سرخپوستان بنا به گزارش برنامه ریزی برای ژوئن 10, تمرین, جولای 1 روز باز

حداقل یک MLB تیم در حال برنامه ریزی برای از سرگیری تمرینات 10 ژوئن با طرح در حال آماده شدن برای یک پتانسیل 2020 باز روز از ژوئیه 1.

سرخپوستان کلیولند برگزار شد یک کنفرانس ویدئویی با بازیکنان و تیم دیگر مقامات به ذخیره کردن موقت برنامه ریزی برای بازگشت به سازماندهی تمرینات ورزشی گزارش شده است.

جدول زمانی مسابقات بینش سابق MLB infielder ترور Plouffe به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و دیگر رسانه های اعضای پیشنهادی نیز شده بود سست هدف برای بیس بال به بازگشت پس از یک ماه-استراحت طولانی.

روز افتتاحیه برای سال 2020 فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود برای مارس 26, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل بیس بال و دیگر ورزش ها هفته دوم مارس.

سرخپوستان نشان داد در هر ورزشی تاریخ شد صرفا یک “خط در شن و ماسه” و می تواند موضوع را تغییر دهید.

موانع وجود داشته باشد برای بازگشت حتی بدون طرفداران

گزارش های متعدد نقطه به نقطه جولای بازه زمانی برای شروع فصل به طور منظم و بدون طرفداران در حضور و غیاب و هدف از حدود 100 بازی در حال بازی.

سازمان دیده بان | تورنتو شهردار John Tory مذاکرات Blue Jays:

شهردار تورنتو جان حزب محافظه انتظار یک اطلاعیه به زودی در مورد رپتورز و می گوید: این شهرستان در گفتگو با Blue Jays و NHL. 1:29

موانع وجود داشته باشد برای بیس بال بازگشت حتی بدون طرفداران, عنوان دولت دستورالعمل باید جایگزین هر فدرال ورودی در نرم افزار ورزشی ” بازگشت.

در کالیفرنیا منطقه ای مقامات گفته اند که وجود خواهد داشت هیچ سازمان ورزش در آینده نزدیک اشاره به عنوان دور به عنوان شکرگزاری برای زمانی که بازی ممکن است در دولت است.

ایالت نیویورک شده است ضربه سخت coronavirus و تنظیم یک جدول زمانی برای ورزش به بازگشت.

سازمان دیده بان | بیس بال کره ای لگد کردن بدون فن:

سامسونگ شیرها میزبانی NC Dinos برای خالی ورزشگاه بیس بال کره ای سازمان بازکن. 2:06

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر