در یانگ دعوی در دادگاه نیویورک در دفاع از تصمیم به لغو دموکراتیک اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Andrew Yang | AP Photo

اندرو یانگ | اندرو بیلبائو/AP Photo

آلبانی, n. y. — در دادخواست آورده شده توسط نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ یک وکیل به نمایندگی از ایالت نیویورک استدلال روز دوشنبه که لغو دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری نیست آسیب نامزدها مانند یانگ که دیگر به دنبال این حزب نامزدی.

دستیار دادستان کل متی کنراد همچنین گفت که وادار کردن دولت برای برگزاری این مسابقه که صورت گرفته است در ماه ژوئن خواهد بود خطرناک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

“دولت خواهد شد مورد نیاز برای استقرار هزاران نفر از انتخابات کارگران خواهد بود که تعامل با تعداد زیادی از اعضای عمومی در میان آنچه که هنوز بی سابقه بحران بهداشت عمومی در سراسر کشور کانون که بحران” کنراد گفت. “آنها بسیار به سادگی و خواستار آن است که زندگی نیویورکی بود در معرض خطر قرار داده برای سهام بلامنازع انتخابات است.”

کنراد با اشاره به نیاز است که به یک دست کت و شلوار شاکیان نیاز به نشان دادن یک “قوی نشان از آسیب های جبران ناپذیر.” که آن را به سادگی وجود ندارد در این مورد گفت.

“اگر یک نامزد که می گوید: “من دیگر به دنبال این نامزدی’ — فکر نمی کنم آنها می گویند آنها بوده ام وحشتناکی بر دوش کاهش یافته و از انتخابات است,” او گفت:. “آن را واقعا دشوار است برای گفتن وجود دارد آسیب زمانی که یک نامزد دیگر در حال اجرا به اذعان آنها را برنده و تایید کرده است, تنها راه باقی مانده نامزد.”

بودجه دولت به دموکراتیک کمیسیون در هیئت مدیره از انتخابات قدرت را به حذف از انتخابات نام از داوطلبانی که به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را. ایالت ورمونت برنی ساندرز پس از آن به حالت تعلیق نامزدی خود را ترک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان تنها حزب دموکرات هنوز هم در مسابقه. هفته گذشته کمیسیون حذف همه اما بایدن از رای گیری و در نتیجه لغو مسابقه.

یانگ به سرعت شکایت بیش لغو و منطقه جنوبی نیویورک شنیده استدلال از طریق یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس تماس بگیرید.

کنراد برجسته یک چالش به نیویورک قضایی نامزدی فرآیند آورده شده توسط Brooklyn قائم مقام قاضی دادگاه مارگاریتا لوپز تورس که منجر به اتفاق آرا 2008 تصمیم دیوان عالی کشور که در بر داشت که افراد باید بسیار محدود توانایی برای به چالش کشیدن راه نامزد انتخاب شده است.

“احزاب حتی نمی باید برای برگزاری اولیه اگر آنها نمی خواهند” کنراد گفت. “هر بار ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا است که واقعا احزاب را ادعا می کنند و آنها ساخته نشده است.”

یانگ دعوی در دادگاه استدلال کرد که لغو “را انکار می کند و رای دهندگان با توجه روند و رد رای دهندگان حق رای دادن.” وکلای او همچنین استدلال کرد که لغو خواهد شد “[سرکوب] میزان مشارکت به عنوان رای دهندگان خواهد شد که کمتر انگیزه ای برای رای دادن اگر آنها می توانند یک رای برای بالاترین مقام در زمین” که آنها ادعا می آسیب نامزدها به چالش کشیدن امتیازهای. و به آنها گفته ام که لغو اولیه را کاهش می دهد تعدادی از نمایندگان متعهد به نامزدهای دیگر از بایدن آسیب رساندن توانایی خود را برای کمک به شکل دادن به حزب پلت فرم.

روز دوشنبه در کنفرانس یانگ وکیل جف Kurzon گفت که او ممکن است اضافه کردن یک جدید ادعا را به چالش بکشد.

“این مهم است برای به دادگاه می دانم که آقای یانگ اولین بار است که عمده حزب دموکرات آسیایی, آمریکایی, نامزد,” او گفت:. “بقیه نامزدها که کمیسیون scrubbed از انتخابات نیز متنوع نامزدها از نظر جنسيت و نژاد. و ما می خواهم به رزرو حق ما بیشتر به اصلاح شکایت به اضافه حق رای [عمل] ادعا می کند.”

قاضی Analisa تورس گفت: او می خواهم موضوع یک تصمیم “در دوره به دلیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>