داخل Bacurau,’ عجیب ترین فیلم سال (تا کنون)

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Political تمثیل آمده در همه نوع از عجیب و غریب با اشکال و اندازه های مختلف و در عین حال چند که کاملا عجیب و غریب به عنوان Bacurau (در تئاتر در حال حاضر) یک نقد اجتماعی است که در یک بار ساده و به طور کامل خاموش دیوار. آشنایی با آمریکای لاتین از سیاست بدون شک کمک به کسانی که علاقه مند به تجزیه این جنون وجود دارد. هنوز پرماجرا علاقمندان به سینما را پیدا خواهد کرد که عشق از داخلی و بین المللی نوع سینما و مربوطه به اهنگ صدا تحریف است همه که لازم است برای دریافت بر روی طول موج منحصر به فرد این mash-up که خوشدل لذت در اخلال انتظارات در هر فرصت.

های پشت-دوربین وظایف با سابق خود طراح تولید Juliano Dornelles, Kleber Mendonça Filho (همسایه برای تلفن های موبایل, برج دلو) بترسد و منحرف سخت به پایین و کثیف زمین با Bacurauاست که برای اولین بار در سال گذشته در جشنواره فیلم نیویورک که عنوان می آید از داستان آن تنظیم: یک شهر خیالی در برزیل روستایی شمال, که, عجیب, محو شده از تمام نقشه های GPS. هنگامی که همراه با این واقعیت است که منطقه ای خدمات همراه است به طور ناگهانی متوقف شد که به نوبه خود از وقایع باید اعتصاب محاصره ساکنان به عنوان یک شوم نشانه. حداقل در ابتدا, اما آن را به سختی ثبت در همه بیش از حد شلوغ است که هر کس در عزای مرگ 94 ساله مادر کرملیتا (لیا د ایتمرکا)—صرفه جویی است که برای پزشک محلی Domingas (Sonia Braga) که وقفه funereal رسیدگی به عصبانیت نگرانی مرحوم به عنوان یک شر “جادوگر” و “فاحشه! Lowlife کس!”

همه چیز به خوبی در Bacurau و آشکار به ترزا (باربارا Colen) حتی قبل از اینکه او می رسد پشت در زادگاه او. به عنوان مرموز اثر شلیک گلوله از حلقه در فاصله ترزا و راننده او Erivaldo (Rubens سانتوس) عبور یک خودرو تصادف که ناشی از یک کامیون به نشت تابوت در سراسر خیابان—فال بد اگر تا کنون وجود داشت. علاوه بر این Bacurau در حال مرگ است از تشنگی حسن نیت ارائه میدهد محلی تصمیم دولت برای منحرف کردن آب دور از جوامع فقیر است که در نتیجه انگیزه یاغی Lunga (Silvero پریرا) برای به دست گرفتن در نزدیکی سد در یک عمل مبارز شورش. زمانی که ترزا در نهایت می رسد به مقصد خود را که او می یابد فضای شگفت انگیزی آرام در بخش بزرگی چون همه zonked خارج از ذهن خود را در یک روانگردان مواد مخدر است که او بیش از حد به سرعت قورت.

“جشن از ترس و وحشت فانتوم امد و شد زیاد از خواب بیدار پانچ سوراخ در تنه شب دارکوب منقار” croons کرملیتا مراسم تشییع جنازه صفوف آنجا مرز-مزخرف ترور آمده است. قبل از خشونت می تواند فوران, گرچه, فیلهو و Dornelles رنگ یک همدلانه پرتره از زندگی در این پاسگاه که ساکنان این کار در موزه محلی (شامل عکس از شماری از سران شورشی سابق دشمنان) و Domingas دستور یک بیمار برای درمان خماری با استفراغ و آب آشامیدنی و سپس استفراغ برخی بیشتر. این یک محل است که می تواند توصیف به عنوان “خواب آلود” اگر نه برای خشم نهفته در زیر آن ارام خارجی بالا می رود که به سطح یک بار فاسد شهردار تونی جونیور (Thardelly لیما) نشان می دهد تا برای درخواست پشتیبانی خود را برای انتخاب مجدد در مبارزات انتخاباتی. او رشوه—کامیون کمپرسی پر از کتاب و همچنین به عنوان غذا و دارو و بیشتر تابوت—نمی رفتن هست و نه خود تصمیم به گرفتن یک زن روسپی دور با او.

