داخل برنی رابطه با چاک و نانسی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

زمانی که هری رید نیاز به پرچ یک معامله برای نجات محاصره جانبازان و امور 2014 را ترک کردند و بسیاری از آن به برنی ساندرز. سه سال بعد هنگامی که چاک شومر به دنبال یک متحد قدرتمند برای ساخت حمایت عمومی برای صرفه جویی در Obamacare جدید دموکرات سنا رهبر تیمی با دعوت به برگزاری تجمع در میشیگان.

با وجود ضد استقرار لفاظی و یک تعداد انگشت شماری از مشخصات بالا می شکند با بیش از 29 سال در کنگره ورمونت مستقل است که به طور معمول نمی سردرد خود را دموکراتیک رهبری که تد کروز و رند پل یک بار بود برای ایران. ساندرز آن را اغلب فراموش شده در واقع خدمت در شومر رهبری تیم.

ساندرز شناخته شده است هر دو شومر و سخنران نانسی پلوسی برای چندین دهه روابط تبدیل خواهد شد که محوری اگر ساندرز برنده نامزدی حزب دموکرات و حزب است که شکسته. و اگر دموکرات ها برنده کاخ سفید و کنترل کنگره توانایی خود را به کار با هم بسیار مهم خواهد بود.

مقاومت در برابر ساندرز’ پشتیبانی برای سبز “معامله جدید” و “مدیکر برای همه” نشان می دهد عمده اصطکاک پیش در مبارزات انتخاباتی و در کاپیتول هیل. اما نیز وجود دارد کمی خصومت و احساس احترام متقابل بین ساندرز و رهبران با توجه به مصاحبه با یک دوجین دموکرات در کاپیتول هیل در این هفته.

“شومر سناتور. قلب است که با بسیاری از آنچه ساندرز سناتور. حمایت. آنها ممکن است متفاوت سیاسی خود را حساب دیفرانسیل و انتگرال زیرا آنها دیدن جهان از طریق مختلف منشور” سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) گفت. “من فکر می کنم آنها بسیار simpatico از نظر احترام به یکدیگر است.”

ساندرز است متفاوت روابط با شومر و Pelosi.

ساندرز و شومر هر دو رفت و به جیمز مدیسون دبیرستان در بروکلین و در واشنگتن باید به طور منظم chowed همراه با سن. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) در کاپیتول هیل امد و شد زیاد هونان سلسله. آنها نیز هر دو در صحبت با صدای بلند عجول و بی پروا نیویورک لهجه اما در غیر این صورت نمی آمد بیشتر متفاوت در دنیای دموکراتیک سیاست است. شومر یک انتخابات حیوانات و کمال dealmaker در حالی که ساندرز در مورد ایده های بزرگ و به طور کلی غیر قابل انعطاف سبک لیبرال سیاست است.

ساندرز’ ارتباط با Pelosi کمتر درگیر است. در حالی که ساندرز خدمت در خانه در کنار پلوسی برای 16 سال او نبود مدرن روز جنبش سیاستمدار او امروز است. پلوسی و ساندرز باید صمیمی رابطه کار و آنها همراه با شومر تیمی را به تجمع دموکرات برای “بعد از عمل” را به صرفه جویی در Obamacare به بعد از انتخابات 2016.

اما سخنران و ساندرز نیست, ویژه و اصلی خود فعل و انفعالات در خانه اش تصدی درگیر کمیته تکالیف و سایر مسائل خانه داری, با توجه به منابع با آگاهی از ارتباط آنها.

بر این اساس پلوسی نمی نیاز به توسعه به عنوان یک رابطه با ساندرز به عنوان شومر که شد رهبر حزب دموکرات مجلس سنا تنها چند ماه پس از ساندرز به حالت تعلیق در خود جای تعجب قوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016. اما قانونگذاران به Pelosi می گویند اگر او می تواند مذاکره عمده کمک های مالی و معاملات تجاری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کار با یک دموکرات رئیس جمهور — مهم نیست که تا چه حد چپ است که قطعا دست یافتنی است.

“ما دیده ایم که چگونه به خوبی او را با کار مردمی است. او حتی کار کرده با این رئیس جمهور و او مشغول به کار قابل ملاحظه ای به خوبی با رئیس جمهور بوش” گفت: Rep. مایک تامپسون (D-کالیفرنیا.) یک پلوسی متحد. “او خوب خواهید بود با هر کس رئیس جمهور است.”

اما واقعی وجود دارد موانع پیش رو اگر ساندرز می شود نامزد و رئیس جمهور نه به ذکر است ترس در میان میانه که ساندرز نامزد خواهد صدمه دیده دموکرات’ نبرد برای حفظ خانه و سنا است.

عدم پشتیبانی از ساندرز’ ایده های بزرگ در بهداشت و درمان, محیط زیست و سیاست های مالیاتی در میان دموکرات فوتبال نشان می دهد عمده داخلی دعوا پیش رو است.

“اگر او می شود به رئیس جمهور ایالات متحده وجود دارد رفتن به برخی از چالش ها قادر به رسیدن به یک نقطه که در آن شما می توانید به اندازه کافی رای برای به دست آوردن چیزهای گذشت” گفت: سناتور. جان تستر (D-Mont.), یک میانه رو دموکرات.

