داخل بلومبرگ است 48 ساعت فاصله باشد توقف خود را-و-frisk بحران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مایک بلومبرگ بسیار منظم انتخابات ریاست جمهوری بود که ناگهان با بحران مواجه خارج از کنترل خود.

به عنوان کارکنان خود را در حال برنامه ریزی برای یک هفته از وقایع در سه شنبه متحده و امید به سرمایه گذاری در ادامه اختلافات میان رقبای خود یک 2015 کلیپ صوتی از بلومبرگ ساخت شارژ اظهارات در مورد جوان سیاه پوست و لاتین در مردان به طور غیر منتظره ظاهر آنلاین. شگفت زده و وحشت زده و عصبی دستیاران بودند مشکل شنوایی بلومبرگ سخن گفتن در نوار است که بیشترین قتل متعهد جوان “مرد اقلیت” که بسیار مشابه هستند که آنها را می توان شرح داده شده در استاندارد “زیراکس” فرم توزیع شده در میان افسران پلیس.

داخل بلومبرگ وسیع منهتن ستاد تیم فنر به عمل: ایمیل آغاز پرواز قبل از طلوع آفتاب در مورد چگونه به پاسخ. استراتژی در مورد نحوه رسیدگی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای او را خواستار یک “کل نژادپرستانه” شد و مورد بحث است. و کارکنان جمع آوری شده برای یک جلسه صبح امروز نگران نحوه مدیریت, سیاه, عناصر و حامیان که تایید شد نورد می شود که در هفته.

رهبران برای بلومبرگ سیاه و لاتین در حوزه تیم های جمع آوری شده در یک تماس با کارکنان در سراسر کشور برای دریافت جلوتر از اخبار و اعصاب خود را آرام. صحبت در مورد آنها بلومبرگ تکامل از مشخصات بالا مدافع به شدت شرمندگی منتقد “توقف و frisk,” منابع آشنا با ارز گفت: POLITICO. مشاوران سابق شهر نیویورک شهردار توزیع نقاط صحبت کردن که شناسه کار خود را در فرصت های اقتصادی و نژادی عدالت است.

در ضمن در یک اتاق کنفرانس در میدان تایمز ستاد شهردار مونتاژ حدود 20 سیاه و سفید شبان از قبل برنامه ریزی شده جلسه که به طول انجامید بیش از دو ساعت و شامل زمان مواجهه با بلومبرگ. این نشست در اصل برنامه ریزی شده به بحث در مورد بلومبرگ آخرین ابتکار عمل با هدف کمک به آمریکایی های آفریقایی تبار, اما ضبط به سرعت آمد.

این قسمت شکست در مرحله مهمی برای بلومبرگ. این تاجر میلیاردر رفته تقریبا بدون کنترل توسط رقبا و حتی به عنوان او را بمباران این کشور با صدها میلیون نفر در تلویزیون تبلیغات انباشته کارکنان از تقریبا 2500 و افزایش یافته است به طور پیوسته در پای صندوقهای رای از جمله در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. نامزدی خود را به دست آورده بخار قدرت او نامحدود دسته چک و ضعف خود را دموکراتیک مخالفان هیچ کدام از آنها نگاه آماده برای اجرای دور با نامزدی.

برای هر کس دیگری به خارش نوار — که در آن عصر ایران استدلال می کرد که تنها راه برای به دست آوردن اسلحه از دست جوان “اقلیت” است “به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها” را مطرح بالقوه کشنده به نامزدی خود را.

اما بلومبرگ در خشنترین 48 ساعت از مبارزات بسیج یک شبکه گسترده ای از عناصر و رهبران جامعه است که باعث می شود او را حمایت و یا شخصا در سرمایه گذاری به تایید برای شخصیت خود را به عنوان او کار می کند برای جلوگیری از طوفان.

یک کشیش در خاص فشرده بلومبرگ که شروع انتخابات ریاست جمهوری با عذرخواهی برای مسابقه خود را مبتنی بر سیاست های پلیس.

“ما قبول عذرخواهی خود را در یک سطح اما ما می خواهیم به شما اجازه می دانم که ما به دنبال برای بتن بیشتر عبارات خود عذرخواهی از نظر آمریکایی آفریقایی جامعه” گفت: Calvin ته یک هارلم کشیش که در جلسه حضور داشتند توصیف خط از سوال های مختلف از روحانیون عضو در آن حضور داشتند. ته آن را به نام یک “واقعی” ارز “نه خصمانه”; بلومبرگ آرام بود و “پذیرش آنچه که گفته شد به او.”

ته گفت: بلومبرگ است حمایت مالی از علل مهم به نیویورک در طول زمان خود را در اتاق و کمک می کند تا پس از کاهش نگرانی در مورد گذشته خود را در آغوش پلیس تاکتیک توقف و frisk. ته به یاد می آورد بلومبرگ ارائه خود را در توسعه اقتصادی عملیات یک تیپ بررسی در سال 2008 به پایان رسیده دویستمین سالگرد خود را Abyssinian کلیسای باپتیست. “او با استفاده از پول خود را که یکی از دلایل من همچنان به حمایت از او برای بیان صداقت خود را” ته گفت.

تا پایان روز سه شنبه بلومبرگ تیم تا به حال یک آسیب کنترل برنامه در حال حرکت است.

چند بلومبرگ متحدان رفت و رکورد خود را به دفاع از دوست و در برخی موارد حامی.

در حالی که تلاش های خود را نمی خواهد آرام بورس نشان می دهد از نیروی باز کردن یک پنجره به مهارت و چابکی از یک عمل جراحی است که ماه را صرف آماده شدن برای خرید اینترنتی از موقعیت است که از مرحله با چپ تخته حزب او امیدوار است منجر به.

استاکتون کالیفرنیا. شهردار مایکل Tubbs ملی co-صندلی از بلومبرگ, کمپین گفت: در مصاحبه ای که لحظه ای ارائه بلومبرگ با یک فرصت برای ایجاد این مورد نظرات خود را باید تغییر داد در حالی که قرار دادن این قسمت در زمینه وسیع تر است.

“این واقعا غیرتاریخی به نقطه [مشکلات] توقف و frisk که اگر ’94, جرم, لایحه که قبل از مورخ بلومبرگ است mayorship وجود ندارد” گفت: Tubbs, مرجع دشوار-در-جرم قانون بود که پشتیبانی توسط جو بایدن و پشتیبانی توسط برنی ساندرز. “این نمایش که حمایت در آن نوار بودند قطعا وحشتناک است که غالب مشاهده رانندگی عدالت کیفری سیاست گذشته 200, 250 سال در این کشور — این ایده که سیاه مردمی و لاتین در مردان ذاتا جنایی بیشتر از دیگران است.”

بلومبرگ نیز در یک کنفرانس تلفنی با سیاه اقتصادی داد به عذرخواهی شد در خبری بلومبرگ.

بلومبرگ preempted خود را ماه نوامبر اعلام با عذرخواهی برای متوقف کردن و frisk در یک کلیسا و تصریح کرد گذشته در مصاحبه تلویزیونی و خبرنگاران عقبی او را در جاده ها است. ماه گذشته در یک سخنرانی در Tulsa, Okla., رونمایی طرح خود برای افزایش, سیاه مالکیت خانه و فرصت های شغلی, Bloomberg گفت که او اشتباه نیست به عمل سریع تر به قطع تعدادی از پلیس متوقف می شود. او گفت که او متاسفم برای درک بهتر اثر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع است.

اما ضبط تمدید سوء ظن است که بسیاری از حامیان و یا می تواند حامیان خود را در مورد رکورد. منتقدان و رقیب مبارزات به سرعت منتشر کلیپ به خبرنگاران اشاره کرد که این یک چیز به عنوان خوانده شده و موقعیت خود را بر روی کاغذ و دیگری در واقع به شنیدن رادیو فردا می گویند آن خود را. در صدا گفت: اکثریت قریب به اتفاق از قتل قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی M. O: “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس” بلومبرگ گفت.

“آنها مرد هستند اقلیت های 16 تا 25. که درست در نیویورک است. درست است که تقریبا در هر شهرستان” او ادامه داد. “و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست مردم که کشته می شوند.”

در یک توقف در چاتانوگا دنیاست. در چهارشنبه بلومبرگ گفت: سخنان خود نباشید نمایندگی “چگونه من led متنوع ترین شهرستان در کشور” — و یا چگونه او اجرا می شود eponymous خود شرکت.

به هر حال بلومبرگ افزود رو انتخاب سه بار در نیویورک پس “مردم به نظر می رسد به مانند آنچه که من انجام دهد.”

“من فکر می کنم آنها بسیار خوشحال,” او اضافه شده است. بلومبرگ هماهنگ تغییر در قانون شهرداری به طوری که او می تواند اجرا شود که برای دوره سوم بسیار outspent حریف خود را و برنده مسابقه با کمتر از 5 امتیاز.

در چهارشنبه بلومبرگ نورد تاییدیه از سه نفر از اعضای کنگره سیاه حزبی. مظنونان حمله به دانشگاه و لوسی می کنند گرجستان, Gregory Meeks نیویورک و استیسی Plaskett از جزایر ویرجین اعلام حمایت خود را به عنوان یک خواننده انجیل که کمک خواهد کرد که راه اندازی “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” این هفته در هوستون.

بلومبرگ همچنین از آغاز پخش یک تبلیغ تلوزیونی جدید شامل قدیمی ترین سیاه متعلق به طراحی و ساخت و ساز شرکت ستایش طرح های خود را به سطح زمین بازی برای چنین کسب و کار.

اواخر روز سه شنبه شبان تا به حال همه امضا بر روی بیانیه دفاع از بلومبرگ در برابر حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن که در یک حذف صدای جیر جیر مارک بلومبرگ به عنوان نژادپرست است. بلومبرگ دستیار گفت: سیاه و سفید شبان درخواست خود را برای صدور بیانیه.

و Meeks که یک بار جنگیدند بلومبرگ بیش توقف و frisk گفت: او تصمیم گرفت به تایید او را به عنوان او را تماشا بایدن شبهه در آیووا و نیوهمشایر.

جیک شرمن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>