داخل بلومبرگ نیم میلیارد دلار با صدای تلپ افتادن شکم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مایک بلومبرگ چپ غرب پالم بیچ سالن که در آن انتخابات برگزار شد شادمان سه شنبه, پارتی احساس کاهش یافته اما مصمم. او می دانست که این نتایج در آینده از سراسر کشور نگاه به طور فزاینده ای تیره و تار. اما او می خواست برای ارزیابی نهایی تعداد در نور روز قبل از تصمیم گیری که آیا برای پایان دادن به کوتاه مدت پیشنهاد برای کاخ سفید است.

“به عنوان نتایج آمده در اینجا آنچه روشن است: مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی هیچ کس فکر ممکن بود,” او گفت: صدها نفر از تشویق هواداران که ملبس به کمپین تی شرت و دست تکان دادند “مایک خواهد آن را انجام داده” ،

توسط صبح روز چهارشنبه مایک متوجه او نمی تواند آن را انجام داده و بعد از همه.

این تاجر میلیاردر را بلند پروازانه آزمایش بمباران: او برنده نشد یک شنبه وزارت امور خارجه در حال ظهور پیروز تنها در ساموآ آمریکا — ویرانگر بازگشت سرمایه گذاری خود را بیش از یک و نیم میلیارد دلار است.

بلومبرگ قرار داده شده سوم یا چهارم در هر ایالتو او سوار رهبران دو کشور توسط صدها نفر در نماینده دفعات مشاهده شده است. شانس خود را بهبود نمی بخشد اگر او در ادامه مبارزه. در واقع انجام این کار می تواند صدمه دیده است جو بایدن پیشرو متوسط در مسابقه مشاوران او استدلال با وجود بلومبرگ تقاضا پیش از آن در روز است که خبرنگاران درخواست بایدن که چرا او نمی خواهد رها کردن برای بلومبرگ.

بنابراین شهردار سابق پرواز برگشت به نیویورک با خانواده اش در یک هواپیمای جت خصوصی سه شنبه شب نشسته اند و در اوایل صبح روز چهارشنبه با نزدیک ترین مشاوران در یکی از دفاتر منهتن. در کنار مدیر کمپین کوین Sheekey صندلی پتی هریس و مشاور Howard Wolfson بلومبرگ بررسی نتایج نهایی از بزرگترین شب های دموکراتیک اولیه که ضروری بود به استراتژی خود را برای برنده شدن نامزدی.

آنها را دیدم هیچ مسیر موفقیت است. دموکراتیک اند هولناک با مثبت ترین و گاه گمراه کننده — پیام ها پول می خرید و آنها هنوز هم صریحا او را رد کرد. او سپس تصمیم به رها کردن مسابقه و پرتاب حمایت خود را — و به طور بالقوه خود را به منابع گسترده — پشت بایدن در تلاش برای توقف برنی ساندرز را افزایش و تحقق هدف نهایی خود را از شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“بدیهی است که شب گذشته را نه به عنوان ما امیدوار” Sheekey است که تشویق بلومبرگ به اجرا برای رئيس جمهور از سال 2007 گفته بلومبرگ کارکنان در یک کنفرانس تلفنی به رگبار.

Sheekey گفت که او تا به حال انتظار نمی رود بلومبرگ به اجرا برای رئيس جمهور در وهله اول.

میلیاردر بود فقط صرف بیش از 115 میلیون دلار برای کمک به انتخاب دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان ترکیب از طریق ده ها تن از مسابقات قبل از غرق شدن ثروت خود را به دو دوجین از آنها را.

هنگامی که مهر خود مسابقه شد Sheekey سعی در چارچوب مبارزات انتخاباتی به عنوان یک شجاع تاریخی حتی در تلاش برای اطمینان از وجود دارد کافی اوایل فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مایک رفت از 1 درصد در انتخابات به یک مدعی جدی برای نامزدی حزب دموکرات در یک برهه از تاریخ ما است که من کاملا رک و پوست کنده هرگز شناخته می شود مهم تر” Sheekey گفت. “ما رسید گذشته برخی از واقعا خوب نامزد شده اند که در این صورت بیش از یک سال است. و دیروز نزدیک به 2 میلیون آمریکایی رای خود را برای مایک از سراسر کشور است.”

ایسنا — چه کسی disdains سیاست های حزبی و تنها دوباره حزب دموکرات در سال 2018 زمانی که او فکر کاخ سفید پیشنهاد — لذت بردم سریع خروش پس از او Nov. 24 ورود به شلوغ میشه. او عذرخواهی کرد برای یک مسابقه بر اساس policing استراتژی او نظارت به عنوان شهردار نیویورک, چربی های اشباع شده امواج هوا در سراسر کشور با تبلیغات و انباشته کمپین دستگاه بیش از 2400 کارکنان در سراسر 43 متحده به او زمان برای ذخیره کردن زمینه در حالی که رقبای خود duked آن را در آیووا.