اما اگر ساندرز است که رئیس جمهور او را به دراز کشیدن و ارسال به کنگره — حتی اگر آن را تحت کنترل دموکرات ها.

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین و یکی از دستیاران سابق هر دو رید و پلوسی گفت: رهبران حزب باید آماده برای یک رئیس جمهور ساندرز به “فرض مسئولیت برای تعیین دستور کار, ایجاد دستور برای تغییر و هل دادن کنگره به عمل می کنند.

“ساندرز سناتور. احترام به بار رهبری که شومر و پلوسی, حمل, اما او همچنین معتقد است که این حزب می خواهد و نیاز به عمل به مراتب بیشتر شجاعانه برای طبقه کارگر مسائل در سال های پیش رو” فولادوند گفت.

که تنش متفاوت است از آنچه که باراک اوباما رئیس جمهور رو از امثال ساندرز در سمت چپ و افرادی مانند سناتور. Joe Manchin (D-W. Va.) در سمت راست.

“این سیستم طراحی شده است به سرعت همه چیز را” لیبرال بهداشت ، برایان Schatz (D-هاوایی) گفت. “این سیستم طراحی شده است برای گرد کردن لبه های خشن. و اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور ساندرز شما را یک مقننه ارائه شده است که برخی از این اصطکاک است.”

پلوسی به دست آورده خود را مترقی واجد fides. او اغلب از راهپیمایی در خیابان های دهه, پیش, برگزاری, اعتراض به ثبت نام در یک دست و هل دادن یک کالسکه در دیگر.

اما پلوسی تنها tepidly در آغوش برخی از رادیکال ترین مترقی سیستم عامل — مباهات در مورد Obamacare وقتی پرسید که به نظر او در مدیکر برای همه و توصیف سبز قرارداد جدید به عنوان “رویای سبز یا هر آنچه که آنها آن تماس بگیرید.” و او نمی خواهد قرار داده و قانون در این طبقه است که به مخاطره می اندازد دموکرات مجلس اکثریت مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور است.

دموکرات ها که خدمت کرده اند با ساندرز می گویند ریاست جمهوری خود را در دستور کار نخواهد بود به عنوان نمایشی به عنوان سیاست های او را هل دادن در مبارزات انتخاباتی به خصوص اگر پلوسی و بلندگو.

“من فکر نمی کنم او در میان مبارزات انتخاباتی که در آن او را به هم زده یک کل جنبش رفتن به صحبت کردن در مورد سازش گفت:” کانکتیکات Rep. جان لارسون که در خدمت دموکراتیک رهبری که ساندرز در خانه بود. “اما در نهایت او اینجا بوده است در حالی که برای. او می داند آنچه که او را برای رفتن به مقابل.”

ساندرز کشیده شده گرما به تازگی از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای تشویق چالش اصلی را به اوباما و او راه اندازی یک بدنام filibuster در برابر اوباما را برای مقابله با گسترش بوش در دوران کاهش مالیات. او نیز نسبتا کمیاب در اطراف سنا دموکراتیک حزبی خود را پس از سال 2016 عملکرد به عنوان او ساخته شده است او در سال 2020 ماشین با توجه به سناتورهای.

اما زمانی که حزب دموکرات نیاز ساندرز او را به طور کلی وجود دارد. و امضای خود دستاورد ممکن است برش 2014 مقابله با اواخر بهداشت ، جان مک کین (R-Ariz.) و سابق تشکر. جف میلر (R-Fla.) در اصلاح VA بخش در وسط مراقبت از سلامت و بحران توسعه که belies ساندرز’ شهرت به عنوان یک لیبرال سخت-بوش.

“او شده است یک جامد با رای اکثریت حزبی بیشتر از زمان” گفت: سناتور. Dick Durbin است که دموکرات ها’ رئیس, رای, ضد, طول ساندرز’ تمام وقت در سنا است. “شده اند وجود دارد چند [defections] شما می دانید. اما واقعا تعداد محدودی.”

اگر ساندرز’ در داخل بازی در سنا فاقد آن خود را خارج از بازی است که بدست آورده احترام از همکاران خود را. با قانون مراقبت مقرون به صرفه در طناب شومر و ساندرز برگزار شد تجمع در میشیگان است که مجموعه ای از تن برای دموکرات ها از مرکز به تمام راه را به سمت چپ.

“خواهان شما در حال رفتن به از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه” گفت: ساندرز که در حال حاضر برای انتقاد مایل به اشک قانون را با مدیکر برای همه است. “اگر شما می خواهید برای بهبود ACA پس بیایید با هم کار کنند.”

دو سال بعد ساندرز و شومر نوشت مشترک op-ed در مورد خفقان سهام buybacks که خشم محافظه کاران پس از آن برگزار شد Facebook Live رویداد برای ترویج آن است. در بیانیه ای شومر ستایش شورشی-تبدیل-frontrunner: “برنی ارزشمند است صدای ما در انجمن و دارایی به ما رهبری تیم. او به ارمغان می آورد بسیار مهم چشم انداز.”

سارا فلک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>