محدودیت های بین المللی یک چالش مطرح برای از سرگیری ورزشی طرفدار

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اخیرا وجود دارد مقدار زیادی از امیدوار پچ پچ در مورد چگونگی و زمانی که ورزش حرفه ای پدیدار خواهد شد از Coronavirus مستند.

NBA اعلام کرده بازیکنان می تواند به زودی شروع به تمرین دوباره. و NHL و MLB ادامه به شناور حالات که بازیکنان خود را به عقب بر گردیم به عمل است.

همه این برنامه ها باید به مقابله جدی بهداشت و لجستیکی از موانع. برای کانادا تیم های اضافی وجود دارد موانع است که نیاز به بر طرف شود.

نگاهی NBA طرح به خود اجازه می دهد تا تیم به شروع به باز کردن تجهیزات عمل خود در مارس 8th, البته بسیار محدود شرایط.

که خواهد بود به خصوص به چالش کشیدن برای قهرمان جهان تورنتو رپتورز. در طول این مدت طولانی خاموش شدن بسیاری از بازیکنان خود را باید به خانه بازگشت به ایالات متحده است.

با کانادا و امریکا در حال حاضر محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز خواهد آن دسته از اعضای رپتورز بود مجاز به بازگشت به تورنتو به سر عمل ؟

تعدادی از امتیازات را باید ساخته شده است.

توسط مسافر سفر ضروری?

“همه سفر از اختیاری یا اختیاری طبیعت از جمله گردشگری و تفریح و سرگرمی هستند تحت پوشش این اقدامات” آژانس خدمات مرزی کانادا سخنگوی جودیت Gadbois St-Cyr گفت: CBC Sports.

“آن پایین می آید به این که آیا هدف از یک مسافر سفر ضروری است یا نه. اگر دلیل آنها به دنبال ورود در نظر گرفته شده است ضروری تحت محدودیت های فعلی آنها نمی خواهد اجازه ورود به کانادا است.”

در این نقطه در زمان است تعیین که آیا ورزشکاران و ورزش حرفه ای در نظر گرفته می شود ضروری است.

“من نمی خواهد حدس و گمان در تصمیم گیری های آینده و یا تغییرات در این وضعیت باقی می ماند, مایع” Gadbois St-Cyr اضافه شده است.

سازمان دیده بان | Gary Bettman امکان NHL بازگشت:

NHL کمیسر گری Bettman صحبت کرد و به ران مک لین در مورد چگونگی لیگ احتمالا می تواند رزومه, بازی دستبرد زدن پیزو شکسته شدن مصاحبه. 2:14

تورنتو وکیل مهاجرت Sergio کاراس می گوید تحت قوانین فعلی آن خواهد بود بسیار دشوار است برای ورزشکاران حرفه ای و تیم ها به این صورت است که آنها ضروری خدمات.

“من می گویند که دولت از هر دو ایالات متحده و کانادا را به آمده تا با یک طرح مشترک اجازه می دهد تا محدودیت های اعمال شده به هر دو شروع به برداشته شود و یا حک کردن بیشتر استثنا به آرامی. یکی از آن استثنا خواهد بود حرفه ای ورزش” Karas گفت.

کاراس گفت: لیگ به احتمال زیاد اطمینان از مقامات در هر دو طرف مرز که حرکات بازیکنان اجازه داده می شود قبل از حرکت رو به جلو با هر طرح.

“ورزشی لیگ در آمریکای شمالی بسیار پیچیده و بسیار قدرتمند است. آنها بسیار زیادی صدای” Karas گفت. “آنها در حال رفتن به انجام هر کاری بدون داشتن چیزی بصورتی پایدار و محکم در جای خود است.”

کاراس گفت: همچنین به احتمال زیاد لیگ نیاز به پیدا کردن یک راه در اطراف قوانین فعلی است که نیاز به کسی مسافرت از آمریکا به کانادا را به خود منزوی برای 14 روز. به عنوان Karas, اشاره, این قانون ایجاد رقابت تقریبا غیر ممکن است.

وجود دارد که به یک معامله است که باید معافیت ایجاد شده برای ورزش است.– سرجیو Karas, وکیل مهاجرت

“وجود دارد که به یک معامله است که باید معافیت ایجاد, برای, ورزش,” او گفت:. “اگر آنها در حال تلاش برای از اروپا آمده است که یک مسئله متفاوت است. آنها هنوز هم می تواند آمده است. وجود دارد یک راه برای آنها را برای به دست آوردن اجازه مخصوص.”

فراتر از سفر مسائل محلی وجود دارد مقررات ایمنی و بهداشت برای غلبه بر نیز هست. در انتاریو استانی اضطراری جهت است که اجرا می شود حداقل تا زمانی که ممکن است 6 ممنوع تجمع بیش از پنج نفر است. NBA امیدوار است برخی از تیم ها می توانید دوباره باز امکانات on May 8. رپتورز با اشاره CBC ورزشی به یک لیست از اقدامات ایمنی مشخص شده توسط NBA که در محل باید قبل از هر بازیکن بازگشت به تیم را تمرین تسهیلات.

