هند رول MAGA فرش برای مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

احمدآباد هند — وجود زنان در glitzy هندی, لباس, رقص, Bollywood stars آواز و ترکیب التقاطی از موسیقی وافغان در زمان به چراغ چشمک زن.

و زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به نظر می رسد در مرحله در بزرگترین ورزشگاه کریکت, خورشید, خیس جمعیت پشت سر هم به یک پر سر و صدا, دارای شور و شعف کف زدن.

این دقیقا صحنه تلویزیون ستاره تبدیل جمهور می خواست.

“Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن!” نارندرا نخست وزیر هند فریاد زد به جمعیت که تکرار آن به یک بشاش مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایستاده در کنار مودی مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه افتتاح با نام تجاری جدید Motera ورزشگاه با صف 110,000 نارنجی و زرد و آبی صندلی ها همه پر شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که ظاهرا در هند برای کمک به کاهش یک اختلاف تجاری در حالی که سفت ایالات متحده-هند روابط اما روز دوشنبه مگا-تجمع نیز طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به هند-آمریکا رای دهندگان به عنوان برگ برنده سر خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است.

“بانوی اول و من فقط سفر 8,000 مایل در سراسر جهان برای ارائه یک پیام برای هر شهروند در سراسر این کشور: آمریکا دوست دارد در هند — امریکا احترام می گذارد هند — و آمریکایی ها همیشه درست خواهد بود و دوستان وفادار به مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی که ترجمه شد به زبان هندی در یک بزرگ صفحه نمایش ویدیو در ورزشگاه که نشسته در امتداد Sabarmati رودخانه در مودی در ایالت گجرات.

این یک سیاسی-سبک رالی شبیه هیچ دیگر است. حتی تهمت محبوب MAGA تظاهرات نمی تواند نسبت به اندازه و دامنه “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رالی.

شرکت کنندگان در برخی از پوشیدن پیراهن های مطابق از مدارس شرکت یا گروه و دیگران بازدید از ایالات متحده به تدریج جریان به شدت امن ورزشگاه شروع 8 صبح ساعت پیش از تجمع شروع زمان. سنتی قوم و وطن پرست آهنگ لعنتی از بلندگو نگه داشتن همه چیز خوش بین تحت بی امان خورشید. یک جفت از ادم تنومند و بدقواره صفحه نمایش های ویدئویی نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان در حال حرکت را از طریق شهرستان.

تقریبا هر کس با پوشیدن لباس سفید و کلاه های ارائه شده توسط سازمان است که شامل یک Namaste تهمت لوگو در سراسر جبهه و هر دو کشور’ پرچم بر روی لبه. حتی اگر این جمعیت آغاز شده و جریان قبل از سخنرانی شده بودند به دلیل گرمای شدید این ورزشگاه بود و همواره پر از چاپلوسی برای رئیس جمهور ایالات متحده.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه من است,” بوده Gautam Patel, پوشیدن “مغلوب ساختن پیشی جستن را بزرگ هند دوباره” کلاه بیس بال. “من می خواهم مغلوب ساختن پیشی جستن. او را ساده و صریح. … او کلامی اسهال اما این درست است. … او می گوید که چگونه در آن است. من او را دوست دارم.”

پاتل یک تاجر که در هند اما در حال حاضر زندگی در خارج از شیکاگو و برنامه ریزی تعطیلات خود را به هند در اطراف این تجمع گفت: او از مغلوب ساختن پیشی جستن زیرا او کمک کرد تا فشار از طریق 2017 کاهش مالیات و مخالفت خود را با مهاجرت غیر قانونی. “من انتخاب او را و من را انتخاب دوباره او” او گفت:.

این رویداد بیش از دو برابر اندازه از “پرونده مودی” تجمع رهبران هر دو عنوان در سال 2019 در کاورنو استادیوم فوتبال در هوستون در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین رویداد در آمریکا برای رهبر یک کشور خارجی.

“دوستان من خانواده من شاید هر پاتل دوست مغلوب ساختن پیشی جستن” پکتیا میباشد Suresh پاتل 67 که انشعابات وقت خود را بین Jersey City, N. J., و آناند هند. دارنده کارت سبز او قادر نیست برای رای دادن اما همسر و سه فرزندان همه شهروندان ایالات متحده و رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من احساس افتخار او گفت:” در هندی. “این جلسه از جهان قدیمی ترین حزب دموکرات و بزرگترین دموکراسی جهان.”

صدها نفر از افسران پلیس در بژ لباس و berets, محاصره ورزشگاه. مواد ساخت و ساز از تازه ساخته شده و ورزشگاه نشسته در شمع خارج است. در نزدیکی VIP ورودی بزرگ بود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “خوش آمدید به هند دونالد و Melania Trump.”

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان به آرامی ساخته شده راه خود را به ورزشگاه ها موسیقی هند داد راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع لیست پخش از جمله “مرد ماچو” و “Tiny Dancer.”

“مردم اینجا فکر می کنم او بسیار قدرتمند” گفت: Rashi Sharma, 20, یک دانشجو از احمدآباد تحصیل در رشته بازاریابی و کارآفرینی است. “من همیشه شنیده ام از او. او یک رهبر قوی. من هستم پس او را در توییتر.” او گفت: “او را به تماشای زندگی می کنند و گوش دادن به سخنرانی خود یک افتخار برای ما است.”

در زمان آن را احساس کمی شبیه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن MAGA تظاهرات در آمریکا برخی از شرکت کنندگان از راه خود رفت و به انتقاد از روزنامه نگاران انفجار رسانه های جریان اصلی و ستایش فاکس نیوز. مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی حتی خارج شد مرحله به سنگ نورد’ “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” مغلوب ساختن پیشی جستن بسته شدن آهنگ در تظاهرات پس از او در کمپین 2016.

“ما ثبت نام دموکرات ها اما ما باید تغییر دیدگاه ما به تازگی گفت:” Daksha دلال 66 دولت فدرال بازنشسته از کانزاس سیتی, کن., که گذراندن زمستان در هند و حضور در این تجمع با شوهرش. زن و شوهر داوطلب آنها استفاده می شود به تماشای سی ان ان اما روشن به فاکس نیوز پس از “منفی” گزارش مودی. “ما فکر می کنیم می تواند هرگز دیده بان فاکس چرا که ما دموکرات.”

در آن زمان رهبران دو کشور وارد و پس از 2 بعد از ظهر به وقت محلی درجه حرارت حال افزایش یافت و شرکت کنندگان بودند به شدت فانینگ خود را با هر چیزی که آنها می تواند پیدا کنید. در سخنرانی های خود نسبت ناروا و مودی که هر دو سوار به دفتر یک موج پوپولیستی شعارهای انباشته ستایش در یکی دیگر از سخنرانی های خود.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سفر فصل جدیدی در روابط بین ایالات متحده و هند یک فصل است که سند پیشرفت و رفاه از آمریکایی ها و سرخپوستان” مودی گفت: در هندی.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد اقتصاد — معمول خود موضوع — اما این بار او صحبت در مورد اقتصاد هند. و او ذکر لغزش انتخابات — یکی دیگر از معمول موضوع — اما این بار او توصیف مودی 2019 پیروزی و ascendance از فروتن ریشه به عنوان یک چای فروشنده ،

“شما در حال اثبات این که سرخپوستان می توانید در همه چیز آنها می خواهند او گفت:” در 27 دقیقه سخنرانی که در آن او mispronounced چندین هندی نام و شهرستانها اما نام-چک شناخته شده کریکت بازیکنان و ستاره بالیوود.

مودی شروع به فعالیت سیاسی خود را در گجرات که در آن او به عنوان وزیر. به عنوان نخست وزیر او لذت می برد محبوبیت گسترده در خانه هر چند شهرت او گرفته شده است یک ضربه به تازگی بیش از بیش از یک تابعیت جدید قانون که به نفع همه ادیان بیش از اسلام است. حرکت کرده که به موجب اعتراضات گسترده در سراسر کشور است.

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه ستایش همه ادیان است.

قبل از ظاهر شدن در این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن یک توقف در Sabarmati آشرام فروتن صفحه اصلی جایی که مهاتما گاندی زندگی را برای ده سال به او کمک کرد تا فشار هند به دست آوردن استقلال از بریتانیا. در یک نقطه مودی می تواند دیده می شود به توضیح و تهمت چگونه به استفاده از یک charkha, سنتی چرخ نخ ریسی استفاده می شود توسط گاندی. موقت VIP ساختمان شده بود با عجله ساخته شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی در روزهای اخیر و کاخ سفید ساکت شده بود مورد بازدید جلوتر از زمان.

یکی دیگر از 100,000 نفر تا حد زیادی دست برداشت صرف ساعت در آفتاب منتظر موج کوچک در ایالات متحده و هند پرچم و تشویق به کاروان ریاست جمهوری سوار به تصویب رسید. برخی دست تکان دادند و یا به شست. در طول مسیر و هنرمندان از تمام 28 متحده انجام شده در پاپ آپ مرحله است.

رهبران چین و ژاپن و اسرائیل باید تمام بازدید احمدآباد از مودی نخست وزیر شد. اما تهمت اولین رئیس جمهور ایالات متحده و بسیاری از مشخصات بالا, بازدید کننده, برای تاریخ — حتی اگر او را برای ماندن کمتر از دو روز.

احمدآباد تا حد زیادی یک شهر صنعتی است که لوایح خود را به عنوان سرزمین گاندی امکانات زیادی عصری شلوغ کم درآمد محله و بیش از سهم خود را از بستر و گاو رومینگ خیابان. از آن شده است با عصبانیت در حال آماده شدن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را برای دیدار روز — sprucing تا شهر تعمیر جاده ها و نصب پرچم ها و ساختمان یک دیوار برای مخفی کردن یک فقیر منطقه در طول مسیر کاروان ریاست جمهوری.

صدها نشانه — برخی در زبان انگلیسی برخی از هندی — ظهور کرده اند تا این برنامه شامل عکس ها از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی با عباراتی است که به عنوان خوانده شده “دو پویا شخصیت یک مناسبت مهم,” “بزرگترین دموکراسی جهان در دیدار جهان قدیمی ترین دموکراسی” و “یک نقطه عطف تاریخی برای یک دوستی تاریخی.”

علائم صف روشن پل در سراسر Sabarmati رودخانه که در آن بزرگ تر از زندگی عکس هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی نیز بنا — مغلوب ساختن پیشی جستن در علامت تجاری خود را تیره کت و شلوار, کراوات, فلاش شست.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن چپ واشنگتن او در مورد جمعیت او انتظار می رود برای دیدن در هند گفتن خبرنگاران گفت که مودی وعده داده تا او را به پنج تا هفت میلیون نفر خواهد, خط, خیابان, بین فرودگاه و ورزشگاه. توسط شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن را یادآوری از او در گفتگو با مودی تعداد تا به حال تا این حد رواج به 10 میلیون.

آن را غیر معمول نیست برای سابق واقعیت تلویزیون ستاره بود و همیشه آگاه از اپتیک. او اغلب می بالد در مورد اندازه مخاطبان و خود را مسخره مخالفان جمهوری خواهان یا دموکرات ها برای آنچه که او بداند بدون زرق و برق پشتیبانی در حوادث.

اما در روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود احمدآباد مقامات اعلام 100,000 سرخپوستان بوده است, انتخاب و ثبت نام برای ایستادن در طول مسیر کاروان موتوری. در حالی که آن را جایی نزدیک به 10 میلیون نفر رئیس جمهور پیش بینی کرده بود این جمعیت بودند بدون شک مشتاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در توییتر شنبه بود که او به دنبال “پس از رو به جلو بودن با من دوستان زیادی در هند!” در حالی که retweeting کلیپ از فیلم محبوب Baahubali نمایش خود را به عنوان شخصیت سرب و نجات دهنده سوار بر یک ارابه با بانوی اول.

او را ترک برای سرمایه شهر دهلی نو, دوشنبه شب بعد از گرفتن یک مسیر انحرافی را طی به صورت یک تور خصوصی از تاج محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>