در ساسکاچوان COVID-19 epicentre صدها نفر باقی می ماند بدون خانه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در ساسکاتون — استان COVID-19 کانون — انواع مردم در حال تبدیل شدن به شهر را از بی خانمان hub برای کمک به, از جمله بسیاری از کسانی که جدید به سیستم است.

“افرادی که به طور معمول نمی توان به عنوان خشن خواب و یا خواب در خیابان در حال حاضر در آن شرایط به دلیل COVID-19 گفت:” کالین Christopherson-Cote عضو COVID-19 جامعه پاسخ تیم.

این شامل خانواده ها با کودکان سالمندان و زنان است.

ادامه مطلب: گروه های اجتماعی ‘بسیار نا امید’ با Saskatchewan پاسخ به COVID-19

توپی باز شده است دو هفته است اما در حال حاضر 30 نفر تبدیل شده است که دور به عنوان آنها نشان داد علائم COVID-19.

برای رسیدگی به این موضوع در این استان افتتاح یک تست سایت برای کسانی که در حال تبدیل به دور.

اما صدها نفر از مردم هنوز هم نیاز به کمک دارید می گوید Christopherson-Cote به عنوان استان مسکن استراتژی همچنان به شکست بسیاری در ساسکاتون که در آن وجود دارد که 147 مورد از COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مارس 31, دولت ساسکاچوان اعلام کردند که خانه بی خانمان ها در هتل ها و یا باز کردن سهام خود را از 2,000 خالی واحد در ساسکاچوان شرکت مسکن (SHC) به سازمان.

پس از آن مرکز دریافت کرده است دسترسی به 10 اتاق های هتل و 10 واحد در شا.

“ما احساس می کنیم در جامعه ای که وجود دارد این است که برخی از حرکات مثبت از اطلاعیه های درون استانی دولت است. اما اجرای واقعی بر روی زمین است نه اینکه بسیج” گفت: Christopherson-Cote.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan سرمایه گذاری در خدمات بهداشت روانی

40 خط مقدم سازمان ها که به صورت توپی می گویند که آنها به طور مداوم در حال اجرا به نوار قرمز است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“استراتژی نیست عملیاتی” Christopherson-Cote گفت.

آنها شده اند قادر به حرکت می کند هر کسی به 10 واحد مسکونی به دلیل قرمز-نوار در اطراف مبلمان.

“بسیاری از SHC واحدهای بدون اثاثیه, بنابراین مردم نمی توانند حرکت کنند.”

قطعه دیگر این است که از حمايت های اجتماعی در جای خود نیست.

“مردمی که ما در حال تلاش برای خانه پیچیده پزشکی و سلامت روحی و روانی نیاز دارد” گفت: Christopherson-Cote. “و بنابراین ما نیاز به اطمینان حاصل شود که خدمات و پشتیبانی برای آنها پیچیده شده در اطراف آنها به طوری که آنها جدا شده در این مکان و ما نمی ایجاد آسیب بیشتر به آنها.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان برای هتل ها و اتاق 10 تنها برای کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19. نقطه ورود برای دسترسی به این اتاق است که از طریق تست سایت.

“ایده این است که 10 واحد در هتل ها به اندازه کافی برای حمایت از مردمی است که مشکل ساز” گفت: Christopherson-Cote. تا به امروز سه نفر دیده اند این اتاق به عنوان مرکز معاملات اضافی قرمز-نوار.

“وجود مشکلات اطراف مصلی مطمئن شوید هتل های در حال دریافت افرادی که PPE تمیز کردن لوازم و بهداشت عمومی طرح های در حال بالا و در حال اجرا است.”

افراد بی خانمان همچنین می توانید دسترسی به اتاق از طریق آب و هوای سرد, استراتژی, اما این یک راه حل کوتاه مدت.

“اگر کسی را نشان می دهد و باید جدا شده و نشده است تست شده و واجد شرایط برای هتل شب اقامت آنها از 24 ساعت باقی بماند اما پس از آن آنها در خیابان و یا پشت به تست های سایت بعد” Christopherson-Cote گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: ساسکاچوان اعلام پاندمی پاسخ برای خدمات اجتماعی

توپی می گوید: این روند تا خسته کننده است که این مسائل بودند پرچم قبل به این استان را اعلام مارس 31.

“داشتن یک پتو سیاست برای یک جمعیت است که بسیار پیچیده آن را ایجاد موانع برای ما قادر به دسترسی به” Christopherson-Cote گفت.

وزارت خدمات اجتماعی گفت: اخبار جهانی در بیانیه ای اعلام کرد که آنها همچنان به کار با شرکای اجتماعی اورژانس پناهگاه و ساسکاچوان صلیب سرخ برای اطمینان از آنها پشتیبانی می کند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر افرادی هستند که نیاز به حمایت بیشتر ما می پرسند که پناهگاه های اضطراری اتصال با وزارت بنابراین ما می توانیم پیگیری گفت:” بیانیه است.

دولت ساسکاچوان قادر به ارائه تعدادی از هتل ها و SHC واحد تبدیل شده اند که در دسترس سازمان است.

“هنگامی که مردم واقعا شروع به گرفتن بیمار این سیستم بهتر شود و در حال اجرا” Christopherson-Cote گفت. “از آنجا که اگر آن را آسیب پذیر جامعه که بسیار مستعد ابتلا به انقباض و انتقال [COVID-19] — آن را تبدیل به یک, پزشکی, سلامت عمومی بحران است.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. همه مسافران بین المللی از بازگشت به ساسکاچوان مورد نیاز خود جدا برای 14 روز در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>