در ایتالیا کونته را coronavirus ماه عسل می آید به نزدیک

رم — به صورت ماه به نظر می رسید جوزپه کونته می تواند انجام دهد بدون اشتباه است.

به عنوان نخست وزیر ایتالیا برپا مبارزه با کروناویروس اپیدمی مخالفان سیاسی توجه خواستار وحدت متوقف حملات خود و حاکم در انتقاد خود را.

در ماه مارس تصویب کونته اقدامات برای مبارزه با این ویروس بود در 94 درصد و شخصی خود را در رتبه صعود به 71 درصد است.

اما ایتالیا بهداشت و درمان اضطراری شروع به عقب رفتن و نشانه ای از قریب الوقوع فاجعه اقتصادی حرکت به تمرکز شدید کونته را coronavirus ماه عسل به نظر می رسد در آینده نزدیک است.

دولت های منطقه صنعتی لابی و کلیسای کاتولیک در حال شورش علیه دولت قصد دارد به آرامی ایتالیا مستند محدودیت های متهم کونته از حرکت بیش از حد به آرامی و ایستاده در راه این کشور را بازیابی.

مخالفان را اشغال کرده است مجلس در اعتراض باقی مانده مستند محدودیت. و حتی اعضای کونته ائتلاف — ناپایدار اتحاد بین ضد استقرار 5Star جنبش چپ حزب دموکرات و لیبرال ایتالیا زنده باد حزب را تهدید به جلو و پلاگین در دولت مگر اینکه آن را به سرعت.

منتقدان همچنین سرزنش کونته برای عدم حل و فصل تاخیر در ورود کمک های مالی خارج از بارگذاری تصمیمات کلیدی به نیروهای وظیفه و سوء استفاده اضطراری خود قدرت.

مقیاس پتانسیل فاجعه اقتصادی پیش رو به فرسایش ایمان به نخست وزیر توانایی هدایت این کشور از طریق آن با توجه به لورنزو Pregliasco یک ناظر انتخابات در YouTrend.

“این مطلب که افکار عمومی شیفت از سلامت اجتماعی و بحران اقتصادی بیشتر کونته در خطر از دست دادن اجماع” گفت: Pregliasco.

به ایتالیایی ها شروع به ظهور از چشم بیماری همه گیر در طوفان آنها به طور فزاینده ای نگران آینده اقتصادی.

هفته گذشته Fitch در کاهش رتبۀ اعتباری ایتالیا به BBB فقط یک درجه بالاتر از آشغال. سه ماهه اول نتایج نشان داد که تولید ناخالص داخلی 4.7 درصد و دولت تجدید نظر آن پیش بینی های اقتصادی به یک انقباض تولید ناخالص داخلی است که می تواند به عنوان بد به عنوان 10 درصد است.

اگر چه کونته مدعی پیروزی در اواخر ماه آوریل پس از مذاکره با رهبران اروپایی برای اعطای ایتالیا دسترسی به منابع مالی از مکانیسم ثبات اروپا بدون شرایط در ایتالیا همچنان ادامه دارد و به حدس و گمان است که هر گونه کمک می آیند با “تقویت نظارت” یادآوری شبح هر دسته سه تایی که اعمال کاهش ویرانگر در یونان.

برای کسانی که امید برای بازگشت سریع به حالت عادی برای جبران بدترین تاثیر اقتصادی محدود کاهش مستند اقدامات بوده است ناامید کننده به خصوص در جنوب که در آن وجود داشته است نسبتا چند مورد از ویروس.

خانواده و پایدار شرکای هم اکنون می توانید هر یک از دیگر. پارک بازگشایی و takeaways از کافه ها و رستوران ها در حال حاضر مجاز است. اما کلیساها باقی می ماند بسته کسب درآمد کونته سخت ملامت از اسقف های کاتولیک انجمن. مدارس بسته خواهد ماند تا سپتامبر ترک پدر و مادر کار در از دست دادن برای مهد کودک.

