نوآوری کارشناسان می گویند COVID-19 افشای آسیب پذیری های اقتصاد کانادا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این COVID-19 بحران افشای کاستی های اقتصاد کانادا به خصوص وقتی که می آید به زنجیره تامین و توسعه ارزش افزوده محصولات است که کشور رقابتی و نوآوری کارشناسان می گویند.

دن Breznitz co-مدیر نوآوری سیاست آزمایشگاه در دانشگاه تورنتو گفت که او انتظار دارد تجارت جهانی در خام کالاها به کاهش رمان coronavirus باعث می شود آن را سخت تر به حرکت افراد و کالاها در سراسر جهان است.

این یک بیدارباش برای کانادا مبتنی بر منابع صنایع گفت: با اشاره به کانادا “را یک مشکل فقط فروش چوب و فرآوری نشده به نفت است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: فدرال رود به فاش کردن جزئیات برنامه کمک برای شرکت های بزرگ

این کشور باید بازسازی ظرفیت خود را به تولید پیچیده کالا از طریق نوآوری در این بخش و فراتر از آن گفت: Breznitz است که صندلی نوآوری مطالعات در مدرسه مانک از امور جهانی.

“ما دیگر در واقع می تواند تولید چیزهای اساسی ما باید به منظور زنده ماندن در زیر (a) همه گیر و ما نمی توانیم تعداد تولید جهانی شبکه برای انجام این کار در زمان بحران.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلن زمستان, British Columbia سابق نوآوری کمیسر موافق گفت: COVID-19 بیشتر در معرض کانادا وابستگی به خرید کالا و تکنولوژی دریایی با سود حاصل از منابع اولیه صنایع.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادا پشتیبانی می کند که می گوید وجود دارد نیاز به پیشرفت’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادا پشتیبانی می کند که می گوید وجود دارد نیاز به پیشرفت’

“مسائلی که امروز ما می بینیم در اطراف (حفاظت فردی و تجهیزات) و مسائل خارج از چین است که گویا همه از این واقعیت است که اقتصاد ما به حدی بوده است کاملا مستغرق به کشورهای دیگر در شرایط زنجیره تامین,” او گفت:.

“استراتژی ما از فروش خام منابع طبیعی را ندارد بسیاری از حس. ما نیاز به قابلیت توسعه بیشتر تمام شده کالا خودمان است.”

کانادا نشدم پشت دیگر اعضای سازمان همکاری و توسعه اقتصادی برای سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه محصولات جدید و فن آوری گفت: زمستان است.

ادامه مطلب: کانادا گزارش 1,040 جدید کروناویروس موارد از جمله 70 مرگ و میر بیشتر

در گزارش نهایی خود را به B. C. دولت منتشر شده در هفته گذشته زمستان اشاره کرد که حدود 1.4 درصد از این استان را در تولید ناخالص داخلی می رود به سمت تحقیق و توسعه OECD به طور متوسط در حدود 2.4 درصد است. چند تا از کانادا رقبای سرمایه گذاری در 3.5 درصد محدوده او اضافه شده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Breznitz گفت: کانادا فاقد سیاست در ایجاد بیشتر کوچک و متوسط و سپس کمک به آنها رشد می کنند به خصوص وقتی که می آید به دسترسی به سرمایه در مراحل اولیه قبل از سرمایه گذاری از سرمایه گذاران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حال حاضر در کانادا به آن تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای به دست آوردن سرمایه گذاری, پایه, امور مالی برای شما قادر به مقیاس” او گفت: با استفاده از یک مثال از یک خانواده متعلق به اندازه متوسط کسب و کار با یک ایده برای یک محصول جدید و یا فن آوری است.

کانادا کارآفرینان همچنین در صورت تنظیم مقررات نوار قرمز در فروش تازه توسعه محصولات در کانادا گفت: Breznitz.