“ما قصد داریم به طور کامل در انطباق با محلی و استانی و فدرال سفارشات و ما به دنبال همه دستورالعمل های بهداشتی با توجه به تجمعات و سفر. ایمنی از جوامع ما کارکنان و بازیکنان بالاترین اولویت ما است,” رپتورز سخنگوی جنیفر کوین گفت.

در یادداشت منتشر شده برای تیم های این هفته NBA مشخص فهرستی طولانی از پادمان از جمله:

  • بیش از چهار بازیکن مجاز در یک مرکز در یک زمان
  • مربیان و بازیکنان باقی مانده 12 فوت از هم جدا
  • تنها یک بازیکن در هر سبد مجاز (دو بازیکن نمی توانید به ساقه در همان سبد).

“بدیهی است که برترین نگرانی همچنان آن را به عنوان همیشه بوده است در مورد همه سلامت از جمله این که از تورنتو رپتورز خود و ما مرتب با استان هر آنچه که به نظر می رسد بهترین در نظر اجازه می دهد که نوع بسیار محدود فعالیت اتفاق می افتد در تمرین مرکز” شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار گفت: یک ایستگاه تلویزیونی محلی این هفته است.

این اقدامات به نظر می رسد مطابق با زمان استانی مقررات.

اما مقامات غیر صریح در مورد اینکه آیا رپتورز خواهد بود قادر به بازگشت به خود را تمرین تسهیلات, در مارس 8th, حتی در یک ظرفیت محدود.

“ما ادامه خواهد داد به ارائه بخش ذینفعان و به روز رسانی وضعیت تکامل می یابد و بر اساس توصیه های انتاریو افسر ارشد پزشکی بهداشت و دیگر کارشناسان از جمله فدرال ما و شهرداری شرکای” سخنگوی این استان به وزیر میراث و فرهنگ لیزا مک لود گفت: CBC.

“ما مشتاقانه منتظر بازگشت به انتاریو زمینه rinks و دادگاه هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

فراتر از آنچه طرفداران واقعا میل (اگر از طریق سقف رتبه بندی اخیر پیش نویس NFL هر نشانه) است که بازگشت به بازی ها و یا هر چیزی شبیه زندگی, ورزش, رقابت, حتی اگر آن اتفاق می افتد در خالی استادیوم. هر برنامه که اجازه می دهد که نیاز به تقریبا ثابت تست از بازیکنان و کارکنان پشتیبانی.

سازمان دیده بان | ورزشی برنامه بازگشت بدون فن:

همیشه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت به یک تعداد انگشت شماری از ورزش کمیسیون طرح به نظر می رسد نشت در مورد بازگشت احتمالی حالات. راب پیزو به نظر می رسد در چند. 2:31

و است که می تواند در حال حاضر مسائل بیشتر. هر دو NBA و NHL در حال حاضر با آن مواجه موشکافی زمانی که به ظاهر سالم بازیکنان دریافت آزمون که اعضای عموم مردم نمی تواند دسترسی به آنها.

در انتاریو استان مورد انتقاد قرار گرفته برای عدم توانایی خود را برای اجرای گسترده تر تست. آن را به تازگی ramped تا تلاش است و در حال حاضر تست بیش از 10000 نفر در روز با هدف 14,000 تا پایان ماه.

“ورزش حرفه ای می تواند یک قرارداد با یک شرکت دارویی است که تولید کننده این آزمون می کند و آنها را در دسترس گفت:” پل Melia رئیس جمهور از کانادا مرکز اخلاق در ورزش است.

Melia گفت: این قابل قبول خواهد بود اگر آزمایش برای ورزشکاران حرفه ای نیست منحرف از توانایی سیستم بهداشت عمومی به منظور توسعه و ارائه شد.

“برای یک ورزش حرفه ای حق رای دادن و یا ورزش خود را به یک قرارداد با یک آزمون دهنده نیست که تاثیر منفی توانایی ما برای دیدار با ما بهداشت عمومی نیاز دارد. من نمی بینم یک مشکل با آن است.”

در آلمان که در آن بوندسلیگا, لیگ فوتبال هدف قرار داده ممکن است بازگشت به بازی بدون تماشاگر یک مقدار عظیم از تست مورد نیاز خواهد بود. مقامات می گویند آن را هزینه حدود 3 میلیون دلار کانادا به اداره 25,000 coronavirus آزمون به صورت هفتگی به لیگ 1,100 بازیکنان.

“وجود دارد یک اشتها بزرگ برای ورزش به بازگشت در تمام سطوح و در تمام اشکال. در همان زمان اولویت است به مقامات بهداشت عمومی در سطح استان و در سطح محلی با داشتن آزمون برای انجام تست آنها احساس آنها نیاز به انجام به مرحله ما را به کار در استان انتاریو” Melia گفت.

“اگر که نیست به خطر بیافتد در راه هر شکل و یا به صورت حرفه ای توسط حرفه ای ورزش انجام می دهند چیزهایی که آنها نیاز به انجام به بالا و در حال اجرا من فکر می کنم مردم احتمالا راحت با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>