حدود 4 میلیون نفر عمدتا به ساخت و ساز و تولید کارگران هستند در محل کار, اما قدرتمند فدراسیون کارفرمایان Confindustria است متهم دولت فاقد یک بازگشت به کار طرح با استناد به شکست خود را به شروع ایمنی آزمون و یا برنامه تماس مبتنی بر ردیابی. در ضمن ایتالیا حیاتی آن کوچک و متوسط مغازه ها و کسب و کار عمدتا در توقیف باقی می ماند.

با نارضایتی رو به رشد منطقه ای مقامات هفته گذشته به مبارزه طلبیده دولت مرکزی به جلو حرکت خود را با ad hoc قوانین. در برخی از مناطق, بازدید از خانه های دوم در حال حاضر مجاز است.

رئیس جمهور Calabria Jole Santelli رفت دورترین با منظور اجازه می دهد رستوران ها و کافه ها با صندلی در فضای باز برای باز کردن.

Santelli از مرکز-راست Forza Italia, پارتی, اشاره آنچه او می بیند به عنوان یک بی عدالتی: ثروتمند صنعتی متحده با بسیاری از موارد این ویروس در حال برگشت به محل کار قبل از لحاظ اقتصادی شکننده مناطق با چند مورد.

“هر کس می داند در مورد کوروناویروس و اجتماعی فاصله در حال حاضر. ما باید اعتماد مردم را به عمل مسئولانه و شروع به یادگیری برای زندگی در کنار آن را,” او گفت: POLITICO.

“سرزمین ما ندارد, صنعت,” او اضافه شده است. “این سرویس اقتصاد با کوچک و متوسط اندازه کسب و کار برای آنها چند هفته می تواند تمام تفاوت بین زنده ماندن و یا نه.”

مقاومت مواجه برابر مستند روشن ساخته است که کونته را مخالفان سیاسی هستند خسته از بازی خوب است.

“این دولت خودداری کرده است که تصمیم گیری و موفق به دریافت حمایت مالی به کسانی که به آن نیاز دارید” گفت: گیدو Guidesi ارشد MP برای راست لیگ. “این دولت در عمل قرار دادن صفر یورو در جیب شهروندان و کسب و کار. این حقیقت است که مشکل است.”

Guidesi یکی از ده ها تن از نمایندگان مجلس از حزب که اشغال مجلس هفته گذشته رسما به اقامت وجود دارد تا مستند اقدامات ذیل قبل از فراخوانی آن را در زمان برای تعطیلات آخر هفته.

دولت “ناتوان از مدیریت اقتصادی اضطراری مانند یکی از ما شاهد” او افزود: پیش بینی بزرگتر تغییر در چشم انداز سیاسی.

اگر مردم رشد می کند به طور فزاینده ای بی تاب و نگران تاثیر اقتصادی که ناگهانی می تواند در واقع “ارائه ماشه” برای سقوط دولت در ماه های آینده گفت: Pregliasco از YouTrend که پیش بینی فاجعه بار بیکاری آمار و ارقام و با یک افزایش تند در کسب و کار تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

کونته را استراتوسفر محبوبیت در طول بحران نیز جذب از حملات ائتلاف او بستگی دارد به ماندن در اتاق.

Matteo Renzi که منجر لیبرال ایتالیا زنده باد حزب است و در دراز مدت منتقد کونته تهدید در روز پنج شنبه به پایین آوردن دولت و متهم کونته از “پوپولیستی پدر سروری” برای نگه داشتن ایتالیایی “مجازی تحت بازداشت خانگی” برای ماه ها به جای پیدا کردن راه حل برای صرفه جویی در شغل.

“وجود دارد گسترده بازسازی است که نیاز به اتفاق می افتد که نیاز به انتخاب شجاع و چشم انداز نه ثابت باقی مانده که ما تا کنون انجام داده اند,” او گفت:.