شیوع کروناویروس: ترودو خواستار شرکت های کسب و کار خود را راه اندازی مجدد برای ‘لطفا استخدام کارگران خود را به عقب’

شیوع کروناویروس: ترودو خواستار شرکت های کسب و کار خود را راه اندازی مجدد برای ‘لطفا استخدام کارگران خود را به عقب’

“آن گران است و هر استان به خود را دارد خصلت های کوچک. پس این در واقع آسان تر به فروش به کل ایالات متحده است.”

او گفت که دولت فدرال باید در ارائه هدفمند کمک های مالی و وام به طور مستقیم به کارآفرینان و شرکت های, به جای قیف پول به نوآوری بیشتر “superclusters,” شتاب دهنده ها و مراکز رشد.

این “پوشش نقره ای” است که کانادا نیروی کار بسیار پیچیده تر از آن بود که 15 سال پیش با ثابت بالقوه برای ایده های نوآورانه Breznitz گفت.

دیگران وجوهي کسانی که ایده گفت Breznitz با اشاره به شرکت های چند ملیتی بزرگ است که باید ramped تا عملیات در کانادا از جمله Facebook و Google.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

“سوال این است که چه نوع از سیاست اجازه می دهد بیشتر به کانادا کارآفرینان کسب و کارهای کوچک و بزرگ کسب و کار قدیمی و جدید برای انجام دقیقا همان چیزی است که شرکت های چند ملیتی در حال انجام است.”

شرکت های خصوصی فعال در کانادا نیز موفق به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه به دلیل نوآوری است پر هزینه و پر مخاطره است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما می توانید پول آسان با خطر کمتر بودن کمتر پیچیده است.”

نیاز به حمایت اقتصادی و فرصت است و حتی برجسته تر در جوامع روستایی که در آن Breznitz گفت: عدم سرمایه گذاری شده است “فاجعه بار است.”

کن Coates, کانادا صندلی پژوهش در منطقه ای نوآوری و گفت: بسیاری از ساکنان عدم دسترسی به اتصال به اینترنت قابل اعتماد اجازه دهید به تنهایی دسترسی به سرمایه راه اندازی و فرصت های آموزشی در علوم و فن آوری است.

شیوع کروناویروس: ایالات متحده-کانادا مرز بسته شدن دیگر تمدید 30 روز

شیوع کروناویروس: ایالات متحده-کانادا مرز بسته شدن دیگر تمدید 30 روز

“ما باید در ارائه خدمات اساسی در سطح ملی برای همه کانادایی ها. و ما حتی نزدیک به حال حاضر وجود دارد.”

همه گیر ممکن است بسیج ساکنان روستایی به تقاضای همان ضروری استانداردهای خدمات در دسترس در مناطق شهری گفت: Coates که نیز به تدریس در دانشکده سیاست عمومی در دانشگاه ساسکاچوان.

او گفت: کانادا منابع طبیعی ساخته شده اند که کشور غنی و از خود راضی.

طنز این است که خیلی از کانادا توسعه منابع اتفاق می افتد در داخل و اطراف مناطق روستایی و جوامع از راه دور است که باید تبدیل به موفق به عنوان یک نتیجه, Coates گفت.

توسعه اقتصادی در مناطق روستایی و دور افتاده باید سرمایه گذاری در محلی نقاط قوت گفت.

برای مثال پایتخت سوئد شمالی شهرستان بود که به خوبی مناسب برای تبدیل شدن به میزبان Facebook اروپا اطلاعات سرور. شهر لولی است ارزان و فراوان آبی و برق و هوای سرد برای سرور بسیار شبیه به قطعات B. C. گفت: Coates.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در آن طول می کشد بسیاری از عصب شور و شوق و تعهد و پشتیبانی از یک روستایی یا دور افتاده جامعه تصمیم به ایستادگی و مبارزه برای شغل جدید, سرمایه گذاران و ساکنان, او گفت:.

“وجود دارد هیچ راه حل آسان ندارند.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>