داخل ‘red منطقه’ مونترال داگلاس سلامت روان دانشگاه موسسه

هیچ میانبر وجود دارد در حال آماده شدن برای ورود به یک منطقه محدود که در آن COVID-19 بیماران در حال درمان آنها به عنوان بهبود از کشنده پاتوژن.

هر کسی که وارد “منطقه قرمز” در داگلاس سلامت روان دانشگاه موسسه مورد نیاز است را با توجه به در مالش و لباس و دستکش و ماسک و سپر و کفش پوشانده اند.

به عنوان چهارشنبه, 18 بیماران روانی بودند در حال حاضر برای مراقبت توسط یک تیم از متخصصان پزشکی. داگلاس است تعیین شده در بیمارستان برای دریافت تمام COVID-19-مثبت بیماران در این جزیره که از نظر بالینی تشخیص داده با شرایط روانی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هیچ ICU و نه وجود دارد هر فن در داگلاس. بیمارانی که رو به وخامت علائم حیاتی در حال انتقال به اتاق اورژانس بیمارستان دیگری.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“حتی اگر آنها به اینجا می آیند پایدار ما باید به سازمان دیده بان است که وجود دارد هیچ تغییری در وضعیت خود را” دکتر پیتر Blusanovics GP در بیمارستان داگلاس گفت: اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: مشغول به کار در مدارس daycares امن برای افراد زیر 70, Quebec معاون نخست وزیر می گوید:

بیماران برای اولین بار شروع به ورود در داگلاس در 27 مارس ، بیشترین بهبود در منطقه محدود در عرض دو هفته.

پزشکان پروژه تعداد بیماران داگلاس دریافت را افزایش می دهد به آن میزان حداکثر 26 در عرض چند هفته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از 1000 کارگران بیمارستان در داگلاس, 22 قرارداد coronavirus اما قابل ملاحظه ای هیچ یک از آنها از کارکنان که در “منطقه قرمز.”

ادامه مطلب: ژرژ Laraque به خانه خود در انزوا پس از coronavirus ترساندن

کارکنان این ویژگی به پروتکل های قوی در جای خود برای پوشیدن تجهیزات حفاظتی و همچنین ثابت ضد عفونی و تمیز کردن که در حال انجام است.

“همچنین نگاهی هم به احترام تمام کسانی که به دلیل اقدامات این واقعا مهم است برای آنها گفت:” آمین سعدی بیمارستان دانشیار مدیر سلامت روان.

درمان بیماران مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان به شمار مجموعه خود را از چالش برای کارکنان است. در حال حاضر علاوه بر این از COVID-19 بیماری ساخته شده است زندگی بسیار پیچیده تر برای کارکنان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما آنچه که ما باید انجام دهیم و ما لباس مناسب. ما باید از این تجهیزات است که ما نیاز داریم” گفت: روانپزشک جولیا Dornik.

تمام پرسنل نشان داده اند تا به محل کار پس از داگلاس شروع درمان COVID-بیماران آلوده در ماه مارس و هیچ یک از کارگران در منطقه محدود تبدیل شده اند بد عهد به عزم خود را برای سعی کنید و کمک به بیماران دوباره سالم.

مونترال تلاش برای مهار COVID-19 به عنوان عفونت افزایش نرخ

مونترال تلاش برای مهار COVID-19 به عنوان عفونت افزایش نرخ

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر