و برای باز کردن سواحل” گفت: نیک Iarossi یک لابی گر و DeSantis جمع آوری کمک. “فلوریدا مسطح منحنی و یکی از آماده ترین متحده است. سیاست های خود کار کرده اند.”

“این DeSantis که رای دهندگان انتخاب, او می گوید مانند آن است و چالش های naysayers” Iarossi گفت.

در حالی که برخی از اعداد نقطه بهبود فلوریدا است نه از جنگل. روز پنج شنبه دولت تا به حال از 1300 جدید کروناویروس موارد یکی از بزرگترین روز افزایش از ماه آوریل 3. روز جمعه دولت سه روز به طور متوسط جدید مثبت بود 979 از 746 در مارس 20.

به عنوان DeSantis به شدت برای حصول اطمینان داده های سلامت در این هفته او را تبدیل تمرکز خود را به دور از دولت عدم بیکاری سیستم که در ادامه به رسم منفی در سراسر کشور مورد توجه است.

از روز جمعه این دولت تا به حال تایید شده کمتر از 700,000 ادعا می کند برای مزایای بیکاری. فقط 22 درصد از متقاضیان دریافت کرده اند پرداخت.

DeSantis سوار را به فرماندار این عمارت را در سال 2018 در پاشنه اولیه حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تا حدودی به عنوان یک محصول جانبی از مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی DeSantis به تصویب رسید تهاجمی کمپین سبک است که حتی در انتخابات عمومی و هدفمند صحبت کردن امتیاز و استراتژی برای پایگاه هواداران نه میانه های او نیاز دارد.

لحن خود را تغییر به طور ناگهانی زمانی که DeSantis گرفت در ژانویه 2019. گفت و قانونی تمرکز به محیط زیست و آموزش و پرورش, نمونه کارها است که رسالت او را حتی به دموکرات ها که شد شگفت زده برای دیدن یک توافق فرماندار دادن اولویت های خود را بیش از خدمات لب.

میانه روی حاکم بر سبک درو تصویب اعتبار در دهه 60 و شامل یک عقب نشینی از فاکس نیوز-حداقل به طور موقت.

“گرفتن او در Hannity شب گذشته بود که یک ایده عالی است. او به صحبت های مدیر به پایه مردم خود” برایان بالارد برجسته ایران لابی و تهمت خودی گفت: پنج شنبه. “او شده است تمسخر و سرگرم کننده ساخته شده و من فکر می کنم او احساس می کند مانند او واقعا در حال حاضر می خواهد برای دریافت پیام خود را.”

جمهوری خواه در کنگره مت Gaetz دیرین DeSantis متحد گفت: رویکرد جدید است و بیشتر یک تصویر لحظهای در زمان برگشت از سبک حکومت DeSantis استخدام پس از مصرف ،

“این تنها مناسب برای فرماندار به استفاده از رسانه ملی به سعی و تصحیح رکورد” Gaetz گفت. “اما در گفتگو با فرماندار, من فکر نمی کنم او نتواند بودن ثابت به طور منظم در فاکس نیوز و یا پودر آرایش و چراغ.”

DeSantis این هفته مونتاژ کار گروه های سیاسی و رهبران کسب و کار به سادگی توصیه هایی برای بازگشایی اقتصاد دولت یک تصمیم پشتیبانی با شماره های او در حال حاضر سیاهی اما این جلسات می آیند به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی مصرانه از احتیاط.

حتی به عنوان او را هل در منفی مطبوعات او را به خطر انداخته نقشه کشی ،

“اگر مردم شروع به بازگشت به حالت عادی تعامل اجتماعی و یا حتی به تدریج بازگشت, خطر انتقال خواهد رفت تا” موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مدیر کریستوفر موری با سی ان ان گفت در روز پنج شنبه. “خطر بسیار بزرگ برای تجدید حیات از این در اوایل دهانه.”

IHME در ابتدا پیش بینی است که فلوریدا را بیش از 400,000 موارد مثبت, یک پیش بینی است که تا کنون کاهش یافته راه کوتاه است.

فلوریدا به عنوان از اواخر جمعه تا به حال حدود 30000 موارد تایید شده و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر است اما مورد ضرب و شتم کسانی که در اوایل وخیم پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>