وقت اینچ جلوتر به لهستان در انتظار نتایج cliffhanger انتخابات ریاست جمهوری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

RZESZÓW, لهستان — لهستان در tenterhooks دوشنبه در انتظار نتیجه آن انتخابات ریاست جمهوری با اواخر خروج نظرسنجی نشان دادن رئیس جمهور کنونی آندره Duda حمایت محافظه کار قانون و عدالت (PiS) با باریک منجر شود.

Duda دستگیر 51 درصد از آرا با توجه به نظرسنجی ایپسوس در حالی که حریف خود را میانه رو ورشو شهردار Rafał Trzaskowski از مدنی پلت فرم, پارتی, تا به حال 49 درصد است. نظرسنجی منتشر شده که فقط پس از 2 صبح به وقت محلی 1-درصد-نقطه حاشیه خطا.

قبل از خروج نظر سنجی نشان داد در این مسابقه بیش از حد نزدیک به تماس باعث لهستان کمیسیون انتخابات اعلام اواخر یکشنبه شب که آن را نمی خواهد بود با انتشار بخشی شمارش آرا تنها ساخت نهایی اعلام هنگامی که تمام آراء شمارش شده است و یا در اواخر روز دوشنبه و یا سه شنبه.

آن را نشانه ای از این کشور اختلافات عمیق با حدود نیمی از رای دهندگان مشتاق به ادامه Duda و حاکم PiS حزب تلاش برای ریشه بازسازی لهستان, در حالی که نیم دیگر می خواهد به حرکت کشور در بیشتر طرفدار اروپا جهت.

Duda کمپین با هدف گالوانیزه محافظه کار خود پایه های امیدوار کننده ادامه داد سخاوتمندانه رفاه اجتماعی سیاست های, در حالی که اضافه کردن یک دوز از گوشت قرمز با حملات خود را در “همجنسگرایان ایدئولوژی” اتهامات از دخالت در امور و نگرانی در مورد یهودی خواستار زمان جنگ غرامت.

Trzaskowski تا حد زیادی به دادگاه تجدید نظر به مردم نگران PiS تلاش برای نهادهای سیاسی مانند دادگاه; مخالفت رئیس جمهور خواهد بود قادر به وتوی این طرح.

نزدیک خروج نتایج نظرسنجی جلوگیری نمی کند هر دو نامزد از مدعی پیروزی یکشنبه شب.

“با تشکر از شما از تمام قلب من” Duda به هواداران خود گفت. “برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری … خبر شگفت انگیز است. من بسیار نقل مکان کرد.”

Trzaskowski گفت که خود را حامیان “ما گفت: این امر می تواند نزدیک و نزدیک است اما من کاملا متقاعد شده است که ما پیروزی است.”

آماری مرده گرما در اوایل خروج سنجی باعث از کوره در رفته محاسبه که به عنوان نامزد دارای لبه.

Duda حامیان تمایل به کمی خجالتی در مورد صحبت کردن به نظرسنجی و خروج نظرسنجی برای ژوئن 28 دور اول انتخابات ریاست جمهوری undercounted حمایت خود را از حدود 1.7 درصد است. اما خروج نظرسنجی نیست را به حساب رای توسط شهروندان لهستانی در خارج از کشور و کسانی که تمایل به شکستن برای Trzaskowski.

با توجه به آخرین نظرسنجی خروج از مشارکت در انتخابات در روز یکشنبه کشته شد 67.9 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>