شرکت های بیمه می تواند از دست دادن میلیاردها اگر coronavirus باعث می شود بازی های المپیک لغو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جهانی بیمه در صورت سنگین بیل اگر coronavirus نیروهای لغو بازیهای المپیک تابستانی در توکیو با برآورد هزینه بیمه ورزشی قرار گرفتند در حال اجرا به میلیاردها دلار است.

ژاپن بیش از 200 مورد از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و حدود 2,800 عمدتا در چین است.

نخست وزیر شینزو آبه دولت دستور داده است متعدد, رویدادهای ورزشی, لغو آن را به عنوان تلاش برای مهار این بیماری همه گیر, اما متعهد شده است که بازی های المپیک که در ژاپن سرمایه گذاری برخی از 12 میلیارد دلار پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده از جولای 24.

اما ترس باقی بماند که این بازی ممکن است به تعویق افتاده نقل مکان کرد و یا حتی به نام خاموش یک تصمیم کمیته بین المللی المپیک (IOC) عضو دیک پوند گزارش شده در این هفته عنوان کرد و گفت نیاز به گرفته شود ممکن است.

ضرر و زیان بالقوه از لغو یک رویداد به طور کلی خواهد بود بالاتر بعد از تصمیم گیری ساخته شده است گفت: Adrian توماس یک مدیر در کارگزار بیمه Aon.

“اگر آنها را مجبور به انصراف از 2-3 هفته قبل از شروع رویداد-تاریخ آنها را صرف همه چیز آنها را مجبور به صرف. اگر شما سه ماه قبل از شروع رویداد-تاریخ آنها را یک فرصت برای صرفه جویی در برخی از رویداد هزینه های” توماس گفت.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: در Thurday این کمیته است “کاملا متعهد” به توکیو بازی.

کمیته بین المللی المپیک را بیرون می کشد حدود 800 میلیون دلار برای حفاظت از هر یک از بازی های تابستانی را پوشش می دهد که بسیاری از تقریبا 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در آن باعث می شود در هر شهرستان میزبان. بیمه منابع برآورد آن خواهد پرداخت حق بیمه از حدود 2-3% دادن یک لایحه تا 24 میلیون دلار برای بیمه توکیو رویداد.

سیاست را پوشش موانع اعم از جنگ به بلایای طبیعی است.

به راحتی شیوع بیماری کروناویروس اغلب خارج از استاندارد رویداد بیمه لغو اما Alli MacLean از آلیانز جهانی شرکت و تخصص در لندن گفت: “اکثر رویداد بزرگ policyholders خواهد خرید بیماری مسری پوشش.”

سازمان دیده بان | چگونه بازی های المپیک برنامه های تنظیم شده است را به دلیل coronavirus:

CBC Sports’ اسکات راسل توضیح می دهد که چگونه بازی های المپیک برنامه های تنظیم شده است را به دلیل coronavirus. 5:17

Allianz موافقت کرده است که با کمیته بین المللی المپیک تا مطمئن شویم که بازی های المپیک از سال 2021 به 2028 اما خود مدیر عامل گفت: در هفته گذشته آلمان بیمه های غول پیکر تا به حال هیچ قرار گرفتن در معرض به توکیو بازی.

محلی سازمان دهندگان بازی های المپیک حامیان merchandisers مدیران هتل ها, ماشین, استخدام شرکت ها و سفر شرکت نیز به طور معمول خرید بیمه هر چند آن را نمی ممکن است پوشش کامل خود را هزینه.

Munich Re عضو هیئت مدیره Torsten Jeworrek گفت: در روز جمعه آن را ارائه لغو بیمه برای توکیو برای یک مقدار در صدها میلیون یورو است.

او نمی خواهد می گویند که آیا این رقم بیشتر و یا کمتر از آن 250 میلیون یورو قرار گرفتن در معرض 2018 المپیک زمستانی یا اگر سیاست تحت پوشش coronavirus با استناد به محرمانه بودن.

Jefferies تحلیلگران برآورد هزینه بیمه از بازی های المپیک 2020 در $2 میلیارد دلار از جمله تلویزیون حقوق و حمایت به علاوه 600 میلیون دلار برای مهمان نوازی.

بیمه منابع می گویند سیاست های عمده ترین رویدادهای ورزشی هستند تحت لوید لندن و یا گسترده تر لندن تجاری بازار بیمه.

لوید بیمه گر Beazley گفت: در یک دادهنمایی که لغو رویداد بیمه برای سال 2014 و 2018 فوتبال جام جهانی تحت پوشش ضرر و زیان بالقوه از $1.25-1.5 میلیارد دلار است.

Beazley و توکیو دریایی کوره (TMK) در میان لوید شرکت های بیمه به بیمه شده و یا reinsured المپیک در گذشته است.

TMK کاهش یافته است به نظر. Beazley نیست پاسخ به درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>