بلومبرگ آغاز شده و با شکستن رکورد آگهی خرید $34 میلیون نفر است. حمله رعد اسا بود که با هدف جذب آفریقایی-آمریکایی و لاتین رای دهندگان دو گروه های جمعیتی کلید به برنده شدن نامزدی. آن را به معنی ابتلا تا با کسانی که در بالای دموکراتیک بلیط و در حالی که نظرسنجی ها نشان داد که ممکن است آن کار کرده اند به نفع خود با پایان ماه ژانویه او نظرسنجی در دو رقم فقط پشت الیزابت وارن. توسط اواسط ماه فوریه او انتخاب میان 20 درصد از رای دهندگان.

او صرف نزدیک به 200 میلیون دلار در سه شنبه متحده از جمله بیش از 30 میلیون دلار در جنوب اما او عبور از 15 درصد آستانه فقط در دو ایالت های جنوبی.

او معتقد است که او می تواند جست و خیز و چهار رای گیری متحده در حمایت از نماینده غنی از آنهایی که رای در روز سه شنبه. در هفته های اخیر حداقل دو عالی رتبه کمپین مشاوران خصوصی سوال خود تصمیم به رقابت در کارولینای جنوبی که در آن آنها باور دارند که او می تواند به خوبی انجام داده اند.

این استراتژی به نظر می رسید کار به نفع او تا اواسط ماه فوریه هنگامی که یک 2015 کلیپ صوتی از بلومبرگ ساخت شارژ اظهارات در مورد جوان سیاه پوست و لاتین در مردان ظاهر آنلاین. بلومبرگ تلاش برای مهار عواقب به عنوان رهبران خود را سیاه و لاتین در حوزه تیم های جمع آوری شده در یک تماس با کارکنان در سراسر کشور برای آرام کردن اعصاب خود را.

در یک اتاق کنفرانس در میدان تایمز ستاد بلومبرگ مونتاژ سیاه شبان که قبلا برنامه ریزی شده جلسه که به طول انجامید بیش از دو ساعت و شامل زمان مواجهه با نامزد. در نشانه ای از فشار آمده و ضبط شد به سرعت مطرح شده است.

همه چیز رو بدتر زمانی که او پا بر روی یک بحث ملی مرحله پس از متقاعد کردن کمیته ملی حزب دموکرات برای تغییر مقدماتی قوانین اجازه ورود برای خود بودجه نامزد نداشت که از قبول کمک های مالی در خارج.

که قمار اثبات خودش به نمایش گذاشت.

بلومبرگ تقریبا بلافاصله زدم بر روی پاشنه خود را با رقیب الیزابت وارن بیش از شکایات در مورد درمان زنان در eponymous اخبار مالی خدمات شرکت ادعا می کند او سال پیش با پرداخت و عدم اطلاع توافق نامه که وارن کباب او را مجبور به موافقت با آسانسور.

ساندرز و دیگران خود را مورد حمله قرار ثروت شخصی که در مجموع بیش از 60 میلیارد دلار اصرار او می داند هیچ چیز از مشکلات اکثر آمریکایی ها او می خواست به منجر شود.

بلومبرگ که در 78 سال نبود, در مورد تغییر شخصیت او اجازه دهید خود را تحریک پذیری و نفوذ از طریق. دفاعی و اذیت او با اشاره به نظرات او ساخته شده به کارکنان زن به عنوان “جوک” و او گفت که او نمی تواند آزادی خود را در اظهارنامه مالیاتی و در عین حال از آنجا که او نمی تواند با استفاده از TurboTax — محبوب خدمات تهیه مالیاتی در میان بسیاری از آمریکایی ها.

پس از آن, عصر ایران سعی در معکوس خود و اقبال با شناسایی سه موافقت نامه های محرمانه با زنان مرتبط با اتهام نظرات او ساخته و آنها را دعوت به منتشر شده از پیمان.

او هرگز بهبود از شب.

“بسیاری از مردم فکر کردند که ما در حال اجرا به عنوان بایدن را البدل و آنها مرتب کردن بر اساس حق” گفت: یک دستیار. “زمانی که او سقوط در آیووا و نیوهمشایر ما رسید. زمانی که بایدن به حال باز گشت در کارولینای جنوبی ما حفره حفره. من فکر نمی کنم بسیاری از افراد انتظار می رود بال متوسط بود و دیوانه وار در تلاش برای متوقف کردن برنی در سه شنبه, اما این چیزی است که آن پایین آمد و آن را خارج از کنترل ما است.”

دو دیگر کمپین مشاوران گفت: اولین بحث عملکرد معکوس خود را برای صعود حتی به عنوان او دوباره برای بهتر نشان دادن در دوم بحث و چرخد به این پیام است که آمریکایی ها می خواهند یک “فرمانده” نه “مناظره رئیس.”

