پرس و جو به افغانستان دامپزشک که به کشته شدن خانواده خود برای ادامه در نوا اسکوشیا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک پرس و جو به یک افغانستان جانباز که به ضرب گلوله کشته و سه نفر از اعضای این خانواده قبل از تبدیل تفنگ خود ادامه سهشنبه در نوا اسکوشیا.

این دومین روز کامل از جلسات برای تحقیق در مورد لیونل دزموند 33 ساله سابق پیاده که به کشته شدن مادرش, همسر و دختر قبل از کشتن خود را در ژانویه 2017.

ادامه مطلب: تحقیق در مرگ افغان جانباز لیونل دزموند خانواده اش در حال حاضر در جریان است در نوا اسکوشیا

پرس و جو شنیده دوشنبه که دزموند را Shanna به او گفته بود به ترک خانه خود را در مناطق روستایی نوا اسکوشیا بعد از یک بحث گرم دو روز قبل از کشتار.

یک وکیل به نمایندگی از پزشکان که در تلاش برای کمک به دزموند گفت که او به دنبال همسرش مشاوره و رفت به اتاق اورژانس که در آن یک روانپزشک توصیف او به عنوان “دلنشین” و “آینده.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تحقیق در مرگ سرباز سابق لیونل دزموند و خانواده اش رزومه دوشنبه

دزموند بازنشسته بدنی تشخیص داده شده بود پس از سانحه اختلال استرس پس از دو به ویژه خشونت تورهای در افغانستان در سال 2007.

این درخواست را بررسی خواهد کرد که آیا او تا به حال دسترسی به سلامت روانی و خشونت خانگی خدمات – و اینکه آیا او باید قادر به خرید یک تفنگ.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>