“مستقل” مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC می شود دسترسی به کمپین اختیار داشتن باارزش

Category: دیلی بیست Comments: No comments

قانون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مجاز به هماهنگی با یک سوپر پک حمایت از آن است. اما در ماه های اخیر یکی از این به ظاهر مستقل گروه خریداری کرده است دسترسی به یکی از کمپین با ارزش ترین اموال: عظیم لیست ایمیل که در آن ساخته شده است بیش از پنج سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اجاره کردن که لیست و سوابق مالی خود را نشان می دهد بالای سیاسی مشتری است که امریکا اولین اقدام این کمپین را “رسمی” سوپر پک. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید آن را شارژ ارزش بازار منصفانه برای لیست که به معنی تنظیم است که به احتمال زیاد بالاتر از هیئت مدیره تا آنجا که فدرال قوانین انتخابات بروید. اما با این وجود قابل توجه بیت از همگرایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی انتخابات مجدد تلاش و گروهی که قرار است به کار به طور مستقل از مبارزات انتخاباتی و یکی که نقاب در زیر لایه های مبهم معاملات مالی.

“این است که بیشتر شواهد کمی وجود دارد که تمایز بین رئیس جمهور تهمت انتخاباتی و ظاهرا “مستقل” سوپر پک” گفت: Brendan فیشر رئیس فدرال اصلاحات در کمپین مرکز حقوقی. “فوق العاده PAC به طور موثر عمل می کند به عنوان یک فرمت از تهمت, کمپین و اجاره کمپین لیست بیشتر تأکید چگونه از نزدیک این دو کار با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>