بومی تیم نام زیر آتش دوباره اما این بار احساس متفاوت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

دیگر تیم این است که با توجه به تغییر نام

به ادمونتون اسکیموها امروز اعلام کرد که آنها در حال بازبینی نام خود را. این آمد و بعد از یک حامی اصلی تهدید برای پایان دادن به رابطه آن با لامپ کم مصرف, تیم, مگر اینکه آن را می سازد “تعهد به یک نام تغییر دهید.” همچنین شب گذشته NHL Chicago Blackhawks منتشر شد بیانیه ای در دفاع از تیم خود نام و آرم.

تماس برای تیم های ورزشی به افت خود را بومی لقب آرم و کثافت بر این اساس که آنها توهین آمیز نیست ، در سال 1972 در دانشگاه استنفورد روشن از سرخپوستان به کاردینال (اولیه رنگ آن تیم های’ لباس) دانش آموزان پس از اعتراض نام اصلی. پس از چندین دانشگاه و کالج و دبیرستان در شمال امریکا مشابه ساخته شده اند حرکت می کند. یک مثال اخیر است که مونترال دانشگاه مک گیل که ریخته آن نزدیک به قرن Redmen نام مستعار سال گذشته تحت فشار از دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی.

طرفدار تیم به طور سنتی بیشتر مقاوم در برابر تغییر نام. بیس Cleveland Indians خود را کاهش برانگیز کاریکاتور “رئیس نبراسکا” آرم یک زن و شوهر از سال پیش, اما تصمیم گرفت در آن زمان به نگه داشتن نام خود را. معروف ترین NFL را ردسکینز واشنگتن تا حد زیادی نادیده گرفته دهه’ ارزش انتقاد از خود نام و نشان.

زمان در حال تغییر است ، موج تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی در ایالات متحده قرار دادن تمام اشکال تبعیض در زیر نور افکن. و با ظاهر هر تیم لیگ و نام تجاری در جهان در حال حاضر منتشر شد بیانیه trumpeting حمایت خود را از شمول آن را تبدیل به سخت تر برای آنها را به کنار تازه-جسارت صدای صحبت کردن در برابر تیم نام آنها در نظر توهین آمیز است.

جمعه گذشته ممکن است به پایین به عنوان نقطه عطف است. این زمانی است که واشنگتن NFL تیم تحت فشار افکار عمومی از عنوان حامی خود در ورزشگاه اعلام کرد این امر انجام یک “بررسی دقیق” از آن نام. که بسیار غیر بخواهيد مطمئن, اما هنوز هم بسیار بزرگ توسعه داده شده صاحب دانیل اسنایدر را متهم به دخالت در موضع برابر قبلی تماس برای تغییر نام. که همان روز از سرخپوستان کلیولند نیز اعلام کردند که با تجدید نظر در نام خود را. جالب کلیولند مدیر تری Francona و واشنگتن سر مربی ران ریورا هر دو به سرعت در حمایت از یک سوئیچ. هر دو بچه های قدیمی مدرسه lifers در ورزش خود را که نمی شناخته شده برای تاب قایق. پس از این حاکی است که یک تغییر نام است که به احتمال زیاد در آینده برای هر دو تیم.

اما نه هر تیم با یک نام بومی به نظر می رسد آماده به حرکت می کند. بیس آتلانتا بریوز قرار دادن یک بیانیه روز شنبه گفت: تیم “افتخارات پشتیبانی از, و ارزش های جامعه بومی آمریکا” و مشورت با “گوناگون” قبایل در مورد استفاده از آن از بومی پیکرنگاری. این تیم نمی گویند که آیا آن را ادامه خواهد داد برای تشویق طرفداران به انجام مشکل tomahawk ریز ریز کردن/شعار ترکیب در طول بازی (یک مسئله در حال حاضر با طرفداران مجاز در ورزشگاه).

Chicago Blackhawks در زمان مشابه موضع به آتلانتا در شب گذشته در بیانیه ای با این استدلال که نام و نشان خود ادای احترام خاص به یک شخصیت تاریخی — Black Hawk از ایلینویز’ کیسه و فاکس ملت است. این تیم قول داد که به “تکامل” اما اصرار داشت که آن را ارائه می دهد “احترام نمونه هایی از فرهنگ بومی آمریکا” و حفظ “اصل گفتگو” با گروه های بومی.

به ادمونتون اسکیموها به نظر می رسد در جایی در وسط در حال حاضر. جمعه گذشته زمانی که ظاهرا هر تیم با یک نام بومی بود که با فشرده در پی واشنگتن تیم ملی فوتبال اعلام ادمونتون ایستاده بود شرکت. این تیم منتشر شد بیانیه یادآوری همه از آن اعلام ماه پیش که آن را تا به حال انجام یک “تحقیقات گسترده و تعامل برنامه با کانادا Inuit جامعه” و “بدون اجماع” برای تغییر نام. صندلی از Inuvialuit منطقه ای شرکت گفت: CBC News که IRC است که “حمایت” از نام تیم “به عنوان طولانی به عنوان آن استفاده می شود در یک شیوه احترام” هر چند او اذعان کرد که “همه Inuit موافقت خواهد کرد با استفاده از این مدت است.”

به ادمونتون تیم قول داد روز جمعه گذشته به “سطح شیب دار تا ما تعامل با Inuit جوامع به ارزیابی دیدگاه های خود.” امروز آن را یک گام به پیش رفت و گفت آن را “شتاب ما در حال انجام فرآیند بررسی” با یک وعده اضافی برای ارائه یک “به روز رسانی” در پایان ماه. که ممکن است آنها را خرید اما همه چیز سریع اتفاق می افتد.

Chicago Blackhawks ایستاده تیم خود نام روز سه شنبه پس از NFL واشنگتن و تیم MLB کلیولند تیم ملی اعلام کرد سوالات خود را به نام مستعار. (تیم بویل/گتی ایماژ)

به سرعت…

پیچش یا حلقه زنی را در گرند اسلم فصل رو برش به کسری از آن اندازه معمول. یک سوم به دقیق. تنها دو نفر از شش رویدادهای برنامه ریزی شده برای 2020-21 فصل برگزار خواهد شد. و به جای شروع در ماه اکتبر برای اولین بار با شدت بهم زدن نخواهد بود تا مارس 13-18 بازیکنان قهرمانی در تورنتو به دنبال مارس 27-May 2 جام قهرمانان اروپا در سن آلتا. ژانویه توقف در لاس وگاس است که قرار بود برای اولین بار با شدت بهم زدن تا به حال برگزار شده در ایالات متحده بود و در میان چهار لغو وقایع است. یک مدیر اجرایی با Sportsnet که صاحب و عمل این انتقاد گفت: این شرکت در نظر گرفته شده برگزاری آنها را بدون تماشاگر اما تصمیم گرفت در برابر آن است. بیشتر بخوانید درباره کوتاه شدن اسلم فصل در اینجا.

جام رایدر به تعویق افتاد تا سال آینده. گلف دوسالانه ایالات متحده در مقابل اروپا و رقابت های تیم های برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 25-27 در سوت زدن تنگه در ویسکانسین. اما سازمان دهندگان تصمیم به حرکت آن را به همان اسلات در سال 2021 با استناد به عدم تمایل به برگزاری این رویداد بدون غیر منتظره ای (گلف) جمعیت داد و بیداد کن که به آن مقدار از آن عطر و طعم. یکی دیگر از عوامل ممکن است که تحت گلف را پیکربندی مجدد 2020 برنامه جام رایدر را شروع کرده اند و تنها پنج روز پس از دور نهایی ایالات متحده باز است. در هر صورت جام رایدر عقب است که برگزار می شود در فرد شماره سال بود که در مورد قبل از 9/11 حملات باعث 2001 edition به تعویق افتاد. ایتالیا میزبان در سال 2023. بیشتر بخوانید درباره به تعویق افتادن این رویداد را سال اینجا.

دو بار اسنوبرد قهرمان جهان مرده است در 32. الکس Pullin برنده back-to-back مردان اسنوبرد کراس عناوین جهان در سال 2011 و ’13 و استرالیا پرچم حامل در بازی های المپیک زمستانی 2014. او غرق دیروز در حالی که غواصی آزاد (که به معنی بدون تنفس تجهیزات) و فتوشاپ در یک مرجانی مصنوعی خارج از استرالیا, Gold Coast, به گفته پلیس. بیشتر بخوانید درباره Pullin و مرگ خود را در اینجا.

وجود دارد بسیاری شنود (به معنای واقعی کلمه) WNBA بازیکنان در حال حاضر. آنها دیروز وارد در “حباب” در برادنتون فلوریدا., شروع به آماده شدن برای یک کوتاه 22-بازی فصل که شروع خواهد شد در اواخر این ماه. اما اقامت در IMG Academy — ورزشی-آموزشی/دبستان مدرسه تسهیلات متعلق به عظیم استعدادهای درخشان-سازمان مدیریت — نیست دقیقا پنج ستاره. در واقع آنها به نظر می رسید بسیار شرم آور است. یک بازیکن مشترک یک عکس از یک کرم در کف اتاق هتل خود را. یک تله موش کشف شد در یک اتاق رختشویی و دو تیم بنا به گزارش ها تا به حال به تغییر اتاق به دلیل اشکالات تخت.

در همین حال برخی از بازیکنان هستند خواستار لیگ برای حذف آتلانتا رویای مالک (و سناتور ایالات متحده از گرجستان) کلی Loeffler پس از او فرستاده شده بحث برانگیز در نامه ای به کمیسر کتی Engelbert. Loeffler خواسته برای WNBA به ضایعات طرح خود را به اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن warmup با پیراهن سیاه و سفید “زندگی” موضوع و پیام های دیگر مرتبط با جنبش اعتراضی در آنها به دلیل آن را “تضعیف پتانسیل ورزش می فرستد یک پیام از خروج.” Loeffler که یک جمهوری خواه و یک تهمت حامی نه بازیکنان پوشیدن پرچم آمریکا بر روی لباس خود را عوض کنید. او همچنین ساخته شده برخی دیگر از اظهارات بحث برانگیز. خوانده شده در مورد آن در اینجا جزئیات بیشتر در مورد sub-شرایط استاندارد در حباب اینجا.

و در نهایت…

آیا شما آماده برای برخی از هاکی ؟ در واقع به طور بالقوه ناامن سطح هاکی ؟ NHL نشده منتشر شد یک برنامه برای آن حذفی مسابقات اما لیگ گزارش شده است که فکر کردن در مورد شروع کردن با سه بازی در هر روز در هر یک از دو hub شهرستانها. این گزارش را در 12 p. m., 4 بعد از ظهر و 8 p. m. به وقت محلی. بنابراین با فرض تورنتو ادمونتون هستند شهرستانها این بدان معناست که یک بیننده در شرق منطقه زمانی می تواند تماشای بازی شروع 12 بعد از ظهر ساعت 2 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر 8 بعد از ظهر و 10 شب است که بیش از 12 ساعت متوالی هاکی! هیچ می شکند! لطفا مشورت پزشک خود را قبل از شروع این برنامه است.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>