داخل Roy Romanow استانی آزمایشگاهی انجام coronavirus آزمون در ساسکاچوان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیش از 34000 ساسکاچوان ساکنان تست شده برای COVID-19 پس از همه گیر شروع شد و با اکثریت کسانی که تست شده ارسال می شود به روی Romanow استانی آزمایشگاهی در رجاینا.

این آزمایشگاه در حال حاضر 12 ساعت در روز و هفت روز هفته.

دکتر جسیکا شخص یا جانور سوگلی پزشکی میکروبیولوژیست و بالینی منجر بهداشت عمومی آزمایشگاه در استان است. با توجه به تست های گرفته شده بیش ترین عملیات در آزمایشگاه است.

ادامه مطلب: 12 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در La Loche منطقه 544 کل موارد در ساسکاچوان

“این بسیار شلوغ است” گفت: شخص یا جانور سوگلی. “بسیاری از ما روال کار رفته است به این طرف.”

تعدادی از کارکنان مشغول به کار در آزمایشگاه تغییرات روزانه بسته به اینکه چگونه بسیاری از آزمون ها نیاز به پردازش در یک روز داده می شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به طور کلی ما باید بیش از 30 نفر هستند که آموزش دیده برای کمک به با تست” شخص یا جانور سوگلی توضیح داد. “ما در حال ادامه به نگاهی که آیا ما نیاز به گسترش است.”

The testing is done in two steps. The first is extraction, and the second is a polymerase chain reaction (PCR) test.
آزمایش انجام شده در دو مرحله. این اولین بار است که استخراج و دوم این است که یک واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون. Saskatchewan Health Authority, پزشکی, رسانه های

مردم برای اولین بار به دست یک آزمون هستند accessioning کارکنان. این زمانی است که نمونه ارزیابی شده است برای اطلاعات خواهد شد که وارد آزمایشگاه سیستم های.

“ما یک کل دسته از کارکنان که قادر به انجام ورود اطلاعات,” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: بیش از 4,600 کسب و کار اعمال می شود برای ساسکاچوان اضطراری کمک مالی برنامه

نمونه است و سپس فرستاده شده به طبقه بالا ملکولی میکروبیولوژی آزمایشگاه که در آن است به عنوان یک واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“وجود دارد دو مرحله مختلف مولکولی برای این آزمون توضیح داد:” شخص یا جانور سوگلی. “این اولین بار است که استخراج و دوم PCR که تقویت و تشخیص ویروس واقعی.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان پرستاران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آماده نیست برای از سرگیری برخی از خدمات ممکن است 19: اتحادیه

زمانی که ویروس شناسایی شده است کارکنان به دستور فورا انتخاب کنید تا به تلفن و آگاه محلی بهداشت عمومی ، اگر جداگانه پزشک دستور داد که آزمون آنها نیز اطلاع داده شود.

با توجه به شخص یا جانور سوگلی پویا در آزمایشگاه تغییر کرده است پس از تست مثبت آغاز شده دیده می شود در استان است.

The Roy Romanow Provincial Laboratory is processing between 500 to 800 tests every day.
از روی Romanow استانی آزمایشگاه پردازش بین 500 تا 800 تست در هر روز است. Saskatchewan Health Authority, پزشکی, رسانه های

“همه ما در حال زندگی می کنند از این طریق به عنوان بسیاری از مردم در آزمایشگاه همان احساس اضطراب و استرس است که بقیه جمعیت مواجه با این بیماری همه گیر و انتقال در جامعه خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: COVID 19 شیوع در شمال ساسکاچوان ‘نگرانی’ می گوید کانادا ارشد بهداشت افسر

با وجود این نگرانی روحیه تیم هنوز به شبهه در میان کارکنان است.

“مردم در حال نقشه کشی با هم” شخص یا جانور سوگلی گفت. “آنها یک هدف مشترک و یک هدف مشترک و مردم بسیار اختصاص داده شده به این آزمایشگاه نتایج را به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.”

در حال حاضر آزمایشگاه گرفتن در بین 500 تا 800 تست در هر روز, اما کارکنان قادر به پردازش تا 1500.

“عامل محدود کننده است که به طور کلی تامین, که در تقاضای بالا در سراسر جهان است.”

شخص یا جانور سوگلی وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ کمبود منابع در روی Romanow استانی آزمایشگاه, اما آن است که یک نگرانی برای آینده است.

Testing rates are not expected to slow down in the near future, but according to staff, this is dependent on available supplies.
تست نرخ در حال انتظار نمی رود در آینده نزدیک اما با توجه به کارکنان این است که وابسته به منابع موجود. Saskatchewan Health Authority, پزشکی, رسانه های

“ما چند هفته از ذخایر موجود” او گفت:. “اما این چیزی است که ما نگران است.”

ادامه مطلب: ‘طبیعی’: Saskatchewan دندانپزشکان آماده برای پذیرش بیشتر بیماران تحت COVID-19 پروتکل های

شخص یا جانور سوگلی نیست پیش بینی کند-در تست هر زمان به زودی.

“ما هنوز هم مایل به حجم بالایی از تست به هشدار و به دنبال آن دسته از افراد که تبدیل به علامت.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>