برخی از سیاسی خودی را سوال که چرا تیم او قرار داده و او را در بحث مرحله در همه دانستن او آسیب پذیری خواهد بود گذاشته لخت و او نبود تمایل برای نرم کردن خود ماده نگرش یا شامل چشم خود را رول. به این منظور چندین کمپین مشاوران گفت: هر گروه تمرکز و نظرسنجی نشان داد که رای دهندگان خواستار شدند به دیدن او شرکت در خسته کننده صورت-آف.

پس از آن آمد کارولینای جنوبی که در آن بایدن زنده خود سقوط کمپین با یک فوران چاه نفت پیروزی است که نشان از تسلط خود را در میان رای دهندگان سیاه که کلید به برنده شدن در یک نامزدی حزب دموکرات. بایدن کشف و ضبط تقریبا 50 درصد از رای گیری شنبه شب — و نزدیک به دو سوم در میان آمریکایی های آفریقایی تبار — به عنوان بلومبرگ شد متقاطع جنوبی بیهوده در جستجوی همان حامیان.

بلومبرگ داخلی سنجی نشان داد او در سقوط آزاد و دستیاران خود گفت که پس از کارولینای جنوبی, آنها می دانستند آن را دشوار خواهد بود برای زنده ماندن بایدن را صعود.

آنها را دیدم هیچ راه اما نمی خواهید به رها کردن قبل از او تا به حال فرصتی برای آزمون تئوری خود را که عملا با منابع نامحدود او می تواند در ساخت حمایت بدون رقابت در چهار رای گیری متحده است. این یک فروتنی برای پایان دادن به مرد اصرار داشت که او بهترین گزینه برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ به حال برای اولین بار با هدف آتش خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان نخست دموکراتیک ملی کنوانسیون سخنرانی در سال 2016 بود که بیشتر در مورد eviscerating رئیس جمهور فعلی از آسانسور هیلاری کلینتون ، او حتی در زمان این فرصت را به یاد بینندگان او ندارد و به نفع سیاست های حزبی.

اما او نمی انتخاب کردن برای به چالش کشیدن تهمت تا تیم خود گفت: داخلی نظرسنجی نشان داد بایدن ضعیف و متوسط لین باز کردن. هنگامی که او در مسابقه بلومبرگ اساسا زد کلی انتخابات — هزینه های انرژی خود را در تهمت به جای این زمینه از دموکرات ها او را مجبور به شکست است.

جناح چپ حزب شد داشتن هیچ کدام از آن و میانه شعلهور محبت خود را به صورت بایدن. اما بلومبرگ را جذب برخی از جمهوریخواهان میانه که نشان داد تا خود را به وقایع و گفت او تنها دموکرات آنها را عبور از راهرو ،

“من تغییر احزاب چون من تا به حال به اندازه کافی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او نه حرفه ای او قطعا ریاست جمهوری” مایک Vaughn یک زن 57 ساله ساکن فلوریدا گفت در بلومبرگ است سه شنبه شب. “مایک همیشه بدست چیز انجام می شود و من فکر می کنم, او را مطلق بهترین نامزد است. من تغییر احزاب به منظور رای گیری برای این مرد است.”

بلومبرگ صحبت می کرد صبح روز چهارشنبه با بایدن, مشاور سیاسی گفت. “من شناخته شده جو برای یک زمان بسیار طولانی است. من می دانم که او نجابت صداقت و تعهد خود را به مسائلی که بسیار مهم است برای کشور ما — از جمله تفنگ ایمنی, بهداشت و درمان, تغییر آب و هوا و شغل خوب,” او نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد تصمیم خود را.

بلومبرگ مشاوران گفت که هنوز مشخص نیست که او چگونه می تواند درگیر در بایدن انتخاباتی. مشاوران در همه کارکنان تماس گفت: آنها در حال کار بر روی یک طرح برای چگونه آنها را باد کردن مبارزه است. مشاوران تاکید کرد آنها ساخته شده است عملیات گسترده خود را برای ادامه مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن در میدانهای صرف نظر از اینکه او را نامزد.

“ما قصد داریم برای انجام این کار به عنوان وعده داده شده” گفت: Dan Kanninen کشورهای مدیر و اضافه کرد که سازمان بر روی زمین در طول متحده داده خواهد شد و این فرصت را به ادامه کار در تلاش است. “بدیهی است که این بدان معناست که ما در حال تغییر کل این عملیات را انجام دهید و آن را کمی از زمان برای ما برای کشف کردن دقیقا چگونه است که به نظر می رسد” Kanninen اضافه شده است.

Sheekey پیشنهاد انتقال اتفاق می افتد سریع.

“این است که یک شرکت بزرگ است که ما را مجبور به انتقال به سرعت. و ما آغاز خواهد شد که امروز” او به این نتیجه رسیدند. “اما مایک, خودم, این, تیم, اینجا, و من امیدوارم که همه ما اقامت کردن حاشیه و ماندن در این مبارزه به انجام همه چیز را که ما احتمالا می تواند به بهترین توانایی ما — فقط به عنوان شما — رفتن به جلو است.”

مایا پادشاه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>