رنتسی همچنین ادعا کرد کونته شد بیشتر در رابطه با Facebook پیروان و نظر سنجی از بیکاری هشدار داد: “اگر شما را انتخاب کنید, جاده ای از پوپولیسم گفت: آنچه که مردم می خواهند به گوش ما نمی خواهد در کنار شما خواهد بود.”

در حال حاضر بعید است که Renzi یا دیگران می خواهم به فرض مسئولیت برای باز کردن یک خلاء قدرت در اورژانس.

“به یک بحران در این زمان غیر قابل تصور خواهد بود. مردم نمی خواهد آن را درک کنند” گفت: یک مشاور سابق نخست وزیر سیلویو برلوسکونی ،

به عنوان کونته گفت: در مصاحبه با La Stampa در روز یکشنبه “بی ثباتی [در زمان اضطراری و اقتصادی سختی] خواهد بود یک آسیب جدی برای کشور است که ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را.”

ثابت حدس و گمان در مورد یک دولت جدید تکنوکرات یا وحدت ملی “است که بخشی از بازی سیاسی” او گفت:.

اگر Renzi نمایندگان مجلس به برداشت از حمایت دولت پاک کردن آن اکثریت در سنا برلوسکونی مرکز-راست Forza Italia حزب می تواند سرپا نگه داشتن دولت در کوتاه مدت با توجه به برلوسکونی مشاور. اما این امر می تواند در کوتاه مدت اندازه گیری.

“وجود خواهد آمد لحظه ای که مشکل اقتصادی غیر قابل تحمل می شود که ما باید به فکر می کنم از یک دولت وحدت گفت:” مشاور.

ایتالیا از لحاظ تاریخی متکی است تکنوکرات دولت به سر می برد و تصمیم گیری های دشوار در طول بحران. رئیس جمهور Sergio Mattarella بود مسلما به دنبال پیدا کردن اگر وجود دارد یک اکثریت برای یک دولت وحدت ملی یا دولت تکنوکرات به جای تماس با برگزاری انتخابات.

اعضای راست لیگ را تحت فشار قرار دادند برای ماریو دراگی ، رئیس بانک مرکزی اروپا منجر به چنین اجرایی است. “ما به طور کامل حمایت خود را از اقدامات پیشنهادی برای جلوگیری از بحران اقتصادی از تبدیل شدن به یک بحران ساختاری است که کارگران ترک و شرکت های رها شده”گفت: Guidesi لیگ MP.

اما آن است که توسط هیچ معنی خاصی است که امروز حتی می خواهم نقش یک است که برخی به آن دشوار باشد و منفور به عنوان خاطرات نخست وزیر سابق دولت ماریو مونتی کاهش شدید به خدمات عمومی و حقوق بازنشستگی هنوز هم تازه در حافظه از ایتالیایی ها.

هر دولت وحدت ملی را در پیدا کردن آن سخت به رسیدن به توافق در مسائل مهم از جمله پذیرش کمک از اروپا خواهد بود و در صورت crossfire از نیروهای سیاسی خارج از دولت است.

در حال حاضر به عنوان دولت limps در کونته هنوز هم می تواند سرکوب منتقدان اگر او آهسته و مداوم استراتژی موفق ثابت می کند در متعادل کردن فشار به دوباره باز کردن اقتصاد با نیاز به جلوگیری از عفونت.

کشورهای دیگر مانند آلمان و سنگاپور دیده می شود تعداد موارد جدید افزایش سرعت پس از بلند کردن اجسام از مهار خاص اقدامات است.

به عنوان مثال آنها ممکن است کمک به توجیه کونته را محتاط تر رویکرد به مخالفان خود. اما به عنوان نگرانی از بحران اقتصادی رشد می کنند که احتیاط ممکن است به اندازه کافی برای حفظ صلح سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر