داخل مسابقه دیوانه به جای علامت مراتع

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمهوری خواه رای دهندگان در بازنشستگی Rep. علامت مراتع’ (R-N. C.) کنگره منطقه دریافت کنجکاو ناخواسته انبوه پیام متنی به تازگی هشدار دادهاند که Lynda بنت یک نامزد تایید شده توسط کنگره را یک “هرگز Trumper” — و وجود صوتی متصل شده است که ادعا می کند به آن را اثبات کند.

“من هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین در حال حاضر چه?” یک زن yells در 45 ثانیه ضبط. “چه می خواهید انجام دهید ؟ از من می خواهند که به خارج وجود دارد و کمک به تهمت انتخاب کنید? و شما می خواهید من برای کمک به سازماندهی 100 نفر می آیند و کار نظر سنجی به تهمت انتخاب زمانی که من برای او ؟ من در برابر او — هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن!”

بنت مراتع و متحدان او ادعا نوار انتخابی ویرایش از متن گرفته شده از یک جلسه بیش از سه سال پیش که در آن او نقش یک مغلوب ساختن پیشی جستن آنتاگونیست و توزیع توسط رقبا در محلی ایران. اما گردش های صوتی — که تا به حال به نظر می رسد که قبلا در برخی از جمهوری های وابسته به وب سایت اما تا به حال هرگز شده است به طور گسترده ای منتشر تنها آخرین عجیب و غریب توسعه در غیر منتظره ای دراماتیک خانه اولیه در ماه آینده است که متلاشی جمهوریخواهان در کارولینای شمالی غربی.

نژاد خود کشیده است منافع ملی به دلیل اتصال آن به مراتع یکی از رئيس جمهور در نزدیک کنگره و متحدان. و این اشاره است که او به طور فعال به انتخاب یک نامزد است که ممکن است برای عموم bashed مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است یک لایه اضافی از فتنه است.

“این ویرایش به نظر می رسد که او در برابر رئیس جمهور زمانی که او در واقع بسیار بسیار برای من اتفاق می افتد به می دانم که” مراتع گفت: در مصاحبه ماه گذشته در مدت کوتاهی پس از این پیام به بیرون رفت. “وجود دارد و صفر فرصتی است که همسر من را تایید فیلم آموزش بنت به حال او شده است و حتی از راه دور در برابر رئیس جمهور ایالات متحده است.”

دو روز پس از متن توده مراتع دو برابر کردن و تایید بنت خود را بیش از یک فیلد از یک دوجین رقیب است که شامل یک سناتور و سابق کنگره منطقه مدیر.

برخی از محلی ایران با رهبران خواست کنگره به حمایت از خشم در راه او اعلام تعجب خود را در بازنشستگی فقط 30 ساعت قبل از دولت آخرین مهلت تشکیل پرونده. آنها به سرعت این باورند که بنت از مراتع’ بود قبل از خروج خود را و که کنگره بهنگام تصمیم خود را برای کمک به او یک اتهام است که به مراتع و بنت را انکار کند.

بنت روابط به مراتع همسرش دبی و ارادت به رئیس جمهور را تبدیل به یک برجسته موضوع بحث پیش از مارس 3 اصلی که گسترش به یک مه رواناب اگر نامزد تخلیه 30 درصد از آرا.

بنابراین باید مرموز پیام های متنی که گیج محلی حزب عدالت و کسی نمی تواند تعیین مبدا و دامنه پیام و یا صحت این نوار صوتی.

“آن گرفتار برخی از مردم خارج از گارد نمی دانستند دقیقا زمانی که, جایی که, چه کسانی و چه هر انگیزه شده اند ممکن است” گفت: اوبری دارد به 11th منطقه ایران با رئیس. “این قطعا یک راز است. قطعا آن است. من نمی دانم اگر آن را به یک اثر در electability یک راه یا دیگری, اما آن را قطعا چیزی نیست که او می خواست به خارج.”

متون فرستاده شدند از سی منطقه-کد تعداد حدود 5:30 p. m. روز شنبه, ژان. 29, بر اساس یک نظرسنجی از تصاویر از پنج جای مختلف به دست آمده توسط سیاسی. کسانی که متون بودند تمام ارسال از شماره های مختلف هر چند همه اما یکی بود همان ارز (915). تلاش برای تماس با آن شماره به همراه داشت یک پاسخ خودکار است که هیچ کدام در خدمت بودند.

این حساب می آید از مصاحبه با ده نفر زندگی می کنند که یا باید اتصال به کارولینای شمالی غربی از جمله ثبت نام رای دهندگان جمهوری خواه در پنج شهرستانها در سراسر منطقه که همه دریافت فایل های صوتی از طریق متن. این پیام نیز ارسال شده به تلفن همراه از یک خبرنگار سیاسی.

همراه با فایل متن پیام: “لطفا گوش دادن به این صدا از فیلم آموزش بنت اوباما نامزد برای NCs 11th کنگره منطقه & شنیدن که در آن او می ایستد در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کلمات خود او را.”

صوتی است که ظاهرا گرفته شده از پاییز 2016 جلسه Haywood County, جمهوری خواهان, با توجه به سه نفر بودند که در این نشست است. بحث مراکز در اطراف نخل کارت — جزوات با توجه به رای دهندگان در خارج از مکان های رای گیری که برای حمایت از یک تخته سنگ از نامزدها.

برخی از جمهوری خواهان خواست اسامی خاص ایران نامزد گرفته شود خاموش نخل کارت خواهد بود که توزیع خارج از مراکز رای دهی در محل با توجه به بنت و کن هنسون رئیس Haywood شهرستان یمن که او نیز در حال حاضر در این جلسه.

بنت گفت: او حمایت برای گنجاندن همه نامزدها از جمله تهمت اما که صدا شد و خرد شده به نشان می دهد در غیر این صورت.

“آنها باید قطع, آغاز و پایان, و آنها فقط برداشت این بخش از وسط” بنت گفت: در مصاحبه این هفته است. “من گفت:” این چیزی است که من بوده ام شنوایی و پس از آن من تقلید ” هرگز Trumpers.'”

بنت گفت که او تا به حال شده است در حمایت از رئیس جمهور برای سال. کلیپ او گفته بود “گرفته شده به طور کامل از متن گرفته شده” و به احتمال زیاد “هماهنگ حمله” از یکی از مخالفان و یا خارج از گروه.

نسخه صوتی شده اند و گردش در میان جمهوری خواهان در این منطقه است. مونرو میلر یک ایران فعال از Haywood شهرستان گفت: ایجاد, اصلی صوتی جلسه شده و دو unedited بخش از آن را به وب سایت خود را در این ماه همراه با 11 صفحات تایپ شده و دست نویس یادداشت ها و نمودار از اتاق نشست. اما او را تکذیب کرد هماهنگی هر متن پیام هل دادن صوتی به رای دهندگان در این منطقه است.

میلر است که یک عضو از یک محلی جمهوری خواه و جناح گاهی اوقات به نام “Haywood پنج” است که آشکارا sparred با رهبری Haywood شهرستان GOP.

او اختلافات بنت حساب از این نشست است. میلر گفت که او فکر نمی کنم او در تقلید از هر کسی و که او معتقد است که او به مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این آمد خود به خودی” میلر گفت: از او “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” نظرات. “این بسیار آشکار از ضبط. او فقط رفت و من که به عنوان نقش بازی کردن است.”

“او بسیار آوازی” او گفت:. “فیلم آموزش بسیار لجوج فرد است.”

برخی از محلی خواهان مشکوک یک نامزد و یا خارج از گروه امیدوار به شکست این زمینه در امتداد خطوط از مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری— یک کلید خط گسل در توافق مقدماتی — هماهنگ پیام احتمالا توسط پیمانکاری یک شرکت است که ارائه می دهد نظیر به نظیر پیام های متنی.

کاندیداها باید فایل “پیش دبستانی” کمپین-گزارش مالی با FEC on Feb. 20 اما می تواند آن را آسان برای پنهان کردن یک اس ام اس-پیام کوتاه پرداخت و عنوان مبهم هزینه برای مشاوره یا دیگر خدمات.

تشکیل پرونده مهلت را نیز ارائه یک نگاه که در آن نامزدهای توانمند ترین جلوتر از شنبه مسابقه. بدون هیچ گونه رای گیری عمومی آن روشن نیست اگر بنت است که حتی در ردیف بالا از نامزدها. یک دوجین جمهوری خواهان در زمینه اجرا به صورت جامد در ایران با صندلی اما تنها تعداد انگشت شماری را صرف پول در تبلیغات تلویزیونی.

دولت ایالت جیم دیویس تنها زمان دولت قانونگذار در این مسابقه به احتمال زیاد frontrunner. Wayne پادشاه مراتع’ مدیر سابق منطقه نیز در حال اجرا به عنوان تاجر چاک Archerd کهنه دن Driscoll و مدیسون Cawthorn بازمانده از نزدیکی کشنده تصادف.

بنت دارای دو در خارج از گروه های حمایت از او را در امواج رادیو و تلویزیون. مراتع برش مستقیم-به-دوربین تلویزیون تبلیغ برای خانه آزادی عمل بازوی سیاسی از آزادی حزبی که در آن او تماس بنت یک “دوست خوب” که “کار با رئیس جمهور تهمت به تخلیه باتلاق.”

این امکان وجود دارد که هیچ عضو yoked ثروت خود را محکم تر به مغلوب ساختن پیشی جستن از مراتع, که گفت که او در حال خروج کنگره پس از چهار شرایط برای خدمت در این تعریف نقش در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان است.

رئیس جمهور قابل توجه به هر دو مراتع و مسابقه فریاد در پست خود-استیضاح سخنرانی پیروزی هفته گذشته در کاخ سفید است.

“او فقط یک مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قیافه به مراتع. “همسر من در واقع می خواهم بهتر از او را به صداقت.”

او همچنین خواسته مراتع مورد امکان جانشین: “شما رو کسی خوب به اجرا ؟ کسی رفتن را به نفع خود و منطقه حداقل 20 امتیاز ؟ لطفا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>