اینتل Dems مطبوعات Nunes برای جزئیات بیشتر بر ضد بایدن بسته بندی از اوکراین رسمی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تشکر. Devin Nunes بالا جمهوریخواه در خانه هوش کمیته در این هفته کاهش یافته است برای پاسخ به یک همکار سوال در مورد اینکه آیا او تا به حال دریافت اطلاعات موهن در مورد معاون رئیس جمهور جو بایدن از Andrii Derkach یک کرملین مرتبط اوکراین نماینده مجلس که کار کرده به دامن زدن به اتهامات فساد توسط بایدن و پسرش شکارچی.

در طول یک بسته-درب کسب و کار جلسه پانل در روز شنبه — متن ساخته شده در دسترس عموم شنبه — Rep. Sean Patrick Maloney (D-n. y.) فشرده Nunes در مورد گزارش های خبری نشان می دهد که او یکی از چندین توافق قانونگذاران به آنها بسته های اطلاعات تحویل داده شد از Derkach در دسامبر 2019 که شامل اتهامات در مورد جو بایدن. Derkach تایید کرده است او فرستاده بسته به Nunes و همچنین ایران Sens. چاک Grassley آیوا و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی است.

“[M]y سوال … است از رتبه بندی عضو که آیا او آماده است به افشای این کمیته که آیا او با دریافت مواد شده اند که به سوال نامیده می شود در گزارش از Andrii شد و اگر چنین است آیا او آماده است برای به اشتراک گذاری آنها را با بقیه کمیته” Maloney پرسید.

“آیا رتبه بندی عضو مایل به پاسخ پرسید:” خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف (D-کالیفرنیا.).

“نه” Nunes پاسخ داد.

مالونی در پاسخ نشان می دهد که Nunes امتناع پاسخ به “صحبت می کند جلد” و نشان داد که کمیته کارکنان هستند “در اختیار داشتن مدارک و شواهد است که یک بسته دریافت شد.”

که شواهد با توجه به کمیته مقامات است که در قالب یک حمل و نقل DHL رسید که فرستاده شد به هوش کمیته اکثریت دفتر در مدت کوتاهی پس از بسته فرستاده شد به Nunes. مقامات می گویند که آنها به دنبال دسترسی به مواد از Nunes در این زمان است که او هرگز توافق برای به اشتراک گذاشتن آنها.

Nunes’ دفتر کاهش یافته است درخواست برای پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا او تا کنون موفق به دریافت بسته و یا آموخته شده از محتویات آن — و اینکه آیا او و یا دستیاران خود را تحویل داده و آن را به اف بی آی برای بررسی صلاحیت که کمیته دموکرات ها و جمهوری خواهان می گویند معمولی عمل هنگام دریافت بسته ها از منابع خارجی.

در اواخر ماه ژانویه در میان اوباما و استیضاح trial — این کمیته دموکراتیک کارکنان گزارش وجود بسته به اف بی آی و پس از دریافت پاسخ از دفتر کمیته با توجه به مقامات.

Derkach باعث رشد زنگ در میان دموکرات ها که اشاره کرده اند که به طور فزاینده ای عمومی و تلاش برای ترویج ضد بایدن اتهامات از انتشار نوار — که منشأ آن ناشناخته است — از بایدن را به گفتگو با رهبران اوکراین برای برگزاری, اخبار کنفرانس ها به طور علنی اعلام کرد تلاش های خود را به اتحاد با ایران مقامات را به معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. Derkach راه اندازی کرده است یک وب سایت NabuLeaks که شامل لینک به مواد او ادعا برای ارسال به بالا توافق قانونگذاران. این معلوم نیست که آیا این موارد نوشته شده در سایت های مشابه به عنوان کسانی که فرستاده شده به Nunes و دیگر قانونگذاران.

در یک بیانیه سیاسی در هفته گذشته شد گفت: او با ارسال مواد به قانونگذاران و سابق کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney با هدف “ایجاد یک interparliamentary انجمن به نام” دوستان از اوکراین جلوگیری از فساد است.'” او اضافه کرد که او به تازگی مطلع بهداشت ، ران جانسون (R-Wis.) Grassley گراهام و دموکراتیک Sens. گری پیترز میشیگان و Ron Wyden از اورگان “در مورد محتوا و مواد منتشر شده و ابراز” در اخبار همایش ها. گراهام Grassley Peters و Wyden نشان داد آنها هرگز دریافت مواد از Derkach.

اطلاعات بیشتر در مورد بسته, اما, موجود در یک ضمیمه طبقه بندی شده به نامه بالا خانه و حزب دموکرات منتشر شده در اوایل این ماه خواستار آن است که FBI مختصر کنگره “خاص” شواهد خارجی تلاش برای دخالت در سال 2020 انتخابات. آنها به ویژه در توصیف هوش است که یک قدرت خارجی بود که به دنبال نفوذ در کنگره اقدامات در راه است که به معنای وزن در انتخابات میان بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سیاسی هفته گذشته گزارش که با شواهد و مدارک مربوط به طرفدار روسیه در اوکراین و درگیر انتشار بسته های اطلاعاتی از Derkach که تحویل آنها در میان خانه فشار به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن برای فشار بر اوکراین برای بررسی بایدن. این معلوم نیست که آیا این ضمیمه شامل جزئیات اضافی که ممکن است روشن چرا Derkach اطلاعات — که شده است در دسترس بر روی وب سایت خود را برای هفته ها — صحبت می کند به گسترده تر دخالت خارجی طرح.

