پاسکال Siakam تا به حال 24 امتیاز و نه ریباند در حالی که کایل لوری شد تورنتو تمام زمان رهبر در کمک به رپتورز کشیده پیروزی شاگردانش به هشت بازی با 130-114 پیروزی آتلانتا هاوکز در روز سه شنبه.

Serge Ibaka تا به حال 24 امتیاز و 10 پرتاب ریباند برای رپتورز (33-14) که تا به حال شش بازیکن نمره در دو چهره است. فرد VanVleet به پایان رسید با 19 امتیاز در حالی که لوری به حال 12 با 11 کمک که تحت فشار قرار دادند او گذشته خوزه کالدرون به عنوان رپتورز’ کمک کرد. ترنس دیویس به پایان رسید و با 15.

جان کالینز تا به حال 28 امتیاز به بالا هاوکز (12-36).

Marc Gasol تا به حال 10 امتیاز قبل از خروج از بازی در سه ماهه سوم با تنگی در سمت چپ بيشتر است. اسپانیایی مرد بزرگ از دست رفته 12 بازی با آسیب به همان همسترینگ در اوایل این فصل است.

رپتورز که شروع به شب گره خورده با میامی برای دوم در کنفرانس شرق هرگز trailed در برابر تلاش تیم شاهین که foundering در گذشته در شرق و تا به حال برنده فقط یک بار در حالت قبلی 10 بازی. رپتورز parlayed اولیه خود را دو رقمی به 18 امتیاز توسط میدوی را از طریق سه ماهه سوم و چراغ 97-83 شروع به چهارم.

رپتورز کشیده شود خود را به 28 در فینال قاب در حالی که نگه داشتن Hawks بدون گل تا زمانی که کوین Huerter متصل در سه اشاره گر 3:59 به سه ماهه.

لوری ظرف به دیویس در رپتورز ” بعدی اختیار به او حق رای دادن کمک به ضبط و باعث نیمکت جشن که شامل یک wildly-رقص Siakam. لوری دریافت یک محرک تشویق هنگامی که موفقیت خود اعلام کرد در طول یک فاصله و سابق رپتور وینس کارتر ملاقات گارد نقطه در halfcourt بسته بندی او را در آغوش بگیرید.

رپتورز مربی نیک پرستار خالی او را روی نیمکت برای نهایی چند دقیقه در برابر محاصره Hawks تیم.

رپتورز بود بازی اول خود را در خانه پس از بازی روز یکشنبه تکان دهنده مرگ لس آنجلس لیکرز افسانه کوبه برایانت و دخترش Gianna در سقوط یک هلیکوپتر.

شب آغاز شد و با دست زدن به ادای احترام تصویری به برایانت و 13 سال پس از 24 ثانیه سکوت و شعارهای “Ko-بود! Ko-بود!” از یک Scotiabank عرصه جمعیت خال خال بنفش و طلا برایانت کشباف. زمانی که Hawks رسیده 81 امتیاز نمره خود را در jumbotron نمایش داده شد در رنگ های بنفش و یک مرجع برای برایانت 81-نقطه انفجار در برابر تورنتو در سال 2006 دوم بیشترین امتیاز را توسط یک بازیکن در تاریخ NBA.

سازمان دیده بان | رپتورز’ تصویری ادای احترام به اواخر کوبه برایانت (آرکانزاس):

یک ویدیو ادای احترام شد بازی برای لیکرز ستاره قبل از طرفداران و بازیکنان مشاهده یک لحظه سکوت. 2:45

رپتورز آموخته برایانت مرگ حدود یک ساعت قبل از مصرف طبقه در سن آنتونیو در روز یکشنبه. مشخصه سوخته از رپتورز بازی را باز کرد با در نظر گرفتن 24 ساعت شات نقض نود برایانت شماره 24. اسپرز انجام همان.

دو روز بعد پرستار گفت: احساسات هنوز خام است.

“شما به یاد داشته باشید سپاسگزار برای آنچه که ما انجام شده” پرستار گفت:. “شما به یاد داشته باشید به دوست داشتن به خصوص برای افرادی که به شما نزدیک هستند و قدر آنچه را که شما نیز وجود دارد. و انجام بهترین شما می توانید به تمرکز بر روی کار خود را.

“ما باید به نوعی حرکت می کنیم و ما احترام همان چیزی است که ما باید انجام دهیم. ما ارسال تا ما نماز ما را در افکار ما و قلب ما و ذهن ما را باز و سپس ما رو به بازی بهترین ما می توانیم. و این همه من حدس می زنم ما می توانیم انجام دهیم.”

شب مشخص شده یکی مانده به آخر بازی در تورنتو توسط کارتر بود که 10 امتیاز در شب.

43 ساله سابق دیرین رپتور که به تازگی برای اولین بار NBAer به بازی بازی پوشا چهار دهه موفق به دریافت یک ایستاده در طول تصویری ادای احترام به پایان سه ماهه چهارم. در هاوکز برای اولین بار در اختیار شروع به دومین ضربه او یک شات ماه بیش OG Anunoby و سپس خندیدی مانند یک کودک زمانی که توپ رو از طریق حلقه.

رپتورز عینک خود را بنفش راه راه بازگشتی کشباف که کارتر یک بار عینک هنگامی که آن را به سادگی خود را در نیوجرسی. او بازی خود را در بازی نهایی در تورنتو زمانی که شاهین در شهر هستند در مارس 10.

رپتورز در زمان دو رقمی سرب در سه ماهه اول در سه اشاره گر توسط Siakam و رفت و به مقام دوم 33-23.

دیویس در حال اجرا سه دربسته در محیط یک 10-0 اجرا کشیده است که رپتورز ” منجر به 17. د’Andre شکارچی حفر سه با لوری در چهره اش به عنوان زنگ صدا به پایان نیمه اول برش تورنتو منجر به 68-56 در شکستن.

رپتورز در کلیولند در روز پنج شنبه و دیترویت در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net