کمیته بین المللی المپیک معذرت خواهی, حذف صدای جیر جیر در مورد بازی های المپیک برلین در سال 1936

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کمیته بین المللی المپیک عذرخواهی کرد در روز جمعه و حذف یک پیام توییتر که برخی را دیدم به عنوان جشن آلمان نازی را برای میزبانی بازی های المپیک 1936.

پیوستن به یک پیام با موضوع روز پنج شنبه یک سال قبل از المپیک دیگ روشن است در به تعویق افتاد 2020 توکیو بازی ها کمیته بین المللی المپیک با استفاده از آن حساب رسمی به صدای جیر جیر یک فیلم در مورد اولین رله مشعل ورود به ورزشگاه برلین.

“ما عذر خواهی به کسانی که احساس جرم توسط این فیلم از بازی های المپیک برلین در سال 1936” کمیته بین المللی المپیک نوشت: در روز جمعه.

“ما حذف شده و این فیلم که بخشی از مجموعه ای از فیلم های برجسته پیام وحدت و همبستگی از @المپیک توییتر حساب.”

پاسخ به IOC را پیام اصلی روز پنج شنبه ابراز تعجب توسط کاربران توییتر در پخش فیلم از برلین بازی ها و پیشنهاد های المپیک بدن فاقد آگاهی از تاریخ است.

رسمی موزه در آشویتس-برکناو مرگ اردوگاه اضافه شده پاسخ خود را به کمیته بین المللی المپیک در این پیام موضوع در روز جمعه.

“برای 2 هفته دیکتاتوری نازی استتار خود نژادپرستانه نظامی شخصیت گفت:” آشویتس موزه حساب تایید شده. “از آن بهره برداری بازی های خارجی برای تحت تاثیر قرار دادن تماشاگر با یک تصویر از یک کشور صلح آمیز تحمل آلمان است.”

سازمان دیده بان | CBC Sports’ اندی Jen میزبان پانل به بحث در مورد نامشخص توکیو بازی:

CBC Sports’ اندی Jen میزبان یک پنل با مهمانان آرون براون مندی Bujold, Catharine Pendrel شان McColl و بن Titley به بحث در مورد زندگی در قرنطینه جدید منجر به المپیک و حکومت 50. 24:41

کمیته بین المللی المپیک پیام همچنین شامل فیلم های جسی اونز سیاه و سفید آمریکایی که برنده چهار دو و میدانی مدال طلا در برلین.

اونز “تدریس توجهی درس به رژیم نازی بسیار مخربی آن نفرت فاشیستی ادعای برتری نژادی” در کمیته بین المللی المپیک نوشت: در روز جمعه.

“ما درک می کنیم که این فیلم در مورد بازی های المپیک برلین 1936 که شامل این داستان درک شده است در این راه.”

عذرخواهی زیر نظر هفته گذشته توسط کمیته بین المللی المپیک را, رییس جمهور آلمان, توماس باخ بود که “هیچ دلیلی برای بازنویسی تاریخ در این لحظه” در مورد یکی از پیشینیان خود اوری Brundage.

Brundage های کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور به مدت 20 سال تا سال 1972 شده است برای انتقاد نژادپرستانه نمایش ها و نازی ها هوادار در بازی های المپیک برلین که در آن او به رهبری ایالات متحده تیم.

آسیایی, موزه هنر در سان فرانسیسکو که در خانه های یک مجموعه گسترده ای اهدا شده توسط Brundage ماه گذشته را برداشته مجسمه نیم تنه از صفحه نمایش. مدیر موزه توصیف Brundage به عنوان “یک فرد نفرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>