Maloney تاکید کرد که جزئیات بیشتر در مورد بسته های او شرح داده شده در چهارشنبه جلسه طبقه بندی نشده که نشان می دهد وجود دارد این است که اطلاعات اضافی در این ضمیمه که حساس تر است.

بحث Nunes’ دریافت یک بسته آمد پس از این کمیته رای دادند در امتداد خطوط حزبی به اشتراک گذاری طبقه بندی ضمیمه با خانه کامل. کمیته مقامات می گویند دو ده دموکرات درخواست دسترسی به ضمیمه نیاز به یک کمیته پاسخ. جمهوری خواهان رای دادند در برابر های مواد آن را خواستار تلاش برای تحریف و تسلیحاتی اطلاعات طبقه بندی شده به صورت سیاسی به دست آورید. Nunes توصیف محتویات ضمیمه به عنوان “بسیار حساس” و گفت که او مطمئن بود که این اطلاعات را نشت علنا اگر مجلس اعطا شد دسترسی داشته باشید.

“این سند شامل بسیار از اطلاعات حساس است که دموکرات ها خواهد نشت اگر سند در دسترس ساخته شده است به خانه. که یک واقعیت است و آن این است که قصد” Nunes گفت. “در واقع برخی از این اطلاعات ممکن است در حال حاضر شده است به بیرون درز یک ماده من امیدوارم که اف بی آی در حال بررسی است.”

سوال در مورد Derkach فعالیت شروع به حباب بالا در هر دو طرف از کاپیتول.

Derkach وب سایت, لیست, وزیر امور خارجه مایک Pompeo در میان جمهوری خواهان برای او به دنبال ارائه اطلاعات است. در روز پنج شنبه دیابت کریس مورفی (D-Conn.) خواسته Pompeo, آیا Derkach معتبر در جلسه کمیته روابط خارجی سنا.

“من نمی خواهم به اظهار نظر در هر فرد خاص مانند آقای Derkach,” Pompeo گفت. “من به این می گویند. ما در حال گرفتن به طور جدی تهدید که روسیه سعی خواهد کرد برای شرکت در دروغ مبارزات.”

زمانی که فشار بر Derkach, Pompeo افزود: “هنوز کار مداوم و هنوز هم وجود دارد بی قراری هوش در اطراف این چیزها.”

دموکرات ها نیز متهم Nunes و دیگر قانونگذاران جمهوریخواه از conflating اتهامات اوکراین دخالت در انتخابات 2016 — قضیه تا حد زیادی رد شده توسط امنیت ملی و اطلاعات کارشناسان با روسیه را جارو کرملین-کمپین حمایت از دروغ هک و نشت ایمیل به آسیب هیلاری کلینتون ،

در طول یک ماه اکتبر استیضاح رسوب دو ماه قبل از Derkach بسته وارد Nunes نشان داد که جمهوری خواهان در پانل “بسیار نگران اقدامات اوکراین در طول سال 2016 انتخابات و آنها مدت طولانی است که هدف ما بررسی و ادامه داد: امروز سعی کنید برای رسیدن به پایین از آنچه آنها شد تا در سال 2016 انتخابات است.”

قبل از متن چهار خانه هوش نشست کمیته was posted عموم جمهوری خواه از اعضای پانل صحبت دوستانه رسانه ها به ادعا می کنند که Maloney ممکن است نقض خانه اخلاق قوانین با بالا بردن سوال در مورد Nunes.

“او بسیار بی ادب” نوشته. ریک کرافورد از آرکانزاس گفت Breitbart اخبار. “اعضای همین حالا سوال دیگر اعضا در جلسات. این بود در دستور کار این نشست است. این واقعا نامناسب به نظر من و خیلی کودکانه است.”

Breitbart گزارش داد که “خانه ایران با رهبری وکلا” را در نظر آوردن اخلاق ادعا می کند در برابر Maloney, اگر چه نقض خواهد بود ادعا بر اساس ارز نامشخص است.

در مصاحبه خود با Breitbart Crawford, به نظر می رسد برای تایید است که Nunes receivd یک بسته از یک منبع خارجی و پیشنهاد کرد که Nunes تبدیل آن به مقامات.

“[I]t استاندارد عمل است که اگر شما می توانید یک بسته از منبع ناشناخته در یک کشور خارجی آن را احتمالا یک ایده خوب برای تماس با FBI و اجازه دهید آنها را آن را اداره و رسیدگی به آن بسته و باز نمی شود آنها را و رفتن ‘سلام من تعجب می کنم که این چیست ؟ من حدس می زنم آن را کریسمس در اوایل این سال’,” کرافورد گفت. “نه شما به دنبال پروتکل است که شما به نوبه خود است که به اف بی آی است. که چه اتفاقی افتاده است.”

در یک مصاحبه Maloney به نام ادعا می کند که او نقض خانه اخلاق پوچ و گفت: هدف این است که برای ریشه کن کردن دخالت خارجی تلاش در سال 2020 انتخابات صرف نظر از منبع و یا آن نامزد آنها ممکن است بهره مند شوند.

“روس ها هنوز در تلاش برای دخالت در انتخابات با استفاده از ادعاهای جعلی در مورد حوادث در اوکراین است. بنابراین من نمی دانم چه راز است,” او گفت:. “چه چیزی در جعبه سوال من این است. فقط به ما نشان می دهد و توضیح دهد که چرا آن را به برخی از راز بزرگ. ما به معنای واقعی کلمه رو رسید. کمیته دریافت این مواد است. چرا که او به اشتراک گذاری آن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>