داخل Netflix بکشد Reality-TV تهاجم

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یکs عشق کور است خالق کریس Coelen خود را توسعه یافته و لذتبخش bonkers در واقعیت دوستیابی, نوع, او تا به حال یک خانه در نظر داشته باشید: Netflix بکشد—و آن را آسان به حدس می زنم که چرا. در این مرحله واقعیت تبدیل شده است یکی از streamer بهترین مارک نقاط قوت. به علاوه به عنوان Coelen قرار داده و آن را “آنها را تشویق برخی از ریسک.”

اما Netflix افزایش به واقعیت تقدم تا حدودی تعجب آور با توجه به علاقه کمی آن مدیران در ابتدا نشان داد در این ژانر است. صحبت کردن در یک سرمایه گذار در کنفرانس 2015 رئیس محتوای افسر Ted Sarandos گفت: “نوع یکبار مصرف ماهیت اساسا واقعیت ندارد چقدر از عمر مفید طولانی. آن شده است یک دسته برای ما است.” و هنوز یک سال بعد این شرکت شروع به آزمایش با خود اصل در این فضا است. آن را در زمان دوم برای کرک کردن فرمول; های اولیه پروژه از جمله MythBusters پیگیری و بهینه سازی در آمریکا نینجا جنگجونشان داد وعده اما فاقد یک حذف هویت نام تجاری. سپس در سال 2018 آمد در این بازدید که جامد Netflix واقعیت تجاری—شامپانی را نشان می دهد مانند چشم عجیب و غریب و آن را به میخ.

با وجود این (سزاوار) انبوه ستایش این برنامه تولید شده برای Netflix آنها واقعا اختراع دوباره چرخ است. و مانند هر سنتی شبکه Netflix راه اندازی کرده است مقدار زیادی از پروژه هایی که هرگز در زمان خاموش; برای هر buzzy موفقیت وجود دارد چندین پروژه که سقوط تخت. اما ثابت بوسیله اسباب گردنده از Netflix ارائه به معنی نشان می دهد که موفق هستند و به سرعت فراموش شده—ساخت اتاق برای آزمایش است که می تواند اثبات ریسک در شبکه با یک مقدار محدود از برنامه نویسی. در عوض منبع Netflix درخشش در این فضا به نظر می رسد از روابط خود با هر دو تولید کنندگان و مخاطبان است. تولید عشق streamer به دلیل بی بند و مداخله رویکرد و بینندگان لذت بردن از نشان می دهد’ کمی بیشتر مبتنی بر رویکرد به یک کلیشه رسوا متوسط.

صحبت با The Daily Beast, سه تولید که کار کرده اند با Netflix ستایش شرکت آرام رویکرد به unscripted تولید. بعدی در مد تهیه کننده اجرایی رابین Ashbrook ارائه یک نظریه جامد که چرا Netflix در عمل مانند این: “هنگامی که روز اول شروع از Netflix جهان آن را مانند, “Fuck ما باید به مانند 500 نشان می دهد در هوا” او فرض می. “آیا [شما] هم اگر شما Netflix واقعیت exec واقعا micromanage من ؟ هیچ!”

مدیران در کابل و پخش شبکه های Ashbrook گفت: فقط به عنوان با استعداد به عنوان Netflix execs—”اما آنها قطعا نه تشویق به همان آزادی خلاق را بگو بله, آن را انجام دهد.'”

زیرا کسانی که در شبکه های تولید کمتری را نشان می دهد Ashbrook گفت: “هر گاییدن, تصمیم گیری به عنوان به آنچه گرافیک مانند نگاه کنید که چگونه ما آن را شلیک و چه اسکریپت است که همه چیز می رود از طریق یک گروه تمرکز.” دایره خالق تیم هارکورت تکرار شدند. “وجود دارد مقدار زیادی از تجربه های مختلف شما می توانید با یک پخش یا کابل شبکه, اما بدیهی است که بسیاری از آنها بسیار قدیمی است,” او گفت:. “آنها بوده است در اطراف برای سال های بسیاری از خود شیوه کار منعکس کننده که.”

چند تولید کنندگان همچنین با اشاره به کار مشترک ارتباط آنها قادر به ایجاد با Netflix مدیران به خصوص unscripted رئیس براندون Riegg. “می گویند چیزهایی که کار نمی کند نشان می دهد که ما پیش بینی خواهد به نوبه خود از یک راه خاص” هارکورت گفت. “وجود دارد هیچ انگشت اشاره از کسی گفت:” من به شما گفته نشده را به انجام این کار!’ چرا که همه ما تصمیم با هم.”

این ممکن است آنها را گرفته در حالی که به قلاب تا اما Netflix و تلویزیون واقعیت در واقع طبیعی جدید ، پس از تمام واقعیت های سازندگان می دانید همه چیز در مورد متهم از خوردن شخص دیگری را به ناهار. واقعیت رونق اوایل aughts هیجان زده و scandalized بینندگان اما آن را نیز باعث تنش برای نویسندگان و مدیران و خدمه که نظارت اسکریپت را نشان می دهد. پس از همه, همه رقابت برای یک تعداد متناهی از وبگاه شکافها و واقعیت بود ارزان تر و سریعتر برای تولید. Netflix کمک upend که سنتی محدودیت. و در حال حاضر این احساس تا حدودی اتصالات که پرچم در حال اهتزاز است و تبدیل به یکی از بزرگترین ذینفع از یک reinvigorated واقعیت صحنه است.

زمان صف کاملا به عنوان به خوبی; اواسط 2010s بودند وخیم زمان برای واقعیت. در زمانی که “پرستیژ تلویزیون” پیشی گیرد و به حال امواج رادیو و تلویزیون واقعیت—این نوع است که تا به حال یک بار در نظر گرفته شده است روایت televison بزرگترین تهدید وجودی بود مرده و یا حداقل در حال مرگ است. اما Netflix بکشد واقعیت را نشان می دهد بیشتر ماهرانه تولید شده از متوسط کابل و یا پخش برنامه موعظه شادی و همدلی در زمانی که گرسنگی برای این چیزهایی که تا به حال به اوج خود رسید. (دفعات بازدید: پست-2016.) قطع به 2020 و برخی از Netflix بزرگترین آغاز بکار برای سال شده اند آن unscripted ارائه شده—از جمله دایره, این گوک آزمایشگاهو عشق کور است.

فراتر از خود را آفتابی منش این سری همچنین یکی دیگر از مشخصه Ashbrook استدلال کرد: آنها خود را پست کردن نیست و یا نفس بیش از حد. در مصاحبه بعدی در مد او گفت: هدف این بود برای پیدا کردن افرادی که در واقع خوب در آنچه انجام می دهند. “من نمی خواهم به نام به نام هر نشان می دهد,” او گفت: “اما همه ما می دانیم به اندازه کافی وجود دارد کابل نشان می دهد که در آن شما رفتن او را باور نکردنی شخصیت و به نظر می رسد باور نکردنی است و یک soundbite ماشین’—و آنها می توانند انجام آنچه ما درخواست آنها را به انجام دهید ؟ است سوال دوم توسط ریخته گری تیم است.”

“همه ما می دانیم که می رود,” او گفت:. بسیاری از نشان می دهد ساخته شده است که راه “بنابراین من آن ضربه زدن نیست.” اما او بر این باور است که Netflix را نشان می دهد’ خویشتن داری آنها را مجموعه جدا. “در Netflix بکشد ما فرض کنیم یک هوش از مخاطبان ما را نشان می دهد,” او گفت:. “ما می توانیم فرض کنیم یک حس شوخ طبعی است.”

اما شاید هیجان انگیز ترین بخش از Netflix بکشد واقعیت بازی رفتن به جلو بین المللی زاویه. دایرهبه عنوان مثال به زودی راه اندازی آن فرانسوی و برزیلی نسخه که Netflix greenlit در کنار آن آمریکا اقتباس از انگلیسی فرمت. در اکثر موارد بین المللی شاخه از محبوب پخش خواص خواهد بود موفق تحت همان شرکت umbrella—اما در اینجا آنها نه تنها توسعه یافته به طور همزمان اما حداقل در دایره‘s مورد نظارت توسط همان فرد هارکورت خود را. “من فکر می کنم احتمالا این اولین بار است که هر کسی انجام می شود چیزی شبیه به این” هارکورت گفت. (“برزیل به,” او می افزاید: “بنابراین هر قسمت الیسا [Chalfon Netflix بکشد است غیرداستانی سری مدیر در برزیل] خواهد بود مانند:” ما نیاز به طرف دیگر! ما باید به طرف دیگر!'”)

اما Netflix بزرگترین قدرت وقتی که می آید به واقعیت ممکن است چیزی برای انجام با خروجی. آن را نیز در مورد پلت فرم خود را—که به ترویج ژانرهای از همه نوع از همه بینندگان خود را. بنابراین حتی کسانی که نظر خود را واقعیت طرفداران می توانید یک طعم و مزه. پس از همه, به عنوان Coelen با اشاره به وجود یک واقعیت نشان می دهد در خارج وجود دارد برای همه است.

“من فکر نمی کنم که وجود دارد یک واقعیت مخاطبان'” Coelen گفت. “من فکر می کنم که افرادی مانند این داستان است. شما ممکن است عشق انگل و شما همچنین ممکن است عشق عشق کور است. شما ممکن است مانند The Irishman و هم کارشناسی. آن را در مورد غرق دندان های خود را به داستان… این احساسات واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>