اگر Bacurau‘s باز کردن معابر ایجاد یک خارج از ماشین چین دهنده خلق و خوی چیزهایی که واقعا از ریل مدت کوتاهی پس از آن با ظاهر برای اولین بار از یک بشقاب پرنده طراحی شده شبیه به یک بشقاب پرنده از 1950s B-movie. در یک فیلم که سرسختانه مدیون وسترن اسپاگتی از Sergio Leone—پر از دمدمی زوم وسیع پانورامای و مایع انتقالی دستمال مرطوب—این فرازمینی بازدید کننده است که به طور طبیعی در خارج از محل. اگر به عنوان علاوه بر این disorient بینندگان, مدیران, فیلهو و Dornelles نیز فریاد استاد, ترسناک, جان, نجار از طریق یک expressionistic دنباله مجموعه به synth-سنگین ترکیب موسیقی “شب.” نتیجه این است که یک ویژه سبکی mélange که بازی نیست و با استفاده از قوانین. در حالی که این نامتجانس را تحت تاثیر قرار نیست همیشه مش یکپارچه تلاش را devil-may-care سردی در انسجام و وضوح است که اغلب نیرو.

همانطور که برای Bacurau ناگهانی ناپدید شدن از روی زمین—به نظر می رسد این شهر است که فن آوری های پاک شده در آن را در معرض خطر قریب الوقوع حمله بیگانگان. هدایت یک garishly, پوشیده, São Paulo, زن و شوهر موظف به سراغ منطقه در موتور سیکلت خود این interlopers خونخوار هستند غربی ها به رهبری مایکل (Udo Kier). هدف خود را? آنها در شکار تعطیلات پس از مدل ترین بازی خطرناکبا هدف اینکه به کشتار هر کس در Bacurau برای ورزش است. مدیران در نتیجه بازیگران داستان خود را به عنوان یک جنگ بین گناه مردم بومی و بی رحمانه مهاجمان خارجی (که ممکن است یا ممکن است در لیگ با کج وطنی عناصر). این یک سیاسی نقد تحویل با مهم سورئالیسم به عنوان قاتل گردشگران با استفاده از بشقاب پرنده ها خود را برای نظارت بر اهداف و Kier, پس از اینکه نازی ها توسط یک رفیق در پاسخ با بیان “دفعه بعد شما می خواهید برای شاش کسی نیست استفاده از آن احمق کلیشه.”

این ادعا به مجموعه “چند سال از هم اکنون” Bacurau وجود ندارد و در هر شخصی زمان دوره; مزیت تلفن های همراه و همچنین به عنوان آنلاین ویدئوها از رضایت Acácio (توماس Aquino) ترور دشمنان نشان می دهد که در اینجا و در حال حاضر در حالی که این شهر بدوی زیرساخت است که به وضوح محصول جانبی از اوایل سن. چنین زمانی ناهماهنگی تقویت داستان را شاشیدن, به عنوان انجام یک سری از حوادث بعد آن دو آمریکایی قاتلان تبدیل شدن به rowdily تحریک مرگبار خود را اعمال و یا مایکل نشان خود را روانی رنگ واقعی و در روند اثبات (برای یک میلیاردم زمان) که اعتماد به یک ادمکش دیوانه وار یک راه خوب برای تضمین مرگ زودرس.

فیلهو و Dornelles مشغول گرفتن چپ تبدیل می شود که آنها گاهی اوقات موفق به تولید ناخن جویدن در تعلیق آنها به دنبال و داستان خود را پراکنده تمرکز shortchanges برخی از بازیگران, مهمترین نامی براگا که پس از یک فرمانده منجر به نوبه خود در برج دلو تنزل عجیب و غریب به حاشیه وظیفه. هنوز هم کسانی که کاستی به طور کلی نتیجه کمی پس دلربا است Bacurau‘s مخلوط وحشی و wacko. نگران نباشید در مورد درک هر آن اشاره پیچ و تاب و از آن چیره دست پهن زیبایی شناسی به آن صحنه سرقت Kier عملکرد (خروشد با این بازیگر تجاری معمول غیر قابل پیش بینی جنون) آن را انفجار جذاب ضرب وشتم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>